Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi lesz ennek a nagy kivándorlásnak a vége? fórum

Mi lesz ennek a nagy kivándorlásnak a vége? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
654. Kilimcs (válaszként erre: 652. - Forrest2010)
2014. szept. 7. 11:06
Pedig de. Nem mi vagyunk szerencsések hanem te laksz rossz környéken!!!
653. Kilimcs (válaszként erre: 652. - Forrest2010)
2014. szept. 7. 11:05
Én nem is olyan kisvárosban élek és itt is totál ok a bízok stb. Nincs semmi bbetonozva mégse viszik... nemlehet hogy nem macus vagy én a szerencsés hanem mégiscsak elheto ország s miénk?
652. forrest2010 (válaszként erre: 651. - Mmacus)
2014. szept. 7. 08:30
Szerencsés helyen laksz !!!! itt még azt is elviszik , ami le van betonozva !!! Egy régi kollegámnak 2 v 3 ? bicaját fujták meg , igaz , h a kocsma elől , a férjem azon morgott nemrég , h a bolt előtt leszedte valaki a biciklijéről a szatyrot míg bement a boltba . Nemrég vett az önkorm . a temetőbe pár db igazi locsolókannát a kutakhoz , már elfogyott , elvitték , megfujták ! pedig ez itt nem egy rossz környék / helyesebben , nem lenne 1 rossz környék ! /
651. mmacus (válaszként erre: 650. - Forrest2010)
2014. szept. 7. 08:22
Azért nem az az általános, szerencsére. Én kisvárosban lakom, itt is kint vannak éjjel is a vendéglátó helyek előtt a székek, asztalok, napernyők, senki nem nyúl hozzá. Mint ahogy a rengeteg virághoz, virágtartókhoz, kovácsoltvas kerékpár tartókhoz sem.
650. forrest2010 (válaszként erre: 649. - Főnix01)
2014. szept. 7. 08:16
A férjem szerint lesüllyedt az ország " arra a szintre " !!!!
649. főnix01 (válaszként erre: 642. - Trapiti)
2014. szept. 7. 07:57

Ez a videó nagyon komoly!!ha lehet neki hinni. Ùgy làtszik, igazi felvètel statisztàk nèlkül.

Amikor kijöttünk nyugat-Ausztriàba, furcsàlltam is, hogy ki vannak tève pl egy kàvèzò elè szèkek-asztalok, ès ott is van hagyva èjszakàra. Nincs lelàncolva, meg semmi. A kutya se nyùl hozzá :-) vagy a biciklik: csak le vannak tàmasztva, akàr pàr óràig is kint àllnak az utcàn. Nem viszi el senki.


Biztos az is sokat szàmìt, hogy itt egy jólèti tàrsadalom èl, otthon meg hònapròl hònapra èlnek emberek.

648. forrest2010 (válaszként erre: 646. - 9b10f3d7ff)
2014. szept. 6. 02:14
Felénk már jó néhány éve nincsen előre meghirdetett lomtalanítás , az utolsók egyikénél a férjem kirakott zsákokba ezt azt , mielőtt jött a kukakocsi végigtúrták az egész falut az erre szakosodott emberkék , beletúrtak előttünk a zsákokba , aztán fogták és kiborították az egészet és elvitték a zsákokat , a férjem + szentségelt ! na ja ! ez is 1 vélemény arról , amit kiraktunk ! a zsákok meg újak voltak .
647. forrest2010 (válaszként erre: 644. - Marlenka70)
2014. szept. 6. 02:08
....erre is !!!!
2014. szept. 5. 20:19

Ez egy biztosító reklámja.Én erre nem ülök fel, nagyon cinikus ötlet, és lejárató! Szerintem statiszták voltak az "elkövetők", ha nem azok, akkor miért takarták ki az arcukat, hiszen a biztosítót semmilyen kár nem érte volna, ha perelnek, hiszen kiírták, kamerával megfigyelt terület.

Amikor lomtalanítás van, akkor is a jobban öltözött emberek csak kerülgetik a lomkupacot, és a szegényebb fehérek is.

645. Csigusz 79 (válaszként erre: 642. - Trapiti)
2014. szept. 5. 19:19
Na erről van itt szó :-/
2014. szept. 5. 19:00
Erre büszkék lehetünk.
643. Derya (válaszként erre: 642. - Trapiti)
2014. szept. 5. 18:55
ez nem semmi...
642. trapiti
2014. szept. 5. 18:49
641. trapiti (válaszként erre: 640. - Forrest2010)
2014. szept. 5. 18:48
Emlékszem :) Mutatták a felvételt ahogy viszik a fotelt...
640. forrest2010 (válaszként erre: 634. - Trapiti)
2014. szept. 5. 18:34
Lányok ! azt hiszem tavaly télen történt , h egy szobarészletet rendeztek be Pesten , talán a " Moszkva-téren " ?! széthodtak MINDENT !!!! nagyon rövid idő alatt , pedig ki volt táblázva az is , h kamerával veszik a reagálását a jónépnek !!!! hááááát ciki !!!!
639. trapiti (válaszként erre: 638. - Kilimcs)
2014. szept. 5. 16:57
Nem kell leírnod többféleképpen, értem elsőre is, csak nem értek egyet. Zongorázni lehet a különbséget, és igen itt általános a rend, a tisztaság, hogy nem rongálnak, nem lopnak és vigyáznak arra amijük van. Emellett az emberek kedvesen, türelmesen és normálisan viselkednek a többiekkel. Otthon ez nem általános, de szerintem hiába mondom ha nem akarod, nem hiszed. Egyszer majd nézd meg magad, meg fogsz lepődni.
638. Kilimcs (válaszként erre: 637. - Trapiti)
2014. szept. 5. 16:45

nem hiszem hogy ilyen mindenhol.


csak csak megjegyeztem hogy kivetitesz.


magyarországon a bürokrácia egy agybaj ... szerintem. de hogy koszos meg csúnya meg mindenhol mindent ellopnak ... és hogy ez sz általános... bocs elég sokat jövök megyek ok. van pl pesten roaszkornyek. vagy van neptelenedo falu . de nem ez a többség. de úgy adódik elő. meg itt páran mintha az egész ország egy nyomorgó gettó lenne ahol mindenki szemetben turkal a napi betevoert .

bocs hogy megjegyzem hogy körbe kéne nézni mennyire nem így van. olyan mintha pl romát a legmocskosabb lepusztult részei után itelned meg. mert azok nagyok... pff... vagy londont az alapján vagy egész angliat hogy gyujtogattak stb tán két éve a fiatalok...

637. trapiti (válaszként erre: 635. - Kilimcs)
2014. szept. 5. 16:17
Óriási a különbség, akár tetszik akár nem. Mo-on az a kuriózum ha normálisan mennek a dolgok. Itt az ha nem. De kár erről vitázni, nyugodtan hidd hogy nincs más csak ami Mo-on van...
636. Kilimcs (válaszként erre: 635. - Kilimcs)
2014. szept. 5. 16:15
na a predektiv megint megtrefalt ... szal én szuklatokoru vagyok ha a kornyezetemre hivatkozom hogy ilyen is van. te ugyanezért meg marha tájékozott ... hmmm... kicsit visszas
635. Kilimcs (válaszként erre: 634. - Trapiti)
2014. szept. 5. 16:13

gondolom ott sincs így az egész országban. .. itt ahol lakom azért van kerítés. de nekem is lakik ismerős olyan környéken ahol se kerítés se ajtót nem kell zárni.


vagy aztallitod akarhova megyek abban az országban ahol élsz minden minden csupa utópia?? ugye nem. most én is írhatnam az csak a szűk kornyezeted....


szal én bem hivatkozhatok arra ahogy élünk mert az nem is ugyan szemléletmód vagyok. de te hivatkozhatsz a közvetlen kornyezetedre mert ott aztán az egész ország olyan.... hmmm ugye érzed a visszásságot???

634. trapiti (válaszként erre: 633. - Kilimcs)
2014. szept. 5. 16:07

Szerintem nyugodtan tedd ki Mo-on a cuccaidat az utcára és várj egy kicsit ;)

Amit itt kiteszel az ott is marad. Az emberek még az autóikat sem zárják igazán...

633. Kilimcs (válaszként erre: 631. - Trapiti)
2014. szept. 5. 15:53

ilyen mindenhol van. és ez az amin csak az olajok tudnak változtatni.


az hogy mindent ellopnak... bocs mikor jártál körbe magyarországon????

632. Kilimcs (válaszként erre: 630. - Csigusz 79)
2014. szept. 5. 15:50

igen. de ha elkezdenek összefogni az emberek akkor halad előre a dolog. és sose a tömegek lopják el. csak tömegek nem tesznek semmit. de amint cselekvő lesz a tömeg könnyebb.

nálunk pl már vannak úgy virágok hogy a környező kertes részből akik errefele járnak többen hoztak ! látták ittkertesztednrk és hoztak saját kertbol ... de ehhez el kellett kezdeni akkor is ha volt aki ellopta anno...

631. trapiti (válaszként erre: 629. - Kilimcs)
2014. szept. 5. 15:37

Nem a kivételekről beszél senki, hanem az általános mentalitásról. Ami Mo-on nincs lebetonozva azt előbb-utóbb elviszik, tönkreteszik amit lehet. Nincs mit szépíteni ezt, csak körül kell nézni.

A házban ahol laktunk pl. heti rendszerességgel nyomták be a kaputelefon kezelőpanelját. Minden alkalommal megcsináltatta a ház, minden alkalommal tönkretették. A kutyákat a ház előtti fűre sz*ratták egy csomóan, beültettük tujával. 2 hétig voltak meg... de csak szállj fel egy buszra és néz meg milyen állapotban van (nem a természetes elhasználódásra gondolok, hanem a felhasított, összefirkált ülésekre pl.)

630. Csigusz 79 (válaszként erre: 629. - Kilimcs)
2014. szept. 5. 15:35

Akkor úgy mondom hogy sok helyen ellopják :)

Így már stimmel?


Én nem vagyok magyar ellenes de néhány magyart mégis letagadnék.. (nem rád irom hanem általánosságban)

629. Kilimcs (válaszként erre: 627. - Csigusz 79)
2014. szept. 5. 15:19

mondom nálunk virágos a környék. valaki elkezdte.. pedig agyag van kavics van. és ebek alatt kiviragzott :)


úgyis ellopják... megint a bmeg medve a porszivod .... akkor nálunk mitől virágos??? pedig nem a budai villanegyed . csak egy kis lakótelep. szóval mégcsak nem is saját kert !!! mégis.


ti meg azt bizonygatjatok ilyen nincs... de van. és nem egyetlen

628. zebracsikó (válaszként erre: 617. - Kilimcs)
2014. szept. 5. 14:59

van erre egy nagyon jó kifejezés:


hungaropesszimizmus

627. Csigusz 79 (válaszként erre: 626. - Trapiti)
2014. szept. 5. 14:58
Ugyanezt akartam írni hogy virágot kár kiültetni,ellopják..
626. trapiti (válaszként erre: 624. - Kilimcs)
2014. szept. 5. 14:57
A közvetlen környezetet talán igen. De abban a pillanatban hogy kilépsz otthonról ez már nem annyira igaz. A munkahelyen, óvodában, iskolában, boltban, postán, buszon, stb. már nemcsak te alakítod a dolgokat, és a többség nem úgy alakítja ahogyan én alakítanám. Arról nem is beszélve, hogy egyik nap kiültetsz egy virágot másnapra ellopják... bele elhet ebbe únni szerintem.
625. Csigusz 79 (válaszként erre: 611. - Forrest2010)
2014. szept. 5. 14:51

"mert a magyar tényleg kreatív is , sok közülük szorgalmas is , de nagyon sok irigy is van közöttünk !!!"


Annál nincs gázabb mikor az ember külföldön él és találkozik szintén magyarokkal akik vagy irigyek vagy épp azon versengenek hogy na melyik magyar vitte többre,komolyan mondom szánalmas némelyik és a honvágyat szinte meg is oldják mert az ember ilyen emberek között ugy érzi mintha otthon lenne :-/

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook