Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet a fogacskájával? fórum

Mi lehet a fogacskájával? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 5. 11:01

Már jó sok idő eltelt...lehet nem is olvassa senki ezt a fórumot már!

De azért leírom a történéseket röviden!

2 fogorvos is látta a gyerkőc fogát, mindkettő azt mondta valószinűleg megsérülhetett ez a fog még mielőtt kibújt volna! ez lehetett pl attól is hogy mondjuk a kiságyba belecsimpaszkodott a szájával, megüthette, megnyomhatta.......

Szóval nem történt semmi, nem húzták ki! Az egyik fogorvos azt mondta lehet, hogy túl korai fog, lehet jön még helyette másik tejfog....nem tudni, bármi lehet, de ő sem javasolta a fog kihúzását!


Az a fogacska mindíg is lazább volt, mozgatni lehetett, hol jobban, hol kevésbé!!

viszont a napokban észrevettem valami változást a fog mellett belül....az ínyénél!


Kijött a foga!

Voltunk fogorvosnál ma, aki elmondta semmi gond, jön a csontfoga, és majd kilöki végleg a bibis, amúgy már elhalt fogunkat!!! :)))

Úgyhogy büszkén elmondhatom, hogy 4 éves 7 hónapos gyermekemnek kibújt az első csontfoga!!!!

2008. jún. 24. 08:59
Van egy fogorvos itt, aki csinált egy fórumot fogászati kérdésekre válaszol. Fogmanó a neve.
6. ildiko0914 (válaszként erre: 4. - Szandianya)
2008. jún. 20. 16:39
azzal semmi baj nincs h új vagy, jól csinálod
2008. jún. 20. 16:38
talán vékonyabb a fogzománc?
4. szandianya (válaszként erre: 2. - Ildiko0914)
2008. jún. 20. 16:38

Na szerinted mi?? Leírtam, hogy mi is a "baj". Vagyis mire szól a kérdés! Csak még új vagyok, és nem tudom hogy kell pontosan csinálni :D

üdv.

2008. jún. 20. 16:36

Szerintetek mi lehet a baj a fogacskájával??

kislányom most 10 hónapos, és 7 hónaposan bújt ki az eslő fogacskája. Akkor még nem vettem rajta észre semmi különöset, azaz akkor is feltűnt, hogy rózsaszines, de gondoltam, majd befehéredik. Most, hogy már nagyobbak a gogai (az asló kettő), így nagyon szenbetünő a különbség. Olyan, mintha be lenne vérezve, vagy....mintha látnám a benne futó ereket. A belső oldalán sokkal erőteljesebben észervehető ez a rózsaszines "elváltozás". :(

Nem itattam vele cukros dolgokat, azaz valamennyit kapott, de abszolút nem azt az óriási mennyiséget. Szerintetek mi lehet a baj??? Vigyem el gyerek fogorvoshoz??

2008. jún. 20. 16:35
mi lehet?
2008. jún. 20. 16:31
Mi lehet a fogacskájával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook