Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet ez a nehéz légzés? fórum

Mi lehet ez a nehéz légzés? (tudásbázis kérdés)


5. 754c7e07c3 (válaszként erre: 4. - Kolibri)
2007. dec. 1. 13:28

Ha nem kékül, nem fuldoklik, akkor remélhetőleg karácsonyig kibírja minden orvosi beavatkozás nélkül. Akkor pedig, ha hazajön, és kivizsgálják, talán megtalálják mi a baj.

Nagyon remélem így lesz, és nem történik semmi a babával addig.

2007. dec. 1. 13:25

Igen, csak az a baj, hogy ez a baratnom is itt van Kuwaitban. Elment vele az orvoshoz, de akkor epp nem szuszogott, igy nem is foglalkoztak vele.

Karacsonyra ok is mennek haza, majd otthon.Addig meg remeljuk nem romlik. Itt nagyon nagy por van, fujja a szel. Lehet, hogy attol, de hat sem termeszetes gondolom.

2007. nov. 30. 23:51

Bármi. Szerintem orvos jobban tudja, mint mi, én. Főleg, mert azt halélani kellene.

Remélem jól van a baba.

2007. nov. 30. 20:02

Baratnom babaja 4 honapos most. Mar 3 honapos kora ota olyan a legzese, mint az aszmasoke. A belegzes hangtalan, de a kilegzes olyan szuszogos es hosszabb, mint -bocs, de nem tudok jobb hasonlatot- amikor Susu a sarkany tuzet okad. Persze nem olyan eros a hangja, de ha valaki hallott mar aszhas embert lelegezni, amikor nem kap levegot, akkor az el tudja kepzelni.

De nem fullad, mert az szerintem latszana es magatol el is mulik. Csak akkor ilyen, ha nagyon "tornazik" vagy izgatott, de mindig elmulik es nem fokozodik. Alvas kozben soha nem hallhato.

Mi lehet ez?

2007. nov. 30. 19:57
Mi lehet ez a nehéz légzés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook