Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi lehet az oka annak, hogy nem látszik az aukcióm Teszveszen? fórum

Mi lehet az oka annak, hogy nem látszik az aukcióm Teszveszen? (tudásbázis kérdés)

2010. okt. 28. 12:28
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 28. 12:06
Szerintem inkább az admint kérdezd, vagy a f@cebook-on. Mert így foglalkoznak az ügyeddel. Mással is előfordult már hasonló.
7. Niki1 (válaszként erre: 6. - Jesse)
2010. okt. 28. 12:04

Elképzelhető, hogy csúszik a megjelenés. Ha egy óra múlva sem lesz fent próbáld újra.

Ha tényleg citromail-es vagy válts én is az voltam és nem kaptam meg a leveleket nagyon sokszor. Most gmail-os vagyok, ez jobb, igaz már itt is volt rá példa, hogy csak 1 nappal később jött meg a levél, de mégis jobb mint a másik volt.

2010. okt. 28. 11:45
A legnagyobb gondom az, hogy a teszveszen sem látszik sehol a feltett dolgaim. Lehet hogy csak csúszik? Mert kb. fél órája tettem fel az utolsót, de még most sincs rajta egyik sem :(
2010. okt. 28. 11:42

Szia!

Azt javaslom válts gmail-re és akkor megjönnek a levelek!

Én citromail-es voltam napokat késtek az értesitök,volt,hogy emiatt maradtam le valamiről,irtam kérdésnek,majd ott azt tanácsolták,hogy váltsak!

Azóta semmi gond nincs,minden egyből,megjön!

2010. okt. 28. 11:31
Nekem mindig rendszeresen késnek az E-mailek a teszveszen, úgy hogy türelem... Másrészt az ottani adminokat szerintem nyugodtan nyaggasd, ha gondod van.
2010. okt. 28. 11:31
mikor tetted fel?
2010. okt. 28. 11:27
aukcióm sem látszik. Mi lehet az oka???
2010. okt. 28. 11:27
A teszveszre tetttem fel egy csomó árut, amiből csak 4 db értesítőt kaptam mail-re, a saját oldalaomon viszont egyetlen egy feltett...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook