Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi lehet az oka, hogy anyu rendszeresen kérdezi meddig laksz itthon még? fórum

Mi lehet az oka, hogy anyu rendszeresen kérdezi meddig laksz itthon még? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. jan. 9. 07:02

Mi az,hogy menjen el Ő?

Hát ő dolgozott meg érte apáddal együtt,még ha akarja,az ő saját részéből nem is ad neked,főleg,ha életében elajándékozza!A haszonélvezet akkor is az övé.Csak örülhet minden "gyerek",ha otthon lakhat.

49. rozsa12 (válaszként erre: 47. - Mmria)
2013. jan. 9. 04:50
Egyet értek a véleményeddel! Amiért a szüleim dolgoztak meg az az ő tulajdonuk, még ha meg is hal az egyik fél, de a másik még él bizony őt illeti a ház . Majd ha elment ő is, csak akkor élvezhesse az örökös.
48. rozsa12 (válaszként erre: 12. - Ildikó29)
2013. jan. 9. 04:45
Azt hiszem ebbe a mondatodban ott is a válasz!
47. mmria
2013. jan. 9. 03:54
Szörnyű!!! Elkeserítő titeket olvasni!!! Nekem 4 gyerekem van, de akkor vagyok boldog, ha itthon vannak. Pedig itt is "zajlik" az élet, igen csak kritikusak, mitől lennének mások mikor én is kemény vagyok, ( Mindenki tegyen le az asztalra olyat amire képes, ne legyen senki rest és ne használja ki a másikat!!!)... de ha azt mondanák nekem h én menjek el abból a lakásból amit véres verejtékemmel összegüriztem az apjukkal, hát... lehet h kitörne a 3. világháború. Azt sem nézem jó szemmel ha valaki egyfolytában a számítógépen ül. Lehet h nics bennetek szerzetet? Tudjátok ami nem a saját javát keresi, hanem a másikért tevékeny! Ha még portörlés is nehezére esik az E-nek, próbálja meg igazi othonná varázsolni a lakást, apró kedveskedésekkel ( akár kézzel készített dolgokkal, vagy néha sütivel kedveskedek , amit én sütöttem, ha neten keresgetnél ötletekért...)Az a nehéz, ha látja az E h nem tesz meg mindent annak érdekében, h jobb legyen, vagy elviselhető legyen. Anyukát is meg kellene halhatni, neki is nehéz higgyetek el.--- Itt csak a szeretet segít, de csak abból is az önzetlen.
2013. jan. 8. 23:57
aztán majd kérdezgesd meddig volt fent:)))))))) na kell neki is egy gép és probléma megoldva:)
2013. jan. 8. 23:56
vagy szoktasd rá a netre:) aztán majd rád se hederít:)))
2013. jan. 8. 23:55
nem lehet hogy magára dühös, hogy te mozgássérült lettél és ezért nem szeretne ott látni, mert emlékezteti erre?
43. megi04 (válaszként erre: 42. - Ildikó29)
2013. jan. 8. 23:42

Az áldott jó lélek!:( Iszik,vagy csak idegroncs?

Mert egészséges gondolkodású ember nem mond ilyeneket a gyerekének...!

2013. jan. 8. 23:31
mONDTAM MÁR NEKI EZEKET ÉS APÁMMAL CSAK AZÉRT TAKARÓZIK MERT MÁR 11 ÉVE NEM ÉL ÉS MIKOR MONDOM NEKI HOGY NEM ÉN AKARTAM MIND EZEKET ÍGY AKKOR RÁM RIPAKODIK DÖGÖLJ MEG!!!
41. Krisz42 (válaszként erre: 38. - Ildikó29)
2013. jan. 8. 23:22
Manapság itthon sajnos már kénytelen együtt lakni több generáciò,mert nincs pénz külön lakásra.Egyébként mond meg,nem te akartad,h megszüless,ő akart,ők neveltek,nem te akartál mozgássérült lenni,de mikor a világra hoz egy gyereket,akkor minden benne van a pakliban,az is,h a gyereke nem olyan lesz,amilyennek őakarja,de ő megszült,akkor viseljen el,menjen el ő,ha akar.Azt sem èrtem hogy jön ide apád,miért emlegeti.Mond meg,igen,ha ő itt lenne,igen,ha anyád normális lenne és igen,ha te nem lennél mozgássérült,minden má lenne,de ez van és erről főleg ő tehet-az ő döntése volt,h te megszülettél.
2013. jan. 8. 23:20
Hát ssjna épp az a gáz hogy nem dolgozom az albi kizárva csak az idegeim sincsenek kötélből még 35 évesen sem
39. megi04
2013. jan. 8. 23:05

Lagközelebb,ha undok,mond meg neki:Költözzön ő!

Az a lakás éppúgy a tied,mint az övé!Engem is idegesít,ha a kölköm sokat netezik,de attól még nem dobom ki!Őszintén szólva,a kedvencem az a szöveg,hogy:Költözz el,nem egészséges együtt lakni 20 évesen (Tudom,elmúltál,de 20 évesnek is mondják)a szülővel.Mintha a lakásokat,úgy hajigálnák az emberek után! Hát ha a rezsit otthon fizetni kell,meg vesz a delikvens ezt-azt(ruhát,cipőt,stb) akkor mégis miből rakjon le egy kauciót egy albiba? Arról nem beszélve,hogy oké,spórol,összejön...Elmegy albiba..És ha megszűnik a melóhely? Ha leépítik? ha elküldik? Akkor mit csinál? Megy az utcára?Tudom,tudom...keres másik melót...Mert az olyan egyszerű...Minden utca sarkon kínálják a munkát!...

2013. jan. 8. 22:46
És ha még akad is társ akkor is 1000 gondja van hogy mért pont az aki mert nem szinpatikus neki na nilyenkor azzal jövök, hogy nekem se volt az apám szinpatikus ésmégse akadályoztam semit
2013. jan. 8. 22:40
Igazából nem sokra mert mindent megcsinálok csak a szekrényeket ne kelljen gyakran törölgetni mert az egyensúly érzékem rossz
2013. jan. 8. 22:37
És már az igazat meg valva menekülnék tőle hogy hagyjon élni végre mertt rendszeresb a veszekedés mindig valamibe beleköt
2013. jan. 8. 22:34
Nem sértettél meg semmivel mondtam már neki én is hogy mehet én is maradok csak visszavág hogy hogy meremnm kijelenteni neki ezt amikor a házba születtem belke és egy szöget a tetőbe nem vertem amikor épüt
34. fe96fb9d29 (válaszként erre: 30. - Ildikó29)
2013. jan. 8. 22:34
igazad van
2013. jan. 8. 22:27
Fú ezt olvasva az ilyet én nemtudom megerteni.Én a gyerekemert foggal korommel meg akkor is ha 50 éves. Lattam en már ilyet és elég szomoru ha meg csak azért, hogy talpra álljon. Majd, annak is eljön az ideje. Nem? Ezen az oldalon ki az az ember aki kitenne a gyerekét? foleg, ha nem elég a baja? Addig oruljon egy szulo amig van hol helyet adni a gyerekének nem kitoloncolni az otthonából ahol felnőtt. Megmondanam neki a helyedben ha átvált agresszivre, ha valami gond van mami menj el te! Ugyan annyi jogod van ott lenni mint neki.Foleg, ha fizetni nem tud.Viszont a haszon elvezot ra lehet kenyszeriteni az eladásra! Csak utána kell jarni. Ha nem tud fizetni el kell adatni. Ezt csak mondtam te tudod, de már fel is huztam magam pedig nyugodt csaj vagyok. Hát, SOK SZERENCSET! Remelem nem sertettelek meg semmivel, mert nem akartalak.
2013. jan. 8. 22:27
Tesóm úgy áll hozzám hogy szégyen nem szégyen mindjárt a hónap közepét irjuk de még az idén nem találkoztam vele
2013. jan. 8. 22:25
Nem segít mondván álj a talpadra na én is igy vagyok már hogy minden rigolyályát türnöm kell csak mert a gyereke vagyok és azért mert sérült
2013. jan. 8. 22:21
Mennnék csak sajnos nincs mere és társ nélkül meg elég nehéz
29. Szilvita (válaszként erre: 25. - Ildikó29)
2013. jan. 8. 22:21

Nehéz együtt élni már felnőttként a szüleinkkel. Én nem bírnám ki anyuval, pedig nagyon aranyos, de pl. ha öcsém hazajön külföldről egy hétre, én már a hét végére kivagyok, hogy mennyire próbálja szabályozni.

Sok sikert, hátha van valami megoldás, próbálj vele beszélni.

Tesód nem tud segíteni valahogy?

2013. jan. 8. 22:20
Nem százalékoltak le vele dolgozhatok csakm arról hogy el bocsálytottak a korom miatt már nem tehetek
2013. jan. 8. 22:17
Már nem is merek mert akkor mindent a nyakamba zúdit hogy 35 évesen hogy lehetsz ekkora marha meg ha apád élne máskép lenne és ez mindig egy patáriát szűl
26. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 22. - Ildikó29)
2013. jan. 8. 22:15

A betegséged miatt le vagy százalékolva?

Lehet, hogy hülye tanács, de megkérdezném az illetékes Gyámhivatalt a helyedben, hogy Anyukád kitehet-e a lakásból. Ha egészséges lennél, megérteném, hogy a 35 éves lányától elvárná, hogy már önálló életet éljen, de egy beteg embert elküldeni otthonról kegyetlenség.

2013. jan. 8. 22:15

És mikor pedig megemlítettem a nővéremnek hogyx " kérdésére válaszolva "mit szeretnél karácsonra és kijelentettem feketén fehérenn hogy egy lakát mert nem szeretek itt lakni anyu rámnézett mint egy véres rongyra metrt ki mertem jelenteni hogy 35 évesen már ne kérdezze meg meddig neteztél?

Meddig voltál ébren . ? Munkából sose késtem el

2013. jan. 8. 22:13
Nem próbáltál még vele beszélni?? Megkérdezni, h miért??
2013. jan. 8. 22:11

Szegénykém!

Édesanyád szégyellheti magát azokért a dolgokért amiket mond Neked!!!:(

Én elhiszem,hogy nehéz lehet,de egy anya hogy mondhat ilyet?!

2013. jan. 8. 22:10
azt is tudom de akkor ne akarjon elküldeni mikor nincs is merre na meg egyedül elég szar dolog
2013. jan. 8. 22:06
Kis mértékben szorukok segitségre ewllátom magam
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook