Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi számít friss fertőzésnek toxoplazmózisnál? fórum

Mi számít friss fertőzésnek toxoplazmózisnál? (tudásbázis kérdés)


8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 18:02
Ha volt már cicád régebben, nem most a terhességed alatt van lett, érintkeztél már előtte is macsekkal, akkor nagy valószínűséggel átestél a fertőzésen.
7. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 13:06

Ezeket a terhesgonsozásban résztvevők elmondják.

Van olyan orvos,aki alapból megkérdezi a kismamát van -e háziállata és bejelöli a vérvételes papíron,van,akinél ezért szólni kell.

Nekem is megcsinálták kiderült volt fertőzésem már, de régen.

Amúgy amikor kértem,hogy jelöljék be,megkérdeztem mennyibe kerülne, ha nekem kellene fizetni,7000 Ft körülire mondta 3 évvel ezelőtt.

6. NomNom (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 11:27

Csak úgy nem fognak szűrni erre egyáltalán.

Hívd fel a védőnődet és mondd el mi történt. Ő tudni fogja, hogy kell-e a szűrés. Jobban jársz minthogy aggódsz rajta.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 5236d12e25)
2020. jún. 15. 11:17
Ezt én is megtalaltam köszi..En arra lennék kíváncsi,hogy ha mondjuk nálam a 20.heten szűrnek eloszor erre a betegsegre,es pozitiv lesz,akkor mi szamit idöben gyogyszerszedesnek?mert utana még 3 het mulva megint vesznek vért es ha novekszik akkor kezdik a gyogyszerszedést..Es ha mondjuk en 9 hetes terhesen kapom.el,és csak a 20 héten szűrnek erre eloszor,akkor még segít a gyógyszer ,vagy az már későn van?
2020. jún. 15. 10:21
2020. jún. 15. 10:20

Tudod goodle a barátod.. Seperc alatt megtaláltad volna a választ ha veszed a fáradtságot és kicsit is utána olvasol.

De tessék,ajánlom a vizsgálat alatti részt azt antitesteket.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 15. 08:42

A tegnap indított fórumot folytathattad volna.


Nálam elhalt a lepény és császár lett belőle.

2020. jún. 15. 07:30

Sziasztok

Olvastam,hogy ha esetleg egy kismama elkapja ezt a betegséget,és időben észreveszik,akkor nincs gond,mert gyóyszert fog kapni.


Mit értenek az alatt hogy idöben?


Ha pl nálam 14 hetesen csinálnak először ilyen szűrést,és kiderül h pozitív, akkor az időben van? Vagy honnan tudjam.hogy mikor fertőződtem meg..Olyat is.hallottam,akinel 25 hetesen csinálták először,és pozi lett..Olyankor is segít még az antibiotikum?


12hkm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook