Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet a baja? fórum

Mi lehet a baja? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 16. 11:46
Köszönöm mindenkinek. Fél 10-kor amikor bementem a szobájukba már "beszélgetett" az ikertesójával, állt a kiságyban, és ugrált. Úgy mint máskor. Azóta is vidám, mászik és rendesen evett. Azért figyelem.
2010. febr. 16. 09:08
Úgy gondolom lappanghat benne valami betegség,de a foga is közre játszhat,habár akkor inkám nyűgösebb lenne.A frontokat sem könnyű követni ilyen pici szervezetének......
2010. febr. 16. 09:05
hát én tuti orvoshoz vinném azonnal...
2010. febr. 16. 09:05
unkoatesóm két éves lánya ugyanígy volt múlt héten. Nagyon aluszékony volt. Meg is ijedtek, de szerencsére semmi baja nem lett. Lehet, hogy tényleg csak a foga jön
2010. febr. 16. 08:59
Szerintem is figyeld, mert lehet, hogy tényleg valamilyen betegség előjele.
2010. febr. 16. 08:55
Figyelj rá,mert ez valaminek az előjele lehet.Nem akarok vészmadár lenni,de a bágyadtság előjele lehet valamilyen betegségnek.
2010. febr. 16. 08:52
Nem vagyunk egyformák, neki is lehet egy nehéz napja. lehet, hogy még csak bújkál benne valami.
2010. febr. 16. 08:51
Kislányom 9 hónapos. Tegnap este nem akart enni. Ma reggel elég bágyadtan kelt. A reggelijét megette (250 ml tápszer és pár falat vajas kenyér). Utána viszont rögtön elaludt. Máskor ilyenkor játszik, viháncol. Lehet a foga? Pár napja bújt ki az első fogának a hegye. Vagy beteg lesz? Nincs láza, nem megy a hasa.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook