Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi lehet vele?Miért lett ilyen? fórum

Mi lehet vele?Miért lett ilyen? (beszélgetős fórum)


11. j357
2011. dec. 10. 08:55
Érdemes esetleg megkérdezni tőle, hogy milyen weboldalakat látogat...lehet hogy ennek hatására változott ennyire meg?Szerintem azért kérdezget téged folyton hogy mit csinálsz, mert mégiscsak érdekli még a neten kívüli világ...
2011. dec. 10. 08:52

Keress más barátnőt, ne hagyd magad lehúzni az Ő szintjére!!!

Neked a saját életed legyen a legfontosabb: TANULJ!!!

2011. dec. 10. 08:06
hát akkor ennyi, keress mást...
8. 24942a4452 (válaszként erre: 7. - Sipumsipum)
2011. dec. 10. 07:55
vásárban most voltunk,őt egyáltalán nem érdekelte,sietett haza netezni,ennyit a közös programokról
2011. dec. 10. 07:36

vmi történhetett vele... ami megváltoztatta... ne úgy kérdez meg, hogy "mi bajod van?", arra általában egy "semmi" a válasz :)


szervezz közös programokat, menjetek el moziba, vagyvásárolni, igyatok meg egy teát vagy egy jó kapucsínót, vagy ha van a városban menjetek el a karácsonyi vásárba, igyatok egy forralt bort :)


aztán csak megnyílik feléd valahogy...


és továbbra is csak azt tudom mondani, hogyha mondjuk mindezek után (közös programok, stb.) ő nem tesz lépéseket feléd, akkor csak te egyedül nem tudsz ezen a helyzeten változtatni!!!

2011. dec. 10. 07:29
Ha rákérdezek,mi baja van,nem mond semmit,ő meg elvárja,hogy elmondjam neki,kivel miről beszéltünk
5. 24942a4452 (válaszként erre: 4. - Sipumsipum)
2011. dec. 10. 07:27
régebben egy vidám lány volt,akinek volt egy csomó érdeklődési köre,el lehetett menni vele bárhová,bármiről el tudtam vele beszélgetni,most megg...most meg már azért is lenéz,hogy milyen zenét hallgatok
2011. dec. 10. 07:22
milyen volt régebben? szeretnéd, ha olyan lenne, mint mikor összebarátkoztatok?... beszélj vele.. más megoldás nincs.. ha nem hallgat meg, hagyd... akkor nem ér annyit... egy barátsághoz két ember kell... egyedül nem tudsz tenni semmit... cserbenhagyásnak tűnhet... de az alapján, amit mostide leírtál róla... nem érdemli meg a figyelmedet, a barátságodat... szerintem...
3. 24942a4452 (válaszként erre: 2. - Sipumsipum)
2011. dec. 10. 07:14
alig beszélünk már hetek óta
2011. dec. 10. 07:08
te jó ég... nézz más barátnő után.. ő már nem az... egy barátnő nem ilyen... a fősulin sokan vannak, járj el szórakozni, találj új barátokat! költözz el ettől a nőszemélytől.. ne sajnáld, ott van neki az ineternet... nem érdemli meg a figyelmedet! komolyan!
2011. dec. 10. 07:02

Legjobb bartánőm nagyon megváltozott,mióta fősulis lett.Egy helyre járunk,de már csak úgy érzem,azért jött velem egy szakra,hogy kihasználjon.Mostanában nem érdekli már semmi se,csak a netezés,már alig várja,hogy hazaérjünk,mert nem bírja ki netezés nélkül.Nem készül a vizsgákra.Több tárgyból bukott.Sehova se akar kijárni.Rossz néven veszi,ha vmelyik csoporttársammal beszélgetek,mert neki nincs már egy normális hozzászólása se,meg témája sincs,mert csak a neten lóg ,ha nincs suliban.Ő azt hiszi,hogy nekem csak vele kéne lennem...állandóan kérdezi,hogy kivel mit beszéltem,múlktkor azt,leste,mit írok egy másik barátnőmnek sms-ben,ez nagyon kiborított.Otthon is hülyének nézi a szüleit,mert letagadja,hogy bukott több tárgyból is,pedig mindent a szülei fizetnek neki.Lenéz engem,mert más zenét hallgatok,mint ő.Nagyon gyerekes a gondolkodása mostanában...Van,amikor bent vagyok fényes nappal a szobában,és önkielégítést végez,azt hiszi,h nem látom,mert úgy tesz,mintha tanulna,meg éjjel is arra kelek fel sokszor,hogy tök hangosan végez önkielégítést....

Mi lehet vele?Mert én nem bántottam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook