Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi még Vanish szappannal sem jön ki (folt )van remény hogy mással kijön? fórum

Mi még Vanish szappannal sem jön ki (folt )van remény hogy mással kijön? (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 8. 16:36

az ilyen foltra mondják, hogy az ecetes olló viszi csak ki :)

Én a vanishra eslüszöm, nekem eddig kiszedte a foltokat, elötte vanish szappannal bedörzsöltem.

Lehet már nem is divat az a nadrág ? :D :D :D Jó régi kommentek:)

10. lilluska25 (válaszként erre: 8. - 62cc0f78ae)
2010. ápr. 4. 21:49
zöld
2010. márc. 23. 19:08
Szia, nem akarlak elkeseríteni, de ha a rendes normál hidrogénperoxidos hajfesték csöppent rá és azonnal nem mostad ki akkor már nem is fogod tudni...sajnos. Ha mázlid van és fehér a gatyód akkor pl. pici hypoval megpróbálhatod, ha színes akkor meg talán még mosáskor fakulni fog. Nekem törölközőt fogott össze és jó pár mosás után elhalványult, de nem tűnt el.
2010. márc. 23. 18:39

A vanish sz*r, nekem még egy foltot sem szedett ki, sőt, a folttisztítója foltot hagy...


Milyen színű a naci? Mondjuk azonnal be kellett volna áztatni, különben sose szeded ki a foltot... (Én is jártam így egyszer.)

Ha fehér a naci, domestossal kijön a folt.

2010. márc. 23. 16:39

Én a közönséges hideg zsíroldót használom azokra a foltokra amik nemjönnek ki (álltalába a gyerekruhákra), a színét nemszedi ki!:)

Eddig minden foltot eltüntetett!

2010. márc. 23. 16:37
nekem arra ami mással nem jön ki arra a 400Ft-os Aldiban kapható Tandil folt tisztító vált be
5. caffi (válaszként erre: 3. - Lilluska25)
2010. márc. 23. 16:37

Nos ...nem látható helyen csinálj egy próbát...

Sajna nem tudom.....de van itt fodrászos fórum,kérdezz rá egy fodrásztól:)

2010. márc. 23. 16:37
szerintem próbáld ki a dauer vizet egy másik, hasonló anyagon, amit nem használsz és nem sajnálsz.
3. lilluska25 (válaszként erre: 2. - Caffi)
2010. márc. 23. 16:35
és nem fakitja ki???
2. caffi (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2010. márc. 23. 16:34
Hajfestéket oldja a dauer víz....bár csak bőrömön próbáltam....de lehet h a gatyidon is működne....egy próbát megérne szerintem:)!
2010. márc. 23. 16:31
konkrétan a hajfestékem csöppent rá elég rendesen a gatyára...még benne van....barna szinű

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook