Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi tegyek ha uncsi? fórum

Mi tegyek ha uncsi? (beszélgetős fórum)


2015. dec. 5. 23:33
Ne bántsátok. Ha dolgozni megy az mit old meg? Attól aktívabb lesz a párja? Oké, hogy a fórumindító maga fáradtabb lesz, hiszen gyerek+ munka, de attól függetlenül lehet igénye minőségi programokra, és ugyanúgy unatkozni fog. Én az exem mellet napi 8-12 óra munka és suli mellett szétuntam az agyam.
23. 1e53ba4657 (válaszként erre: 22. - 76c87e32e1)
2015. dec. 5. 17:42

Ez igaz.En is voltam ilyen helyzetben.

Aztan rajottem ,hogy nincs olyan,hogy hibatlan.

22. 76c87e32e1 (válaszként erre: 16. - Gesztenye003)
2015. dec. 5. 17:22

Ne foglalkozz azokkal, akik azt írják, unatkozol csak és jódolgodban azt sem tudod, mit tegyél. Egy házasság nem abból áll, hogy dolgozunk, ellátjuk a gyereket és közös ágyba fekszünk. Pont ott romlanak el a dolgok, hogy két ember már nem foglalkozik egymással, nem csinálnak közös programokat, csak elvannak a szürke hétköznapokban, és idővel elhidegülnek egymástól, unalmas és semmitmondó lesz a házasság.

Jól tetted, hogy beszéltél vele, te is próbálj olyan programokat nézni, amiket ő szeret, érdekelheti. Az "emberundor" nem lehet mentség, egészen más kötelező munkában hülyékkel lenni, mint elmenni a párunkkal egy színházba, moziba vagy bárhová.

21. *Csajszi* (válaszként erre: 17. - Gesztenye003)
2015. dec. 5. 14:17

Ha van kezugyeseged, tudsz kesziteni barmi kis mutyuroket, azokat pld arulhatnad eBay-en.

En is angliaban elek, csak ketten vagyunk a ferjemmel, es 2 kisgyerekem van, megis feltalalom magam, itthonrol dolgozom. Lanyom most szept-ben kezdett iskolat, fiam meg ovodas (a napi 2es fel ora itt is).

Irtam, h pl a konyvtarakban vannak heti 2-3x (nalunk legalabbis) gyerek programok, vannak children centre-ek, ezek mind ingyenesek.

Remelem sikeresen talalsz valami tennivalot, mert tenyleg be lehet kattani a negy fal kozott evek alatt.

2015. dec. 5. 14:09
Kivanom,hogy csak ennyi problemad legyen a pasiddal:)
19. 3b097083af (válaszként erre: 16. - Gesztenye003)
2015. dec. 5. 13:27

Az "uncsi" szobol nem tudok masra kovetkeztetni.

Ugye ez szlengben az unokatestvert es az unatkozast is jelenti.

18. gesztenye003 (válaszként erre: 6. - MZsanett)
2015. dec. 5. 13:02
Igen. Egyelore ez lesz, de nagyon remelem h hamar talalok majd munkat.
17. gesztenye003 (válaszként erre: 7. - Főnix01)
2015. dec. 5. 13:00
Angliában elunk. Kis varosban. Januártól bölcsis lesz a kicsi,de csak napi 2,5 orat. Mar nézegettem munkákat de abban az idoben mikor bolcsiben van, a kornyeken sehol sincs semmi. Egyelore. Hatha kesobb...
2015. dec. 5. 12:57

Nem tudtam h otthon ulos.en nappal dolgoztam ő meg este es ugy jott le a dolog h emiatt nem mozdul csak ki,mert hetvegen is dolgozott...de mar mas munkája van.sokkal lazább. en szervezek programokat másokkal. Magunknak vagyis a kicsinek meg nekem.de ő nem akart ezekben reszt venni... De az este atragtuk ezt a dolgot ismét, es megígérte h változtat. Mert igen ertem en h neha mar ember undora van, de azert estenkent az mindenkinek jol esik ha beszelgethet kicsit a párjával.

Ja es akik szerint unatkozom azoknak csak annyit h egy 2 eves melett ugy h nem jon at senki h legalabb egy orat vigyázzon a kicsire h addig nyugodtan kakalni tudjak elmenni, es persze van a haz korul is munka boven, a tobbit nem is sorolom, nem lehet unatkozni.

Akárhogy is a hétköznapi gondok mellett elni is kell. Sztem.

15. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Gesztenye003)
2015. dec. 5. 10:43

Miért nem ajánlasz neki te programokat? Lehet, hogy lenne kedve hozzá. Ha te pörgős voltál mindig, ő otthonülős, így ismerted meg, ne csodálkozz. De mindketten alkalmazkodhattok a másikhoz, hogy jó legyen.

Kereshetsz barátokat, barátnőket, írtad, hogy vannak ott magyar párok. Ismerkedj velük, csináljatok közös programokat, akár csak a nők. Kereshetsz hobbit, amíg a párod otthon sakkozik, vigyáz a gyerekre, magadra is jut időd.

2015. dec. 5. 07:56

Ha megpróbálsz egy otthonülőt magaddal cibálni annak nem lesz jó vége!!Találd fel magad és menj egyedül vagy barátnőkkel vagy tudom is én...


Nálunk én vagyok otthonülős a férjem és gyerekem seggébe meg a sajtkukac!Ha rájuk jön a mehetnék,hát hajrá!

Még vásárolni is utálok!

2015. dec. 4. 23:12
Tul jo a dolgom? Ezt en is mondhatnám nektek e teren. Itt mas mint otthon. Képzeld el h a fizud 3/4 et az ovira koltod mert itt nem tamogatja az allam. Ket es fel orat lehet csak ingyen bent tartani a gyereket....
12. *Csajszi* (válaszként erre: 1. - Gesztenye003)
2015. dec. 4. 22:09
2 eves gyerek mar mehet akarcsak heti 2-3 napra is ovodaba, te meg azalatt valamit dolgozhatsz. Vagy akar csak jarj/atok el konyvtarba, children centre-be akarhova. Nem feltetlen van szukseged a parodra ha ki akarsz mozdulni. Persze jobb ha egyutt megy a csalad, de ha egyutt nem megoldhato, nem kell befordulnod a negy fal kozott.
11. vikucka (válaszként erre: 1. - Gesztenye003)
2015. dec. 4. 21:59

Megértelek egyrészről, hogy miről beszélsz. Én is már 3,5 éve élek külföldön. A kislányom 2,5 éves. Itthon voltam, és úgy éreztem az utolsó hónapokban, hogy begolyózok.

El kezdtem egy gyülekezetben járni (igazából tök mindegy milyen), a lényeg, hogy hasonló emberekkel ismerkedtem össze. Ők is távol a családtól. Az itteni magyaroknak el kezdtem baba-mama klubot szervezni a Magyar Intézetben. Szeptembertől dolgozom.

Javaslom én is, ha a kislányod bölcsibe / oviba megy, akkor vagy egy helyi szervezethez mehetsz valami önkéntesnek, vagy keress munkát, akár 4 órásat is.

Nekem azóta változott megy az életem gyökeresen, mióta dolgozom.

A párodnak is igaza van. Egész nap emberekkel van, pihenni akar, veletek lenni. Nincs meg az egyensúly most, mert ő dolgozik és te otthon vagy egyedül. Ha keresed, meg fogod találni a megoldást.

10. vacsa
2015. dec. 4. 21:49

Túl jó dolga?


Jesszus :((

9. 3b097083af (válaszként erre: 8. - Kisj)
2015. dec. 4. 21:42
Az egyik bulizos, a masik otthonulos; rossz omen;
8. kisj
2015. dec. 4. 21:34

uncsi?

Inkább túlságosan jó dolgod van, de sajnos nem tudod értékelni, vagy értelmes dolgokkal elfoglalni magad.

2015. dec. 4. 21:32

Azért nem olyan egyszerű külföldön munkába állni!

Nem tudom, hogy az anyuka mennyire beszéli jól a nyelvet, kis faluban élnek-e, vagy nagy városban (munkalehetőség miatt).

Lehet, azt is megpróbálhatod, ha egy kész ötlettel vagy programmal állsz a férjed elé. Vagy találj ki magatoknak programot a kicsikével. De ez megint korátozott lehet, ha kis faluban éltek. Melyik országban éltek?

2015. dec. 4. 21:22
Amíg nem állsz munkába, menj el barátnőzni, vagy mozdulj ki egyedül. Ez nagyon sokat tud segíteni, ha ingerszegény környezetben élsz, felér egy megváltással, egész más színben fogod látni a világot. Tapasztalat.
2015. dec. 4. 21:21
Tulsagosan jol megy dolgod.
2015. dec. 4. 21:20

Igazuk lehet az előttem szólóknak...

Ha dolgoznál, örülnél a nyugis hétvégének is szerintem.

2015. dec. 4. 21:15
Menj el dolgozni!
2015. dec. 4. 21:14
Nem a kapcsolat uncsi, te unatkozol és kezdesz belefásulni az ingerszegény környezetbe. Irány vissza dolgozni és hidd el mnden megoldódik.
2015. dec. 4. 21:11

Párommal 5 eve vagyunk egyutt. Van egy ket eves kislanyunk. En itthon vagyok a gyerekkel, ő dolgozik. Kulfoldon elunk, távol a rokonoktol, barátoktol.

Itt ismerkedtünk ossze. En pörgős bulizos voltam, voltak barátaim. Ő otthon ulos volt mert este dolgozott akkoriban. Össze jöttünk. Minden rendben volt, de par honapja valami megromlott. Talan inkább részemről. Folyton itthon ülünk, hozzánk sem jon senki. Nem miattam. Ő taxis sokat van emberek kozott, es azt mondja h nem is kivancsi melo utan is v szabad napon mas emberekre. Itthon van h segit de van h szajhuzassal, emiatt vita van mert ez nekem rosszul esik. Minden napunk uolyan. Miután a kicsi alszik, ő sakkozik neten, en meg jobb híján olvasgatok. Aztan filmezunk es alszunk. Minden nap uez.

Mar beszeltem vele errol, de mindig azzal jott h dehat hova is mennenk, mit is csinalhatnank, meg ha otthon lennénk mas lenne... Vannak itt mas magyar párok 2 evessel, es elnek. Kimozdulnak.

Szoval mindig van magyarázata a problémára. De nekem ez keves. Nem akarom igy leélni az életem. van tippetek hogyan adjam tudtára h vegre megértse h en igy nem vagyok boldog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook