Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi okozza ezeket a problémákat? fórum

Mi okozza ezeket a problémákat? (beszélgetős fórum)


11. Sort
2011. júl. 26. 18:53

En is orvosi kivizsgalast javasolnek, nehez volna barmit is mondnai igy. Agydaganatra azert nem tippelnek elsokent, az ritkan jar fajdalommal kezedti stadiumban, mire elorehaladott lesz, addigra meg jobbara eszlelheto mas jelekbol.

Viszont millio egy oka lehet valoban, psziches is es egyeb is.

A megnezium es a B6 vitamin nem hulyeseg, igazabol egyutt erdemes fogyasztani oket, mert a piridoxin segiti a Mg felszivodasat. Egyel teljeskiorlsu, vagy meginkabb buzakorpas keneyeret, mandulat, diot, banant, spenotot, ezeknek mind jelentos a magneziumtartalma. Artani ezzel biztosan nem artasz.

A fajdalomcsillapitok NEM rendszeres fogyasztasra valok, hanem tuneti kezelesre. Hosszutavon tonkreteszik a majat.

A helyedben csinaltatnek fogaszati elelnorzest is, mert akar egy gyulladt gyoker (pl. bolcessegfognal) is okozhat fejfajast.

Adodhat emesztesi- illetve anyagcserezavarbol is, vagy kardiologiai problemabol, pl. alacsony vagy magas vernyomas.

Fogyassz minnel tobb folyadekot, de lehetoleg ne szensavasat, es alkoholt csak mertekkel. Napi minimum 2 liter (folyadek, nem alkohol :DD), mert a folyadekhiany is okozhat tartos fejfajast.

Lehet szemeszeti problema is, pl. ha esetleg nem megfelelo szemuveget vagy kontaktlencset viselsz.


Ez a felsorolas korantsem teljes, eppen ezert az orvosod sem fogja tudni, hirtelen mihez kezdjen, egy haziorvos valoszinu leraz valamivel, mert pontosan tudja, hogy millio oka lehet. Legjobb, ha Te valtoztatsz bizonyos dolgokon, hatha rajossz mi okozza. Esetleg kerhetsz idopontot az Amerikai uton az Orszagos Neurologiai intezetben egy kivizsgalasra, de ezt nem tudom, hogy megy pontosan.


Jobbulast!

10. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - D116a44d35)
2011. júl. 26. 17:12
Csak el kéne menni, elmondani, hogy hónapok óta szűnni nem akaró a fájdalom, gyógyszer nem használ, stb.. Lehet tényleg a legrosszabb is, de az is előfordulhat, hogy valami bagatell dolog áll a háttérben és megfelelő módszerrel megszabadulnál a fájdalomtól.
9. sercegnő (válaszként erre: 7. - D116a44d35)
2011. júl. 26. 17:10

akkor szerintem mindezek osszesege.


ahogy helyrebillen az eleted, ezek a panaszok is rendbejonnek. szeritenm ez mar szinte altalanos, ne aggodj, nem vagy egyedul. :)

8. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - D116a44d35)
2011. júl. 26. 17:09
Vagy nem vett komolyen, vagy túl szerényen adtad elő a problémádat.
7. d116a44d35 (válaszként erre: 5. - Sercegnő)
2011. júl. 26. 17:08
Iskoláskoromba biztos fájt tudom,óvodás koromba nem tudom. Nem tudom mitől lehet. Tény,hogy nem szerettem sulikba járni meg oviba se de nem hiszem,hogy ezért. 4 évesen tartósan beteg lettem. Ami meg nyomaszt. Hát hosszú a sor(néhány nyelvvizsga letétele,munka találás stb.)Jövőképem meg nem nagyon van.
6. d116a44d35 (válaszként erre: 3. - 6b006fc769)
2011. júl. 26. 17:03
Orvos nem látott.2-szer mentem el fősuli alatt orvos (kollégiumi háziorvoshoz) fejfájás,fáradtság és álmatlansággal ill.másodszor gyomorpanasszal is. Alvászavar meg Disztimia.Írt fel B6 komplexet vagy Magnéziumot már nem emlékszem meg alvásra más gyógyszert kb.20 darabos éjjelente 1 (1 hét után egy darabig éreztem hatást ennyi. Másodjára vegetatív alapont mondott.
5. sercegnő (válaszként erre: 1. - D116a44d35)
2011. júl. 26. 16:58

szerintem minden problemanak lelki oka van. az orvos mar nem gyozi megnevezni az uj tunetkombinaciokat.



mi tortent veled akkkortajt, amikor elkezdett fajni a fejed sok evvel ezelott?


mi az ami nyomaszt?

van-e jovokeped?

2011. júl. 26. 16:57
Stressz okozhat ilyesmit.
2011. júl. 26. 16:56
a fejfájás mögött stressztől kezdve, érszűkületen át agyrákig minden lehet... orvos látott? ha ennyire durva indokolt lenne egy kivizsgálás
2011. júl. 26. 16:54
Sajnos a Candida gomba is okozhat hasonló tüneteket, de nagy bátorság lenne bármely betegséget biztonsággal kijelenteni a leírtak alapján.
2011. júl. 26. 16:50
Évek óta fennálló tartós fejfájás. Jelenleg már hetek óta és többnyire szűnni nem akaró. Gyógyszerre se (Cataflamot szedek többnyire de van ,hogy Algoflex Fortet attól fog ,hogy mi van itthon vagy tudom,hogy hol van. Fáradtság de ugyanakkor álmatlanság gyötör,néha még mindig gyomorproblémák,meg emésztési. Szeptembertől kb.június közepéig többek között étvágytalan is voltam ill.teltség érzetem is hamar jelentkezett többek között.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook