Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet ez a sok kis piros pötty? fórum

Mi lehet ez a sok kis piros pötty? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 17. 05:40
lehet kiutes valamilyen eteltol,vagy allergia is okozhatja!
27. angelic smile (válaszként erre: 26. - Minden név foglalt)
2014. aug. 27. 20:00

Nem is mondok véleményt a háziorvosra! Úgyis tudod, mi lenne!


A lényeg, hogy a lányod rendben van! :) Nagyon örülök neki! :)

2014. aug. 27. 19:03

Voltunk bőrgyógyásznál.

Hát nem rüh, ahogy a háziorvos kezelte. :(

Megcsipte valami atka féle a fűben hempergés közben és allergiás kiütések vannak rajta. Ami a bőrgyógyász által felirt krémektől 2 nap alatt szinte teljesen elmúlt.

Nagyon boldog vagyok hogy már lassan túl leszünk rajta. Bár kemény hét volt, mert csak mostam és vasaltam mostam és vasaltam.

De végre megoldódott a dolog, és szinte teljesen gyógyult az én Drága virágom :)

Köszönöm Nektek hogy elolvastátok a fórumot és próbáltatok segiteni.

Szép estét mindenkinek.

:)

<3

25. angelic smile (válaszként erre: 24. - Minden név foglalt)
2014. aug. 24. 17:17
Ismerős a dolog. A lényeg, hogy meg fog oldódni a probléma és lehull a lepel a titokról. :) Majd azért áruld el nekünk kérlek, mit mondott az orvos! Nekem is van tippem.
24. minden név foglalt (válaszként erre: 23. - Angelic smile)
2014. aug. 24. 15:03

Holnap megyünk a bőrgyógyászhoz.

:)

De egyik napról a másikra nem könnyű időpontot szerezni. Csak magán úton. De kerül amibe kerül. Csak tudjunk már biztosat.

23. angelic smile (válaszként erre: 22. - Minden név foglalt)
2014. aug. 24. 13:45

Értem én. Viszont azt hiszem, a gyerek érdekében érdemes lenne elmenni egy jó bőrgyógyászhoz. Nekünk nagy szerencsénk van a gyerekorvosunkkal, mert ő általában a bőrproblémákra is tudja a választ, de ha nem biztos a dolgában, tovább küld minket (és már ilyen is előfordult).

Kérdezd meg az ismerősöket, hogy melyik bőrgyógyászt ajánlják és ahhoz menjetek el!

Természetesen megkérdezheted itt is a véleményünket, de adni rá...

22. minden név foglalt (válaszként erre: 21. - Angelic smile)
2014. aug. 24. 10:49

Azt hiszem leirtam hogy voltunk orvosnál 2-nél is. És nem kisérletezek a gyerekeimen, hanem csupán véleményt kértem. Mert legyen is ez bármi, valószinűleg nincs olyan csodaszer ami egyik pillanatról a másikra elmulasztja. (bár én lennék a legboldogabb)

És amig vannak a pöttyök, addig is véleményekre vagyok kiváncsi.

2014. aug. 23. 18:58
Ne haragudj, de én felelőtlenségnek érzem, hogy itt kérdezősködsz. :((( Fel ne kenj rá semmit, amit nem a bőrgyógyász ír fel! Remélem, nem gondoltad komolyan, hogy itt majd diagnózist állítunk fel? Gondolj csak bele, ha bármi olyant rákensz, ami nem jó, még rosszabb is lehet. A gyerek nem kísérletezésre való, éppen ezért meg sem fordulna a fejemben, hogy ne bőrgyógyásszal diagnosztizáltassam a gyerekeimet.
2014. aug. 23. 18:22
Sziasztok!az én lányomnak múlt hónap 24 én himlőt mondott az orvos pisi piros pöttyei voltak hónaljba és lábszáron egy pár de.2 hét után elmúlt csak a helye maradt ami még van mindig.Most újak jöttek ki rajta nagyobbak hasonlítanak a szúnyogcsípéshez de mégse az.Ja és megint lábszár kar és most már derék has hát.Szegénykém viszket nagyon pedig lassan itt az ovi!
19. toro32
2014. aug. 23. 18:05
ja!a diprosalic szeszt nem szeretik felírni az orvosok,nem tudom miért.próbáld meg recept nélkül venni.kb egy ezres az ára.amikor bekened csípni fog,de fújjad egy kicsit.csak egy pár másodperc lesz.a viszketést is elmúlasztja.kíváncsi vagyok az eredményre,majd írd meg légyszi!!
18. toro32
2014. aug. 23. 18:01
Ez allergia!!!Az én lányomnak ugyanilyen volt a keze,amikor a macska megnyaldosta.Ő arra volt allergiás.De gondold át,váltottál e öblítőt,fürdetőt vagy testápolót,mert neki egész nagy területen jött ki.Ahol piros,ott forró is?Kend be neki fenistillel vagy ha az nem segít,nálunk csodaszer a diprosalic szesz.Mi minden ilyet azzal kenünk,1-2 nap alatt elmúlik tőle!
17. 6b006fc769 (válaszként erre: 12. - Minden név foglalt)
2014. aug. 23. 13:21

Az unokaöcsémé nem ilyen volt.

Gyógyulást szegénykének!

MIndenképp lássa bőrgyógyász.

2014. aug. 23. 13:16
Bőrgyógyászat! De minél hamarabb.
2014. aug. 23. 12:31
Vidd el bőrgyógyászhoz,tapasztalatból mondom a házi orvosok nem nagyon értenek ezekhez.Számtalan dolog lehet.Nekünk is tavaly teljesen kiütéses lett a lányom,vakarta véresre,rossz volt rá nézni,a gyerek orvos mindent irkált felfele,nem hatott semmi,csak miután elvittem magánba bőrgyógyászhoz,ő írt fel rá szteroidos krémet,na az lepucolta 5 nap alatt...
14. bf788839f9 (válaszként erre: 12. - Minden név foglalt)
2014. aug. 23. 09:55

Nem látom jól, de nem kerek?

Kullancs?

13. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2014. aug. 23. 09:50
Nem lehet, hogy rózsahimlő? Orvos nézze meg! :)
2014. aug. 23. 09:29

Felébredt az én drágám.

Tettem föl képeket.

Ha esetleg rápillantanátok.

2014. aug. 23. 09:18
Vírusfertőzés is lehet - bárhol elkaphatott valamit és így jön ki rajta. A lányomnak is volt, bőrgyógyász diagnosztizálta, krémet írt fel rá és Fenistil cseppeket viszketés ellen. Átlagban 6 hét mire elmúlik. Nekünk kb. 8 hét volt... :-(
10. angelic smile (válaszként erre: 8. - Minden név foglalt)
2014. aug. 23. 08:53
Én biztos nem találgatnék, sőt saját diagnózist sem állítanék fel pláne, hogy még az orvos is tévedett. Mindenképpen forduljatok szakemberhez, ők ezt éveken keresztül tanulták! A körzeti orvost is hagynám a csudába.
2014. aug. 23. 08:45

Melegkiütés és ekcéma is lehet.

A rüh éjjel viszket és a hajlatokban van, a poloska éjjel csíp, de egész nap viszket és mindenhol van.

A bolhacsípés közepében kis piros pont van és nem emelkedik ki annyira, mint egy szúnyogcsípés.

Szúnyog nem lehet?

2014. aug. 23. 08:45
Ahogy nézegetem a neten a képeket hogy milyen a rüh. Hát hasonlit talán. De azt nem kellett volna elkapni itthon másnak is? Nem azért hogy hiányzik, csak azt irja a net, hogy könnyen elkapható.
2014. aug. 23. 08:42
Ágyi poloska csípés?
6. moncsicsi83 (válaszként erre: 4. - Minden név foglalt)
2014. aug. 23. 08:24

Akkor gyorsan vidd el bőrgyógyászhoz, mert így csak kísérletezik rajta a háziorvos és lehet hogy rosszabb lesz a helyzet. Ha láttad, hogy még jönnek a pötyik, már el kellett volna vinni bőrgyógyászhoz.

Remélem hamar jobban lesz a gyerkőc

5. angelic smile (válaszként erre: 4. - Minden név foglalt)
2014. aug. 23. 08:21

Szerintem vidd el bőrgyógyászhoz. Ha már egyszer félrediagnosztizálta az orvos, miért nem fordultál rögtön szakorvos?

Felrakhatod a képet, de mi nem vagyunk orvosok.

2014. aug. 23. 08:18

Házi orvos állapitotta meg.

Ha felébred csinálok foto-t.

Addig is köszönöm a segitségeteket.

2014. aug. 23. 08:17

Háziorvos vagy bőrgyógyász? Ha házi, nézesd meg bőrgyógyásszal.

Unokaöcsémnek bolhacsípései lettek a rokonoknál, nagyon rondán nézett ki. Tehetnél fel képet, hátha valaki találkozott már ilyennel.


Gyógyulást kívánok!

2014. aug. 23. 08:16
Bőrgyógyásznál voltál vele, vagy csak a háziorvosnál?
2014. aug. 23. 08:09

Több mint egy hete jöttek ki a piros pöttyök a lányomon. Az orvos szerint allergia. Kapott rá gyógyszert. De mivel nem múlt el, visszavittem. Akkor már azt mondta hogy rüh. Kapott rá valami kencét. De mivel attól sem múlt, igy ismét visszavittem. Kapott még rá kénes fürdetőt. De még mindig jönnek elő rajta pöttyök. A családban senki nem kapta el. Pedig én vele is alszom, mert úgy el van kenődve.

1 hét alatt nem kellett volna már ennek elmúlnia? És egyáltalán, hogy lehet az hogy rühös, tiszták vagyunk. Már teljesen kivagyok. Meddig tarthat ez??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook