Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi tegyünk ha átvert minket a telefon szolgáltató? fórum

Mi tegyünk ha átvert minket a telefon szolgáltató? (tudásbázis kérdés)

2009. dec. 28. 23:30

Barátnőmnél nem tudtak vonalat varázsolni a készülékbe, de kiküldték a számlát. Közben meg már fel is bontották a szerződést, ennek ellenére ment a 30 ezres számla!

Feljelentette a fogy.védelemnél, és semmit sem kellett fizetnie, mert ez egyértelműen a telefontársaság hibája volt, hogy nem tudott szolgáltatást nyújtani.

12. margareta51 (válaszként erre: 9. - Smudlaagi54)
2009. dec. 28. 22:42
A fogyaszto vedelemhez kell panaszt tenni irasban ,nem hiszem hogy buntetes nelkul fogjak meguszni,nalunk romaniaban az UPC es a cosmotel tarsasag kapot buntetest az egyik az internet szolgaltatasert a masik a mobil telefonert.
11. emagdi
2008. máj. 13. 08:49
még szerencse, hogy nincs vezetékes telefonom:))
2008. máj. 13. 08:31
Engem is próbáltak,de most már minden gyanús és mindennek utána nézek,így nem sikerült nekik!
2008. máj. 13. 07:18
Nálunk pont most volt ilyen.Kaptunk egy levelet,az I-betüs tel.társaságtól,hogy küldik a végszámlát.Felhivtuk öket,hogy mi nem is vettük igénybe öket, milyen számlát akarnak küldeni.Mondta a csaj,hogy akkor nem küldenek.Erre kapunk egy számlát a T-COM-tól,hogy ...-tól az I..-telhez tartozunk,merthogy öket választottuk.Erre megint telefon a T-C..-hoz hogy szó sem volt róla hogy átmegyünk egy másik szolgáltatóhoz,erre,de ők kaptak egy értesitést az I...-től.Irtunk egy levelet az I..-telnek.hogy szeretnénk visszahallgatni azt a telefon beszélgetést,amiben mi szerzödést kötöttünk velük,mert amikor telefonált én is ott voltam,és eggyikünk sem emlékszik arra,hogy megrendelte volna a szolgáltatást.Most irtak vissza,hogy MÉLTÁNYOSSÁGI okokból,elállnak a szerzödéstöl, felbontják,és elengedik a kötbér kifizetését.A szóbeli szerzödés kötéskor is felvilágositást kell adni, a hüség idöröl, a dijakról,kötbérröl stb.Ez nálunk nem történt meg,és most nagyon csipi a szemem ez a méltányossági dolog.De a beszélgetést nem tudtuk meghallgatni.
8. e71af41436 (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2008. máj. 7. 22:25
sajnos nem.a telefontársaságok sok esetben csinálják ezt,hogy felhívnak és ha szóban a telefonon nyilatkozol,hogy te akkor kéred ezt és ezt a szolgáltatást,akkor az szertződés.és ugye tagadni nem tudod,hiszen van róla felvétel.
2008. máj. 7. 21:08
hát..ezaz..nem tudom mással is trötént-e ilyen...a tele.. voltunk..és tul. képp az ..vitel vert át(direkt nem írtam ki a neveket..:S)
6. emagdi (válaszként erre: 5. - Mana14)
2008. máj. 7. 20:28

hát akkor ne lépjetek ki:)

gyanítom, hogy szerződést felmondani csak írásban lehet a szolgáltatódnál, tehát ha nem írod alá nekik a szerződés felmondást, akkor nem szünteted meg a szerződést, és minden marad a régiben.

nem?

2008. máj. 7. 20:26
ja..és ha kiépünk a mostanitól..akkor 11 ezer forintot kell fizetni..xD..Azért durva ha így átvágják az embert...
2008. máj. 7. 20:23
A dolog az, hogy ma kiderült hogy egy másik telefon szolgáltató felhívott minket azzal még multkor..hogy amiben mi vagyunk az megszűnik.és átraktam minket a sajátukéba, Erre ma jön a "régi már megszűntetett szolg." a paír hogy ön kérte ogy kiléphessen a cégünktől! Ekkora pofátlanságot! Már a telefon szolgáltatok is hazudnak?
2008. máj. 7. 20:23
menjetek el a fogyasztóvédelmi főfelügyelőséghez
2008. máj. 7. 20:23

tedd meg az észrevételed az ügyfélszolgálaton.


de hogy vertek át? nem lehet, hogy neked kerülte el valami a figyelmed a szolgáltató szerződési feltételeiben, vagy egyéb közleményeiben, akcióiban?

2008. máj. 7. 20:21
Mi tegyünk ha átvert minket a telefon szolgáltató?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook