Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet ez a csomó? fórum

Mi lehet ez a csomó? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 7. 08:21

Sziasztok, köszönöm a válaszokat.

A fájdalom állandó, és a csomó nem a bőröm alatt van hanem elég méllyen a húsban. Vagyis én ezt érzem. Apukám kezében vannak zsircsomók de az a bőre alatt van és nem igazán fáj neki. Így erre nem is gondoltam, hogy az lenne, bár ezt sem zárom ki.

A csomó 1 éven belül pár hónap alatt nőtt meg így. :/

2015. júl. 7. 07:51

Mennyi idő alatt lett "ökölnyi" a csomód? Mikor fáj? Szinte állandó jelleggel, vagy pl. csak akkor, ha olyan mozdulatot végzel, amikor "húzódik az izmod/bőröd"?

Nekem a gerincemnél volt egy kisebb diónyi. Úgy vettem észre, hogy elkezdtem hasizom gyakorlatokat végezni és felüléskor, mintha a mennykő csapott volna a hátamba. Szerencsére kiderült, hogy egy betokosodott zsírmirigy, amit simán - néhány napos párolás után - eltávolított az orvos, kinyomásos módszerrel. Azóta a család rendszeresen ellenőrzi, ha "megtelik/feszül" kinyomják. Nagyon remélem, hogy Te is "csak" ebben szenvedsz. Kérlek tájékoztasd a közösséget, mi volt az igazi ok. Fel a fejjel!!!!

2015. júl. 6. 22:30
Nekem is van csomóm az oldalamban, igaz az csak akkora mint kb. a kisujjam hegye. Nem érzem hogy mélyen lenne, inkább "csak" a bőröm alatt. Kicsit sötétebb a bőröm azon a ponton. Nagyon régóta megvan és mostanság én is szeretnék vele orvoshoz menni. Furcsa módon sokáig azt hittem hogy majd elmúlik. Nem tudom hogyan gondolhattam... :) Szerintem kivágják majd. Egyébként én is aggódom miatta. Mindig ijesztő egy csomó, de nem feltétlenül baj, csak nyugalom. :)
2015. júl. 6. 22:23

Ökölnyi?

Mennyi idő alatt lett ekkora?

2015. júl. 6. 22:13
Zsírcsomó . Valószínűleg ideget nyom.
2015. júl. 6. 21:44

Kb 1 éve van a derekamban egy csomó, időközben teherbe estem így nem csináltak vele semmit nehogy a babának baja legyen.

(Bár én már akkor is ki akartam vizsgáltatni... mert fájt)

A fiam már egy hónapos így elmentem orvoshoz de csak péntekre kaptam időpontot addig pedig csak idegeskedek rajta....

Sok rosz dolgot olvastam csomókkal kapcsolatban és kissé ideges vagyok....

A csomó kb egy nagy ökölnyi, nem mozog és a gerincemtől nem messze van.

Nagyon fáj se ülni se állni nem igazán tudok már, a kisfiamat is nehezemre esik felemelni, mert ha lehajolok nehezen egyenesedek ki.

Mi lehet ez a csomó?

Péntekig megőrülök.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook