Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi rontjuk el a pasikat? fórum

Mi rontjuk el a pasikat? (beszélgetős fórum)


1 2
58. ina87
2014. dec. 10. 11:42
nem
2014. dec. 4. 20:01
Nem csak mi...az a fránya lilaköd is tesz rá egy nagy lapáttal,hogy ne lássuk meg amit kellene. :)
56. 3ac7412569 (válaszként erre: 55. - 98295a7f28)
2014. dec. 4. 19:56
Pontosan
2014. dec. 4. 19:54
MI hát,jól elkényeztetjük őket........
54. fef1fd74b5 (válaszként erre: 53. - 07d11172a7)
2014. nov. 5. 13:53

Csak annyit írtam, hogy legtöbbször..

Ez lehet legtöbbször igen vagy legtöbbször nem. :D

53. 07d11172a7 (válaszként erre: 52. - Fef1fd74b5)
2014. nov. 5. 13:24
ha hagyják magukat?!
2014. nov. 5. 13:21
Legtöbbször..
2014. nov. 5. 13:20
nem mindegyiket
2014. okt. 19. 05:08
azt hiszem igen!
49. nekemmindegy (válaszként erre: 48. - D1e807c461)
2014. aug. 13. 11:02
ajjaj :P
2014. aug. 13. 10:43
mert rosszabb vagyok, mint egy pasi. xD
2014. aug. 13. 10:42
én úgy szeretem őket, amilyenek. ^_^
2014. aug. 13. 10:41
Bocs, de egy csomószor kérdőjel helyett véletlenül pontot teszek, remélem nem zavar bele a szöveg értelmébe, igyekszem majd odafigyelni:)))
45. gribedli*** (válaszként erre: 42. - Nekemmindegy)
2014. aug. 13. 10:39

Na látod, ha te is hajlamos vagy kompromisszumra, milyen alapon tudnád őt belátásra bírni. Nem jársz előtte jó példával abban, amiről meg szeretnéd győzni, ezért azt gondolja, hogy te azért adsz neki ilyen tanácsot, mert azt akarod, hogy ő egyedül legyen. És azt is hiheti, hogy az egyedülálló barátnői azért mondják/mondták neki, mert ők biztos irigyek rá, hogy ő nincs egyedül és magukkal akarják rángatni.


Ezeket a dolgokat teljesen egyedül kell megélnie, a pofonokat megkapnia, tanulni belőle vagy sem, de az ő dolga. Annyit tehetsz, hogy ha legközelebb jön sírni, szólsz neki, hogy nem vagy hajlandó erről témázni és ne rinyáljon.


3 gyerekkel is lehet jó párt találni, gyerektelenül is lehet szerencsétlenkedni, ez sok tényezőtől függ. Nem mindenkit érdekel, hogy van több gyereke egy nőnek, ha nem neki kell őket eltartani és mindemellett az a nő bejön külsőben, természetben stb.

44. gribedli*** (válaszként erre: 41. - E49241a632)
2014. aug. 13. 10:27

Igen, én is megnéztem a statisztikákat a születésre vonatkozólag, és számbelileg kisebb a különbség a születésben. De ha azt is megnézed, hogy ki milyen korú és ki a szingli, ki van kapcsolatban, a szóba jövő férfiak száma van, hogy olyanra jön ki, hogy egy pasira jut 7 nő! Országonként is változó de ha csak 1 pasira 2 nő jut, szerintem már az is egy versenyhelyzet. Ne a vén tatákat és 15 éves lurkókat vedd férfiszámba. A nők 18 éves koruktól már érett férfiakkal is lehetnek, társadalmilag elfogadottabb, de mondjuk egy 35 éves nő nem fog 18 éves fiúk között válogatni, szóval tegyük fel, ott van a 35 éves pasi, aki válogathat a korabeliekből is, de a 20 évesek közül is, a 18 évesek közül is, a 45 évesek közül is. Ugyanezt a vele egykorú nő már nem teheti meg, ezért 1-1 korosztály pasira rázsúfolódik több korosztály (rendszerint 30-50 közötti pasikra), ezért ez az a korosztály, aki a legkevesebbet teper a nőkért. Mert úgyis van dögivel szabad nő nekik.


Természetesen továbbra is azt gondolom, hogy aki normális, tojik a statisztikákra, és nem eszerint viselkedik, hanem aszerint, hogy milyen nevelésben részesült, milyen ember, stb. De nyilván, ha bemész egy diszkóba és van 100 jó csaj és 10 pasi, a nők nem tudnak összefogni, a bunkóbb pasi is találni fog ott valakit. Jó mondjuk pont ahol élek, momentán mindenki panaszkodik, hogy túl sok a férfi a diszkókban és túl kevés a nő, persze, mert a nőknek már a tökük tele van ott ismerkedni és oda se mennek.

43. nekemmindegy (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2014. aug. 13. 10:20

én nem is mondtam neki, hogy vegye félvállról, hanem hogy hagyja a francba...

mindegy is, ezt úgyis neki kell megbeszélnie magával...

42. nekemmindegy (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2014. aug. 13. 10:15

én sem vagyok házas...na jó, épp szingli sem, de nem csak én mondom ezt neki, hanem a régen egyedülálló barátnő(i) is.

És nekik sem hiszi el, mondjuk én is hajlamos vagyok inkább egy rosszabb kapcsolatban maradni, mint egyedül lenni. De ő nem is lenne egyedül, van 3 gyereke, így meg azért nehezebb pár is találni.

41. e49241a632 (válaszként erre: 8. - Gribedli***)
2014. aug. 13. 10:08
Ez városi legenda, kb ugyanannyi férfi születik, mint nő. Időskorban viszont tényleg kevesebb a férfi, lehet, hogy ebből születtek a félrevezető statisztikák.
40. vizslava (válaszként erre: 28. - 22faff5807)
2014. aug. 13. 09:51

Az a hozzászólás tényleg összefoglalta a lényeget! :DD

Egyébként a nők egy része tényleg körbeugrálja a férfit vagy szeretetből,vagy azért, hogy megmutassa ő milyen nélkülözhetetlen lenne - ha esetleg a pasi másfelé kacsingat. Na meg lehet mártírkodni, hogy mennyi dolga van, és mégse értékeli a párja kellőképpen.

Szerintem a legtöbb embert (nőt férfit egyaránt) idegesít egy idő után, ha folyton körüldongják. Tény, hogy a nők hajlamosabbak erre, pedig ez egy idő után nagyon sok tud lenni. Hagyni kell a másiknak egy kis életteret. Egyébként pedig nem lehet általánosságban kijelenteni, hogy a nők mindegyike kiszolálja a férfit, mert ellenkező példákat is jócskán tudok. Na meg van olyan férfi is, aki megcsinálja a házimunkát. Ismertem olyan pasit is, aki folyton mosott, mosogatott és fertőtlenített. Szerintem legszívesebben engem is átmosott volna Domestossal, mielőtt a közelembe jön. :DD

39. gribedli*** (válaszként erre: 38. - Nekemmindegy)
2014. aug. 13. 09:00

Igen, ahogy leírtad, a pasi ilyen. De ebben az esetben rossz tanácsnak tartom, hogy a barátnőd vegye félvállról azzal a szándékkal, hogy ettől a pasi jobban fut utána. Minek? Ha egyszer már baleknak nézte, nem fogja többre tartani akkor sem, ha többet kell várnia a szexre, max azalatt az idő alatt talál egy másik balekot.


Az ilyet azért kell félvállról venni, mert le kell építeni teljesen. Szóval fosni rá, de nem fosni rá egy jobb jövő reményében, hanem mert van jobb. Persze, ha a barátnődnek elég a csak szex és az is csak ritkán, folytathatja. Saját felelősségére:)


Szerintem akkor már ennyi erővel egy csak szex kapcsolatra választhat olyat is, akivel ténylegesen sok szex van.


A pasas meg ragaszkodik a feleségéhez és pont, ha eddig nem hagyta ott, nyilván vagy érdekek fűzik hozzá, vagy egyszerűen nem talált még egy olyan másik nőt, akiben mindazt megtalálja, mint a feleségében és még valami többet, vagyis akit meg se kell csalnia plusz tud hozzá úgy ragaszkodni, ahogy a feleségéhez.


Gondolom, a barátnőfld vagy nem kell senkinek és nem akar egyedül lenni, ezért nem mond le a foscsi-pasiról, vagy kellene másoknak, de nincs tisztában a saját vonzerejével, stb. Ezen te változtatni nem tudsz, majd ha elege lesz a dologból, amit most csinál, felébred. De ne gondold, hogy mert te házas vagy, és nem vagy egyedül, rá tudod venni, hogy ő meg válassza az egyedüllétet mert ezt nem fogja megtenni, pont azért, mert olyan mondja neki, aki maga sincs egyedül.

38. nekemmindegy (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2014. aug. 13. 08:45

hát, meg sokan takaróznak ezzel a "már megégettem magam" dumával is sajnos.

Ez a pasi is ilyen... de szerintem az kamu...

csak ha magamból indulok is ki, max vigyázok, de nem leszek ettől másokkal k.csög

37. gribedli*** (válaszként erre: 34. - Kriszta773)
2014. aug. 13. 08:45
Na ja, attól függ, honnan nézzük, a pasik is otthagyják a tollukat, nem egyszer.
36. gribedli*** (válaszként erre: 31. - 552ff9d9b8)
2014. aug. 13. 08:42

Igen, de az ilyen köcsögöket meg azért vesszük félvállról, mert MI nem akarunk tőlük semmit. Te meg olyasmit írtál, hogy ha félvállról veszi, akkor a pasit jobban fogja érdekelni, jobban fut utána. Ez így nem igaz, mert ha valaki köcsög, akkor az is marad, teszem azt, húzhatod hónapokig az agyát és megvárod, hogy fusson utánad, de az első dugás után ugyanúgy tojni fog rád (nem rólad beszélek, hanem általánosságban), mert ő olyan típus, hogy egy nő=1 dugás.


Irrileváns, hogy ezért az 1 dugásért hónapokig várt, vagy 1 napig, a saját természete marad, vagyis 1 nő=1 szex.


Nem tudom, miért gondolja sok nő, hogy majd ők megváltoztatják: majd én megmutatom, majd én várakoztatom és akkor hú de szerelmes lesz...Ha valakiből hiányzik a vágyódás a tartós, kiegyensúlyozott kapcsolatra, nincs az a taktikázás, ami célt ér. Valószínű, hogy még nem találta meg az igazit. De amikor megtalálja, annál mindegy lesz, hogy várakoztatta vagy sem, ahhoz ragaszkodni fog taktika nélkül is.

2014. aug. 13. 08:39
:(
34. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Nekemmindegy)
2014. aug. 12. 21:59
azért ez nem általános, és a biztos lehetne fordított helyzetekről is sokat regélni, amikor a pasi lohol a semmiért. mindkét példánynak megnézném a szüleit, hogy bírtak ilyent nevelni belőle, ahogy más emberekkel bánik
33. jstefan (válaszként erre: 1. - Nekemmindegy)
2014. aug. 12. 21:45
Az elrontás kölcsönös 50-50% !!!
32. szomatikus marker (válaszként erre: 26. - D1e807c461)
2014. aug. 12. 20:04
az biztos;)
31. 552ff9d9b8 (válaszként erre: 30. - Gribedli***)
2014. aug. 12. 20:02
Persze, általánosságban nem állja meg a helyét, csak annál a köcsögnél, és a hozzá hasonlóknál, akiket az érdekli, hogy "csak megd..ják, aztán rá se bagóznak" a nőre.
30. gribedli*** (válaszként erre: 29. - 552ff9d9b8)
2014. aug. 12. 19:18

Hol? A Nemmindegy barátnőjénél? Ja, az nem független pasi.


De én általánosságban beszéltem, nem lehet valakinek az érdeklődését felkelteni azzal, hogy félvállról vesszük, mert ha nem érdekeljük, őt eleve nem érdekli, hogy félvállról vesszük (ha amúgy sem akart semmit).

29. 552ff9d9b8 (válaszként erre: 25. - Gribedli***)
2014. aug. 12. 18:12
Ha jól olvastam, nem független pasiról van szó.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook