Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi lehet ez?Mi az oka? fórum

Mi lehet ez?Mi az oka? (beszélgetős fórum)

2010. szept. 10. 15:12
Nagyon sok minden érzés leírhatatlan. Ha megszületik egy baba, leírhatatlan, ha eltávozik egy szerettünk, leírhatatlan, ha az ember egyik nagy álma teljesül, leírhatatlan. Menni kell tovább, akármilyen jó is volt, nem tudsz mást tenni. Ha tehetném én is visszarepülnék 4 évvel ezelőttre, napra pontosan, de nem tehetem, és nem tudom. Csak áhítozok.
21. cae1442d98 (válaszként erre: 20. - Gomboc7)
2010. szept. 10. 15:06
köszönöm,de az a hangulat,ami ott volt az ottani barátokkal,az leírhatatlan,már várom a júniust
2010. szept. 10. 15:00

Az máris több, mint a semmi! Csak így tovább!:)

Nem várhatod a csodát egyik percről a másikra. Ha egyszer leestél, nehezen mászol fel újra. De menni fog, mert máris jobban érzed magad!:)

2010. szept. 10. 14:28
Eltelt már több mint egy hét,amióta elkezdődött a suli, de ahangulatom csak egy picit változott
18. cae1442d98 (válaszként erre: 17. - Gigi13)
2010. szept. 3. 16:43
Köszönöm,most már érzem,hogy menni fog.
17. Gigi13
2010. szept. 3. 16:14
bizony, azért egy év nagy idő! de azt már tudod, hogy tudsz barátkozni, tehát már csak a megfelelő helyen, személyt kell megtalálni. Drukkolok!
16. cae1442d98 (válaszként erre: 15. - Gigi13)
2010. szept. 3. 16:04
Köszi!Én is ezen töröm a fejem,jövőre megyek megint fűrdőre,de addig még tennem kell valamit
15. Gigi13
2010. szept. 3. 16:02
hát, ez is sok emberrel megesik, hogy nem a suliban barátkozik. Próbáld kitalálni, hol tudnál olyan kedves embereket megismerni, mint Ott a fürdőben. Beszélj erreől olyanokkal, akikben bízol, szüleiddel.. Dugjátok össze a fejeteket... és biztos találsz olyan társaságot, aki neked való. Csak tenned kell érte.. Szorítok Neked!!!
14. cae1442d98 (válaszként erre: 13. - Gigi13)
2010. szept. 3. 15:49
a helyzet az,hogy suliban nem megy a barátkozás,sose ment,vhogy suliban sose volt sok barátom,ott a fűrdőn az ország bármely pontjáról megismerhettem olyan embereket,akiket pl betegség miatt cikiztek,és nem voltak barátaik,nekem meg jól esett velük barátkozni
13. Gigi13 (válaszként erre: 12. - Cae1442d98)
2010. szept. 3. 15:46
Dehiszen ezt csinálhatod, itt az egész világ! Egy csomó ember, aki barátra vágyik! Tudod, hogy milyen sokan! Nagyon-nagyon sokan vágynak jó barátokra, vagy akár csak egyre is, akivel kibeszélheti a legmélyebb érzéseit, gondolatait. Szóval, már bele is kóstoltál! Miért lenne ez másmilyen a suliban, vagy egy buliban?? Ilyenek vagyunk, mi, emberek. Van aki félve, van aki bátrabban... élünk, barátkozunk, megismerjük a másikat... Szóval: Hajrá!!! Csak bátran! Bele! Pl. ha máshoz őszintén, kíváncsian fordulsz az már fél siker.., csak arra figyelj, hogy a másik is figyeljen rád... ez máris barátság szagú!!! :-)
12. cae1442d98 (válaszként erre: 11. - Gigi13)
2010. szept. 3. 15:41
szerelmes nem lettem,csak az új barátok hiánya,történetek mesélése esténként,egyik szobáról a másikra járkálás,mindig új emberekkel találkozni mindig-ez hiányzik
11. Gigi13 (válaszként erre: 9. - Cae1442d98)
2010. szept. 3. 15:39
vagy... szerelmes is lettél. Mert az már keményebb dió?? A barátokkal tudsz chatalni, levelezni, emailezni.. Azok, ha igazira bukkansz, megmaradnak.. De megértem, úgy meg lehet szeretni embereket.. Mindenképp meg kell szenvedni az elszakadást. Ezt sajnos nem tudod megúszni. Csak ne add át magad ennek, próbálj kitörni a rosszérzésből, kedves..
10. cae1442d98 (válaszként erre: 7. - Gigi13)
2010. szept. 3. 15:38
bár lehet,hogy a suli jót tesz,utolsó évem
9. cae1442d98 (válaszként erre: 7. - Gigi13)
2010. szept. 3. 15:35
köszi,próbálom ezt tenni,de valahogy mindig eszembe jut az a hangulat
2010. szept. 3. 15:34
Mert kikúrálták belőled az erőt!:)
2010. szept. 3. 15:33
értem én. Pedig jót fog tenni, meglásd. Így, hogy sok-sok barátot szereztél, te is kivirultál. Ezt látnni fogják rajtad, éééés, biztos vagyok benne, hogy a saját lekókörnyezetedben is könnyen fogsz barátokat szerezni. Csak mosolyogj sokat! Gondolj az új barátaidra, akikkel majd találkozhatsz nyáron. Meg chatelhetsz esténként.. Szerintem, bármennyire nincs kedved hozzá, jót fog tenni a suli. Jobb, mint otthon búsulni.. Olvass jó regényt, menj el úszni...
6. cae1442d98 (válaszként erre: 5. - Gomboc7)
2010. szept. 3. 15:33
Köszi a tanácsot,de mióta hazajöttem,azóta minden nehezebb
2010. szept. 3. 15:32

Pedig jó lesz. Ha ott leszel, már megy minden, mint a karikacsapás. Nem hagynak majd unatkozni.

Csinálj olyat, amihez kedved van, menj el futni, az feldobja az embert. Nézzél valami vicces filmet, vagy csak relaxálj. Te tudod, mi az, ami megnyugtat.

Nem szabad bebeszélni magadnak, hogy depis leszel, mert nem. Elmúlik nemsokára, csak nézz előre!:)

2010. szept. 3. 15:29
Egyszerűen suliba sincs kedvem menni
3. cae1442d98 (válaszként erre: 2. - Gomboc7)
2010. szept. 3. 15:29
Ez nem kórház,hanem olyan gyógyfűrdő,sajnos ezek a barátok tőlem nagyon messze laknak,bár párral szervezni próbálunk majd jövő nyáron találkát
2010. szept. 3. 15:27
Mondjuk, ha összehoznál pár új baráttal egy találkát? Akikkel megismerkedtél a kezelésen. Szerintem ők hiányoznak, nem a kórház!:)
2010. szept. 3. 15:26
Júniusban 3 hetes gyógykezelésen voltam,ahol sok új embert ismertem meg,kőzülük sokkal össze is barátkoztam,szuper volt a három hét,de mikor közeledet a hazajövetel,depressziós lettem kissé,féltem,mi lesz velem ezután.Miután hazamentem,egyre rosszabb lett,hiányozni kezdett egyszere az ottani hangulat,a jó kis esti beszélgetések,az ott megismert emberek.Azóta szinte semmihez sincs kedvem,csak neten írogatni az ott megismert barátokkal,most hogy jött a suli,még rosszabb lett.Hogy lehetne kilépni ebből a depresszió szerű állapotból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook