Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi tehetek, hogy ne legyen büdös a lehelletem a bölcsességfogamtól? fórum

Mi tehetek, hogy ne legyen büdös a lehelletem a bölcsességfogamtól? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 16. 19:44
Amit paplics irt, az is jo, de megkerheted a fogorvosodat, hogy metsze le az inyt a fogadrol. Circumcisionak hivjak ezt a megoldast.
2013. jan. 15. 19:42
Szia! nekem is most nőtt ki teljesen. Én is mostam, de a íny és a fog közé ragadt kaja. én ezt úgy oldottam meg, hogy fülpiszkálóra tettem fogkrémet, és azzal mostam át.
2013. jan. 15. 19:24
A szuvas fog büdös, nem? :/
2013. jan. 15. 19:23
Nagyon vigyázok a fogaimra, mosom, fogselymet használok. Hátul elkezdett nőni egy bölcsességfog. a doki szerint van hely nem feltétlen kellene kihúzni a fogam és félek is tőle. Az íny részt kell "lemosni" róla, ezt szoktam is. Ennek ellenére többször érzek kellemetlen szagot. :( Mit tudok tenni, hogy ne legyen ilyen rossz ez az egész? Lenne hely kinőnie, de még rálóg az íny rész. Valaki volt hasonló "cipőben"? Köszönöm! :(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook