Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi lehet a gond a pendrive-ommal? fórum

Mi lehet a gond a pendrive-ommal? (tudásbázis kérdés)


5. Lia_
2012. szept. 30. 10:20

Ha fontosak a képek, akkor semmiképp ne formázd! Szerintem is próbáld ki másik gépen is.


Ami elromolhat, az el is romlik.

Szerintem a dvd sem biztonságosabb a pendrive-nál, mert nekünk már jópár dvd ment tönkre (nem mi tettük tönkre!), pendrive meg még egy se...

2012. szept. 29. 19:33

Mondhatjuk, így jártál. Máskor a sógornődnek ajánld, hogy a képeket dvd-re mentse ki! A pendrive nem biztonságos.


Majd viszek koszorút, írd meg mikor lesz a temetésed. :D

3. jstefan (válaszként erre: 2. - Pimpoke_21)
2012. szept. 28. 21:06
Sajnos a pendrive fogyóeszköz!!! A hirtelen ki-be dugásokat nagyon nem szereti,és ha a benne lévő mikrochip elszáll akkor nem javítható,eldobható a rajta lévő képekkel együtt.A több GB méretű pendrivot érdemes szabályosan kiléptetni,és a gép bekapcsolása előtt bedugni akkor biztosan nem száll el.Másik gépen is próbáld ki,mert lehet hogy csak a géped nem ismeri fel.A gépeden próbáld úgy is hogy új hardver telepítése, ha így sem ismeri fel akkor sajnos elszállt.
2012. szept. 28. 13:54
S. O. S! Bedugom a pendrive-t és azt írja ki h a lemez nincs megformázva, megformázza most???nem nyitja meg ami rajta van, de kb 3nappal ezelőtt bedugtam és minden kérdés nélkül megnyitotta. . . most meg semmi, ha a formázásra megyek akkor azt irja ki h a lemez nem formázható. . . és a sógornőm pendije kb 500db képpell. ha vmi lesz vele engem eleven megnyúz:SS help meeeeee:D
2012. szept. 28. 13:53
PC zsenik segítseteeek!:) S. O. S!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook