Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet ez a Párom nyakán? fórum

Mi lehet ez a Párom nyakán? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 8. 10:42
Szerintem ilyen esetben a haziorvos is lehet iranyado, az egyszerubb elvaltozasokat o is felismeri. Mindenkeppen oda mennek, mert lehet, hogy iranyzott kenocsot ad, es par nap alatt elmulik az egesz. Sot, az allergiavizsgalatra is o utalhatja be (ha jol tudom). En nem probalkoznek magamtol, mert barmi lehet, akar gomba is, es arra teljesen mas a jo.
9. Tüncica* (válaszként erre: 8. - 9536810fa1)
2011. aug. 8. 09:24
Nem egészen a hajtőtől, talán egy ujjnyival lentebb kezdődik, de még mindig viszket neki. A bőr színe ott kicsit elváltozott. Mintha koszos lenne, nem is tudom rendesen leírni, hogy milyen is valójában. Halványan barnás.
8. 9536810fa1 (válaszként erre: 5. - Tüncica*)
2011. aug. 8. 09:22
... az én samponom se volt új, de lehet, hogy akkor volt elege belőle a szervezetemnek... talán, de bármi is okozhatta... Hátul a nyakán a párodnak is, hajtőtől lefelé? ... nekem fájt is a végén már a bőröm... de mondom, talán egy hét volt, és elmúlt mindkét esetben.
7. Tüncica* (válaszként erre: 4. - Diorissimo88)
2011. aug. 8. 09:21
Ma elugrok és hozok neki akkor, hátha jobb lesz tőle.
6. Tüncica* (válaszként erre: 3. - Nikletty)
2011. aug. 8. 09:21

Köszi, átadom. :)


Hát igen, jövőhét szerdára kapott időpontot...

5. Tüncica* (válaszként erre: 2. - 9536810fa1)
2011. aug. 8. 09:20

Köszönöm szépen.


Talán a tusfürdő a hibás, most vett magának 5-6 napja Old Spice-t, semmi más új használatú dologgal nem került érintkezésbe.

4. diorissimo88 (válaszként erre: 1. - Tüncica*)
2011. aug. 8. 09:20
Igen, lehet ekcéma.(persze, biztosat majd a bőrgyógyász). A körömvirágkrém tényleg jó lehet, anyukám midig ezt használja és neki bevált. Jó lehet még az aloe vera is.
3. nikletty (válaszként erre: 1. - Tüncica*)
2011. aug. 8. 09:19

hát mire a dokihoz jut lehet el is múlik :S

jobbulásdt

2. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Tüncica*)
2011. aug. 8. 09:16
Szia, nekem 2-szer volt a kis életemben... az egész nyakam bepirosodott, aztán olyan pikkelyes lett... nálam sampon okozta. Ha jól emlékszem körömvirág krémmel kentük, aztán elmúlt.
2011. aug. 8. 09:15

Párom nyaka először csak viszketett, majd elpirosodott egy tenyérnyi felületen a bőr. Ez történt három napja, ma reggelre már a bőre is szárazabb volt azon a területen.


Mi lehet ez? Ekcéma? Valakinek volt már hasonló?

Többen mondták, hogy talán mosópor, öblítő érzékenység, de nem váltottam mosószereket.


Bejelentkezett bőrgyógyászhoz, de elég későre kapott időpontot. Mivel lehet kezelni addig?


Előre is köszönöm a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook