Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lesz a vége? fórum

Mi lesz a vége? (beszélgetős fórum)

12. ebf2510f25 (válaszként erre: 5. - Betlindis)
2010. nov. 14. 13:13
ezzel tökéletesen egyetértek!
11. Lina6 (válaszként erre: 7. - 6c873777c3)
2010. nov. 13. 11:01

Bármennyire is szeretitek egymást, a távkapcsolat kicsit gázos... gondolom, nem tőlem hallod ezt először. Most lehet, hogy kicsit kemény leszek de lásd be igazságos is :)

1. Ha talált valakit akivel "hetyeg" és nem komoly akkor a szexet veled ugyanúgy szeretné továbbra is.

2. Ha talált valakit akibe beleszeretett akkor a szex nehezére esik veled mert lelkiismeretfurdalása van miattad.

3. A legelső véleményem. Én várnék egy kicsit de mindeközben megpróbálnám kideríteni, hogy mi van mögötte, persze nem hisztivel, gondolom nem is vagy olyan :) és maradj továbbra is nő, semmiképpen ne ess össze előtte mert akkor pont az ellentétes hatást fogod elérni, nem fog többé felnézni rád ha gyengének tűnsz. Csak nehezebb lesz mindkettőtöknek.

Új munkahelye van? Ha igen az is fel tud borítani egy palit rendesen amíg megpróbál beilleszkedni és megfelelni az elvárásoknak.

2010. nov. 13. 10:57

elolvastam a cikket.3hónapja meg minden rendben volt, vagyis akkor jelent meg.

mi történt azóta? mi változott meg? ezeken gondolkodj, és beszélj vele őszintén, rendbehozhatjátok de azt midnkettőknek akarni kell

2010. nov. 13. 10:50

... és boldogan éltek, amíg meg nem haltak.

Na ez a történet nem így fog véget érni. Szerintem.

8. Betlindis (válaszként erre: 7. - 6c873777c3)
2010. nov. 13. 10:50
ő nagyon ritkán megy hozzátok, és nincs kedve szeretkezni. rakd össze a fejedben a képet...
2010. nov. 13. 10:43
Mi távkapcsolatban élünk. 60km-re egymástól, 2 évig is távkapcsolatban éltünk, aztán 3 évig összeköltöztünk az egyetem miatt, és most hogy végeztünk az egyetem, újra messze vagyunk egymástól. Neki már van munkája, én most fejezetem be a diplomamunkámat. Ő hétköznap otthon van, hétvégén pedig legtöbbször én utazom le, ő nagyon ritkán jön hozzánk. Lehet, hogy a munka miatt, meg a nyelvvizsga miatt van, én is gondoltam rá, de akkor miért nem akar velem szeretkezni úgy igazán?
6. Lina6 (válaszként erre: 1. - 6c873777c3)
2010. nov. 13. 10:31
Szerintem még várj egy kicsit, ne hamarkodd el a dolgot - úgy értem számonkérés vagy ilyesmi, mert a pasiknál elég gyakran előfordul, hogy van valami gáz amivel esetleg téged nem szeretne terhelni inkább ő megpróbálja megoldani és magába folytja - ez lehet akár munkával kapcsolatos is - és ilyenkor érzi azt a nő, hogy elhanyagolják őt. Pedig a férfi egyszerűen csak lazítani szeretne egy kicsit miközben rágódik valamin. Mindenképpen fel a fejjel akármi is van a háttérben ne engedd, hogy kicsússzon alólad a talaj, max. gondolkodj egy b verzión, hogy mi lesz ha beüt a "legrosszabb" és elhagy - bár nem hiszem. De miért nem találkoztatok egy hétig? Ez gyakran előfordul pl. a munkája miatt?
2010. nov. 13. 10:05
én sosem értettem, minek erőltetni azt, ami már szemmel láthatóan nem megy. szereted, majd szeretsz mást, hiszen előtte is szeretté mást. ha meg nem szereted, csak megszoktad, hát nem vagy még 70 éves, hogy csak visszafelé tekints, ne előre. egy kapcsolatot szerintem akkor és csak akkor szabad feléleszteni, ha halódik, amikor gyerekek, család van a dologban. különben pedig, amíg szabad vagy, élvezd az életet. nem, a kínlódás nem az élet élvezése, akárki mellett sem. hosszútávon jobban fog fájni szerintem, ha mellette maradsz. meg felesleges is. egyszer élünk, és nem örökké.
2010. nov. 13. 09:59
Na ez az, amihez még nagyon fiatal vagy... Ha kihűlt (ami sajnos előfordul) akkor inkább ne erőltessétek. Vagy kérjetek segítséget, és próbáljatok meg változtatni...
2010. nov. 13. 09:59
Helyesbítek, amit az elején írtam úgy értettem, hogy tanácsot lehet adni, de megmondani mit tegyél azt nem
2010. nov. 13. 09:58

Ebből a pár sorból nem lehet tanácsot adni és sajna a tutit sem fogja megmondani senki, mert neked kell vállalni a döntést. Ismerem a dilemmád. Együtt már nem jó, de nélküle mi lenne veled? Nehéz, de nézz magadba jó mélyen.

Szerelem? Vagy csak már megszokás?

Szereted igaz szerelemmel?

Cinkosai vagytok még egymásnak?

Rá tudnál nézni más pasira, esetleg el tudna varázsolni?

És ő?

Lehet, hogy becsap, ezek jelek.

Vagy nem csap be, csak megunt?

Vagy már rég óta lapos a kapcsolat és most lett valakije és ez mutatkozik? (pont ilyenek a jelek, amiket leírtál)

Először is gondold át hideg fejjel. Fájni fog, de tedd meg, és lássad mire jutsz.

Majd derítsed ki, hogy hányadán áll a párod. Ha megcsal azt tagadni fogja, de mondd el a bajod.

Ha már részedről sem lángol és elmúlt, tudni fogod mit kell tenned, vagy mit kéne tenned.

Két dolog biztos. Dönteni neked kell.

Aki előbb cselekszik, mindig lépéselőnyben van, mint a világos bábu a sakkban.

Esetleg megvárhatsz egy tragikus véget, esetleg a párod lelép egy másik nővel.

Neked kell ezeket átgondolni, a kérdésekre válaszolni és sajnos dönteni is neked kell a saját életedről.

Nekem ez a tanácsom

2010. nov. 13. 09:48

Segítsetek, nagyon félek, és már nem tudom mi lenne a helyes, vagy mi tévő legyek. Párommal 5 és fél éve vagyunk együtt. És mostanra úgy érzem, teljesen megváltoztunk egymás iránt. Egész pontosan olyan 1-2 hónapja érzem hogy mintha ellustultunk volna egymás mellett. Nem járunk együtt sehova, nem csinálunk közös programokat, egyre kevesebbet beszélünk egymással, egyre kevesebbet szeretkezünk. Igazi több mint egy hónapja nem volt...:-( Tegnap is 1 hét után találkoztunk egymással, és még csak hozzám sem nyúlt, én kíváncsi voltam, hogy kezdeményez-e mert, múlt héten is elutasított.

Olyan furcsán viselkedik velem. Érzem, hogy szeret, de szerintem már nem szerelemmel, hanem inkább megszokásból van velem, és azért mert fél elhagyni. Nem tudom, hogy megcsal-e, eddig jelet nem találtam rá, de nem tudom hogy normális-e, ez vagy egy férfi megelégszik azzal, hogy kielégítjük egymást, 10 perc alatt, először én, utána ő...egy kevés simogatás, olyan érzéketlen és rutinszerű az egész.

Nem tudom mi lesz ennek a vége, de akivel eddig erről beszéltem, azt mondta ennek nem lesz jó vége...Én vele terveztem az életem, úgy éreztem ő az aki mellett életem végéig boldog lehetek, de lehet hogy mégsem?Nem tudom hogy élhetném túl a szakítást...

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook