Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet az oka, hogy nem izzadok a szaunában? fórum

Mi lehet az oka, hogy nem izzadok a szaunában? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 24. 18:52
emagdival osztom avéleményem
8. emagdi (válaszként erre: 2. - Mya01)
2009. aug. 24. 17:45

csak az lehet az oka, hogy nagyon kevés folyadékot fogyasztasz, így a szervezeted "nem mer" izzadni.


szaunázás előtt-után igyál sok vizet, és akkor izzadni fogsz (ha elég időt töltesz a szaunában).

2009. aug. 24. 16:26
elég jól bírjátok akkor. Én most voltam a Tatabányai élményfürdő szauna részében és kipróbáltam a 45foktól a 100fokosig. Én sokáig bírtam, de izzadtam is mint a ló rendesen!!!:D Ki kell próbálnotok. Én imádom a szaunát, ha lenne rá pénzem és időm, akkor heti 4alkalommal biztos mennék. Jót tett/tesz a bőrömnek és utána semmi bajom!
2008. nov. 2. 19:02

Nem locsolod.


Igazából a magasabb hőmérséklethez hozzá lehet szokni.

2008. nov. 2. 18:21

Tavaly télen, mikor elkezdtem konditerembe járni, párszor én is voltam szaunában, és így voltam, mint Te, pedig volt rajtam felesleg, még edzéskor sem izzadtam. Aztán közben lement 10 kg (de még vannak célok) és ma újra voltam szaunában...most úgy izzadtam, mint a többiek és már régóta edzés alatt is elég intenzíven izzadok.


Az viszont tényleg lehet oka, hogy kevés vizet iszol! Mert én is úgy voltam.

4. a7baea197d (válaszként erre: 3. - Ce8b002a07)
2008. okt. 12. 22:55
Épp ezt akartam írni, kiegészítve, hogylehet hogy nagyon kevés folyadékot fogyasztasz.
2008. okt. 12. 22:37
Kevés benned a felesleges víz :) A vékonyak nem izzadnak a szaunában, állítólag :) Én pl. egyáltalán nem, 44-47 kg vagyok.
2008. okt. 12. 22:32
Ma voltunk szaunázni, és szinte egyáltalán nem izzadtam.Kipróbáltuk 2x a finn szaunát,1x pedig az aromaterápiást.A 90fokban is mondhatni száraz maradt a bőröm,talán a homlokom és a fejem teteje gyöngyözött egy kicsit.Mi lehet az oka,mert ez szerintem nem normális.
2008. okt. 12. 22:29
Mi lehet az oka, hogy nem izzadok a szaunában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook