Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet a legtaszítóbb dolog egy pasiban? fórum

Mi lehet a legtaszítóbb dolog egy pasiban? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mi lehet a legtaszítóbb dolog egy pasiban?

1 2
57. Barát.Á. (válaszként erre: 55. - Barát.Á.)
2015. nov. 17. 02:51

Ha mást hibáztat a saját ballépésért. Ha nem tudja elismerni, ha hibázott.


És gyakorlatilag a nők és férfiak pont annyira hibásak egy rossz kapcsolatért, mint a másik nem képviselői. Hisz amúgy is ők választották egymást.


Nekem elegem van a nemek háborújából.

56. Barát.Á. (válaszként erre: 50. - 4ab8ac8371)
2015. nov. 17. 02:46
Ez a három is rajta van a TOP10-es listán.
2015. nov. 17. 02:45
Ha bunkó, és ehhez öntelt és beképzelt is.
2015. nov. 16. 23:38
Ugyanaz mint noben. Szellemi igenytelenseg, kulso igenytelenseg.
2015. nov. 16. 13:14
ugyanazok mint a nőben
2015. nov. 16. 13:06
Hallgatagság. Hát igen,no de mi az ,hogy ez egy férfi betegség. N.A.N.E diszkrimináljunk már kérem. Hol van itt az egyenjogúság? :)
2015. okt. 1. 07:37
Legtaszítóbb? Bármi.
2015. szept. 30. 12:26
Hazugság, átverés, megbízhatatlanság
49. 76c87e32e1 (válaszként erre: 45. - Rolandl)
2015. szept. 10. 21:30
Szerintem csak az hiányzik neked, hogy ő ott volt és szeretett. Ha valakit nem becsülsz meg, csúnyán beszélsz vele, semmibe veszed, akkor nyilvánvaló, hogy nem szereted. Az ilyen bánásmódot kevés nő viseli, tűri el, talán nem véletlen, hogy mással nem jött össze. Ebben kéne változnod, egy jó kapcsolatban jól kell bánni a másikkal.
2015. szept. 10. 19:41
Na, azt én is bár csodálkozom sok nívós(-nak tűnő)csajon, amikor olyan Jose Luis TⓄrrente fazonú pasikkal flangálnak az utcán.
2015. szept. 10. 09:41
Elviselhetetlennek tartom az ápolatanságot!
46. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 45. - Rolandl)
2015. szept. 9. 18:42
Cseszheted komám, ennek már annyi. Az lehet, hogy neked nem kell más de ő meg lesz@r nagy ívben a pozitív változásoddal együtt és sanszos, hogy esze ágában nincs updatelni. Evvan én már hasonlót átéltem vagy 10-15 éve 2x is, kibírtam egy kis szerzeteséletet azóta többször nősültem csak nem házasodtam :) És itt most vagyok, élek és virulok... Szóval a buksza felejtős a pitsbe és hajrá!
2015. szept. 7. 15:30

Fél éve, hogy egy 6 és fél éves kapcsolat véget ért…

Azóta az életem nagyon üres. Ebben a fél évben jöttem rá, hogy mit jelentett nekem, addig nem igazán becsültem meg, csúnyán beszéltem vele, a munkáját semmibe vettem. Többször próbálkoztam azzal, hogy kezdjük újra. De nem szeretné. Pedig nagy változáson mentem keresztül. Újra szeretném kezdeni vele, nem folytatni. Több nővel is próbálkoztam, de mindegyik után csak ő jutott eszembe, hogy vele volt igazán jó az életem. Senki mással nem tudom elképzelni magam. A barátok biztatnak, hogy majd eljön az igazi, de nem bízom ebben, csak nyugtatásként mondják. Annyira kegyetlen az élet… Tudom kis dolog mások számára ez, hogy nincs barátnőm, másnak ez a legkisebb gondja. Nekem jelenleg a legnagyobb gondot jelenti. Nem vagyok boldog, nem tudok nélküle az lenni. Nem tudom már hova forduljak, hogy jobb legyen. Csak emésztem magam. Azt hittem hogy az idő megoldja a gondokat, de ez mindig visszatér, hogy ő kell nekem. Nem tudom mi legyen. Kegyetlen az élet. Én már nem is keresem,hogy túl tudjam tenni magam rajta, persze nagyon hiányzik. Minden héten rám ír, nem tudom hogy mi céllal, de mindig annak tudom be,h nem felejtett el, valami menekülés vagyok számára, pedig ezt lehet nem annak kellene felfogni. Ő tudja, hogy nagyon szeretném őt, akkor miért kereshet?

2015. szept. 6. 20:29

Semmi...Ahogyan a försztklassz csajokat látom nap mint nap lompos, igénytelenül elhízott, ápolatlan, szuvasfogú és zsíroshajú, szimatszatyros szobarambókkal azt mondom: Ugyan mi lenne eléggé visszataszító?


A prérimacsók, akik a helyi apák boltjában élik az életüket és kéccerfé'deci agancsoshalál meg pár korsó csapolt után bekanalazzák otthon a fejtettbabfőzeléket füstivirslivel miután életük értelmét beterrorizálták egy új monokli(a régi helyére)kilátásba helyezésével, hajcibálással és zöldgallytöréssel kombinálva... És a NŐ, aszongya: A Zénuram jó ember, csak kicsit bolond ha iszik...Közben meg van győződve arról, hogy a férje jolly joker és soha férfi rá nem nézne többet ha özvegységhez segítené magát ha egy éjjel a kaputámasszal a füle közé csapna az agresszornak.


Ha a fentiekre gondolok asszem valójában nincs is visszataszító férfi, csak az egészséges igények és elvárások hiánya, túl magas tűrésküszöb valamint gyalázatos megalkuvás, és önáltató tolerancia.

2015. szept. 6. 19:51
Egoizmus.
2015. szept. 6. 19:09
Én fiú vok és aranyos,kedves őszinte igaz kisebb fülentéseim vanak de ritkán,odaadó vagyok és tudok szeretni ápolt vagyok még ha nem is herceg de azért ápolt vagyok :)
41. syria (válaszként erre: 37. - Roggyant)
2015. szept. 4. 19:40
Egyetértek.
2015. szept. 3. 14:50

Ha büdös a szája, ápolatlan... amellett bunkó, nem udvarias. Sajnos sok magyar hímnemű tartozik ide.

Na meg ha a nőt szolgának tekinti.

39. syria (válaszként erre: 35. - Roggyant)
2015. szept. 2. 19:59
Ezek szerint nem csak én vettem észre. :)
38. Mutáns Jane (válaszként erre: 34. - Csinoska2012)
2015. szept. 2. 17:14
Na, ilyenkor érzem úgy, hogy ez itt Ázsia, kérem szépen.
37. roggyant (válaszként erre: 36. - Dézsy István)
2015. szept. 2. 16:46
Szerintem ezt sikerült egy kicsit túlreagálni.
36. Dézsy István (válaszként erre: 35. - Roggyant)
2015. szept. 2. 14:44

Kedves Hozzászóló!


Köszönöm szépen, hogy felhívta a figyelmem a hibára, de ezen sajnos én már nem tudok változtatni. A szavaiból úgy veszem, hogy Ön sosem hibázik, vagy túl sokszor róják föl a maga hibáit, ezért Önnek is osztania kell valaki mást, hogy kompenzáljon. Még egyszer köszönöm válaszát! Örülök, hogy felismerte a cikk valódi mondanivalóját.

2015. szept. 2. 13:38
A szerző rosszul írta alá a művét. Először Dészy István-t használt, lentebb viszont Dézsy látható, a weboldala apján is ez lehet a helyes.
2015. szept. 2. 11:33
és hidd el van ilyen férfi és van nő aki imádja és van hozzágusztusa
33. Érdekes73 (válaszként erre: 32. - Csinoska2012)
2015. szept. 2. 11:16
Még mellé vmi függőség( alkesz vagy stb... ) + agresszív természet és lustaság és máris kész a "tiszta főnyeremény "
2015. szept. 2. 10:49
Mosdatlan ,igénytelen a külsejére, hiányos fogsor,bűzlik a sörtől és éjjel bevizel :)Emberileg pedig egy nulla, kétszinü és folyton hazudik.
31. syria (válaszként erre: 30. - Jocika33)
2015. szept. 1. 21:46
Volnál, ha a vok helyett azt írtad volna, hogy vagyok. :D
2015. szept. 1. 19:18
Én tökéletes vok :)
2015. szept. 1. 09:14

A hazugság és a gyávaságból eredő kamuzás kimaradt, pedig nálam vezetik az undorítósági listát.

A második helyezett az üvöltés mint alap-hangerő, inkább legyen egy pasi hallgatag mint harsányan közönséges.

Na és persze az ápolatlanság, pia és dohányszag, mosdatlanság és társai, de szerintem ezektől mindenki menekül.

28. Mutáns Jane (válaszként erre: 1. - Dézsy István)
2015. aug. 31. 23:28

Na, végigolvastam. Tisztelt cikkíró! Abban, hogy a nők mind föl akar(ná)nak nézni a (férfi) partnerükre, téved. Vannak jó páran, akik tudatosan is az egyenrangú kapcsolatot preferálják.

Amiket fölsorol taszító faktorként, arról pedig csak annyi a véleményem, hogy elég gáz, hogy ez ma még téma kell, hogy legyen. (Pl. alapvető testi higiénia.)

A negatív belső tulajdonságokat illetően pedig: ezek csak külsődleges megnyilvánulásai valami egészen másnak. Pl. kommunikációképtelenség. Szerintem ez egy bizonyos szinten túl már autisztikus tulajdonság is lehet, ezért annak, aki ilyen, vagy pszichiáternél a helye (amennyiben változtatni akar ezen), vagy pedig tudomásul veszi, hogy sokkal nehezebben fog partnert találni, mint az ő hiányosságától mentes társai. (Ha egyáltalán.) Akit pedig csak a sör-meccs-szex-stb. érdekel, és azon kívül más semmi, az meg mégis mit vár?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook