Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi lenne a helyes? Mit tegyek? fórum

Mi lenne a helyes? Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


27. b235ac96d5 (válaszként erre: 4. - -Bigyóné-)
2012. máj. 5. 22:48
Figyelj! A párod barátjának a párja. Nem a te barátnőd! Szóval nem vagy köteles összejárni vele, közös programot csinálni, meg ilyesmi. Ha nem akarsz magadnak több kellemetlenséget emiatt, akkor közöld vele szépen, nyugodtan, érthetően.
2012. máj. 3. 12:11

"m valamiért és útban volt de nem kapcsolt, hogy arrébb kéne állni, "


Esetleg hellyel is lehetett volna kínálni, és akkor nem lett volna útban.


"Mindig volt neki valami beszólása amivel sértő kijelentést tett rám, "


Mit mondott amitől megsértődtél? A külsődre tett negatív megjegyzést esetleg?

25. megi04
2012. máj. 3. 12:05

"Mi lenne a helyes? Mit tegyek?"


Amikor meg kapod a válaszokat,akkor éppen csak azt nem írod: "Ne szóljatok bele,ez az én dolgom"...


....és én vagyok a fura..:))

24. e57e061615 (válaszként erre: 20. - -Bigyóné-)
2012. máj. 3. 11:34
Akkor ennyi. Köszönjük a lehetőséget.
23. adbefc7882 (válaszként erre: 21. - 2a69f78972)
2012. máj. 3. 11:32
Nem tudja elfogadni, hogy nem helyeslik az emberek a tetteit... Ennyi :D
22. adbefc7882 (válaszként erre: 19. - Virus2008)
2012. máj. 3. 11:31
Én mindhárom vagyok .... :DDD ;))
21. 2a69f78972 (válaszként erre: 20. - -Bigyóné-)
2012. máj. 3. 11:30
Akkor minek indítottad a fórumot, ha ...Ennyi!
2012. máj. 3. 11:19
Csupa jó dolgokat irtok! Van amiben igazatok van van amiben nem! De én vagyok ebben a helyzetben! Ennyi!
2012. máj. 3. 11:17

Én se hinném, hogy egy kapcsolat fő záloga ha valaki konyhatündér.Van akinek számít van akinek nem.Igényfüggő.


Természetesen örülnek a pasik ha egy konyhatündér+takarítónő+szexbomba egy nő....


Én speciel főzök,sütök gyerek nincs.Csúnya se vagyok attól még engem is otthagyhatnak...puff neki..


Rám anyós nem főz, nem is főzne :)Rövid a repertoárja is...50 éves koráig főztek rá.Mégis 30 éves pasija van... :)

2012. máj. 3. 11:12

Mit kellene tenned?


Visszafogni a negatív gondolatokat és érzéseket, esélyt adni a lánynak. Ha ellenséges leszel, elveszíted a barátod...ez 100%!


Ha a lány nem lenne hozzáillő, akkor azt is bízd a barátodra, majd kinyílik a szeme. De NE LÉGY rossz anyós bőrébe bújva, mert azok jönnek ilyen szöveggel.


Segíteni akart, odament. Nem találta a helyét, láb alatt volt. Miért nem mondtad neki miben segíthetne?


Fel a fejjel!!! Szép napot!

2012. máj. 3. 11:08

Én sem szeretek főzni, de sokszor meglepem a férjem, ha pedig nem, akkor Ő engem. Esténként esünk haza, van 3 gyerek is, hétvégén nem töltjük bezárva az időnket, kirándulunk sokat ééés nem rotyog a húsleves, hanem étteremben eszünk.


Nem vagyok konyhatündér, de rengeteg más dolgohoz értek és izgalmasan telnek a napjaink. :)


Majd ha nőnek a gyerekek és hazajárnak, kikupálódom sütés-főzés terén. Annak is eljön az ideje. Szerencsére anyósom és édesanyám is szeret gondoskodni rólunk, nekünk pedig marad időnk egymásra és a 3 gyönyörű gyerekünkre.:)

16. virus2008 (válaszként erre: 1. - -Bigyóné-)
2012. máj. 3. 11:04

Szerelmes vagy a haverodba?Hát ez gáz.....


Szerintem nincs közöd hozzá, hogy náluk mi megy,ki hogy főz stb...


Több, mint valószínű, hogy ő is észrevette, hogy bele vagy zúgva.


Abba belegondoltál már, hogy nem azért szereti a barátod a csajt? :)

2012. máj. 3. 11:03

Mi lenne a helyes?


Mindenki maga döntsön. véleményeket kapsz majd ezerrel, de valószínűleg nem fog tetszeni, mivel nem értenek egyet majd veled. Én sem, de nm török pálcát a fejed felett. Inkább megkérdezem, hogy vajon tudod-e mi az igazi ok? Elgondolkodtál-e rajta?


Én a bőrömön tapasztaltam, hogy milyen az olyan ember, mint te. Én voltam, aki "elvette" a másikat, aki végett meglazult a kapcsolat, barátság stb. És csupán annyi volt a hibám, hogy okosan, fitten, csinosan, bájosan érkezteztem az "életükbe". És a figyelmet már zömmel én kaptam a páromtól (már férjem) és osztozkodni már nem volt jó...


Folyt.

14. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - -Bigyóné-)
2012. máj. 3. 11:00

Én a helyedben írnék, vagy felhívnám és kimagyarázkodnék, hogy az építkezés miatt voltam ideges és ne haragudjon.


És megpróbálnék ettől a perctől kezdve NORMÁLISAN hozzáállni a dolgokhoz.


Ja és ne üsd bele az orrod az életükbe, mert el fogod veszíteni a barátságukat.

13. Manon
2012. máj. 3. 10:58

Mivel nálunk is van hasonló helyzet, így én őszintén megmondanám neki, hogy voltak olyan dolgai amik nem tetszettek neked, és rosszul estek. Igaz hogy jött, de ne szóljon már bele abba amit te teszel. Az hogy ő milyen, más tészta, szerintem ahhoz neked nincs közöd, a véleményed tartsd meg magadnak. Ha ennek a barátnak így megfelel hát áldás rá......


Az meg hogy itt sokan téged szólnak le, meg hogy féltékeny vagy stb. már bocsánat picit nevetségesnek tartom.

Nem tudhatjuk hogy pontosan mi áll a háttérben, lehet nyomós oka van arra a kiírónak hogy nem szereti ezt az embert. Őszintén megmondva én se komálom ha pl valaki folyton beszólogat. Egy ideig az ember próbál jópofát vágni, de a türelem is véges.

Ha én segíteni akarok, akkor azt nem úgy teszem hogy beleugatok abba hogy ki hogy mosogat....

12. rika32
2012. máj. 3. 10:57

"A rendeli a kaját, szóval egy ......" mit takar?



Úgy néz ki, inkább nálad vannak bajok, konkrétan féltékenység :S

2012. máj. 3. 10:55

Nekem irigységnek tűnik,amit leírtál. Amíg nem neked kell helyette elvégezni a munkát semmi közöd hozzá, hogyan él, mit tesz, vagy éppen nem tesz. Mindenkinek más a fontossági sorrendje, neki lehet többet ér, ha valami más tesz a főzés helyett. Nem baj az, ha rendel, amíg nem tőled kér rá kölcsön.


Úgy látszik ő próbált a kedvedben járni, még este is jelezte, hogy valami nem stimmel.

A helyében még a férjem is eltiltanám tőletek, mert vagy a párjával együtt elfogadjátok a barátotokat, vagy kölcsönösen nézzetek más-más barátok után, akik megfelelnek társastól az elvárásotoknak.

10. e57e061615 (válaszként erre: 4. - -Bigyóné-)
2012. máj. 3. 10:53
Akármit is válaszolsz az e-mailre, a kijelentő mondatok végére tegyél pontot, mert így nagyon barátságtalan az írásod. És ne sződd bele, hogy nem főz, mert semmi közöd hozzá, és ennyi erővel a barátod is letrehányozhatnád, hiszen nyilván ő sem főz, ha rendelnek.
9. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 6. - Megi04)
2012. máj. 3. 10:53
:DDDDDDDD
8. titati (válaszként erre: 4. - -Bigyóné-)
2012. máj. 3. 10:47

Most végre felajánlotta a segítségét, Te meg dacból nem fogadtad el... Jött, segített...

Szerintem Ő bármit tenne, nem tudna Neked megfelelni.

7. 2a69f78972 (válaszként erre: 4. - -Bigyóné-)
2012. máj. 3. 10:46

Szerencsére ez a nő nem a Te párod, hanem a barátotoké.

Odament és a maga módján segíteni akart.

De Te valamiért,- amihez semmi közöd nincs - utálod.

Szerintem féltékeny vagy, hogy "befurakodott" közétek.

Próbálj megbékélni a barátotok választásával, ne ellenségeskedj a nővel és akkor minden rendben lesz.

6. megi04 (válaszként erre: 4. - -Bigyóné-)
2012. máj. 3. 10:42
Küldj neki egy lefelé fordított újj jelet!:))))
2012. máj. 3. 10:39
Ezt komolyan gondolod?
2012. máj. 3. 10:39
Van a páromnak egy barátja akit én is nagyon szeretek mert egy igaz ember! Viszont van neki egy párja akit ki nem állhatok! Lusta trehány,nem nagyon főz,rendeli a kját szóval egy ..... na mindegy! Mindig volt neki valami beszólása amivel sértő kijelentést tett rám,de nem szóltam mert nyeltem eggyet! De csak a barátunk miatt!Aztán a hétvégén épitkeztünk kérdezte,hogy kell -e segitség,mondtam hogy nem kell erre ő beállitott hogy segit! bELESZÓLT,hogy hogyan mosogatok aztán éppen nyúltam valamiért és útban volt de nem kapcsolt,hogy arrébb kéne állni,erre még ő sértődöttt meg! Komolyan mondom még én éreztem magam kellemetlenül a konyhámban! Aztán este irt egy levelet nekem,hogy púpnak érezte magát! Hiába mindiig útban volt! Hogy értessem meg vele ,hogy vegyen vissza a figurából!
2012. máj. 3. 10:37
Semmit!...
2. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - -Bigyóné-)
2012. máj. 3. 10:35
Mert, hogy....?
2012. máj. 3. 10:26
Mi lenne a helyes? Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook