Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet a baja a gyereknek? fórum

Mi lehet a baja a gyereknek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
71. Ryu (válaszként erre: 43. - Brandy85)
2023. máj. 3. 21:04
Nem gondoltam, hogy bunkóságból írtad, épp ellenkezőleg. Megértem, átérzem, mert érintett vagyok én is.
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Aszparagusz)
2023. ápr. 21. 04:35

Nem foglalkozom vele. Senkitől sem várható el hogy minden terhet a nyakába vegyen. Én így gondolom. Amúgy is az ő dolga. Az ő döntése. Egy családban mindenki vegye ki a részét a felelősségből.

Hamarosan elköltözünk mert van vevő a házamra. Messzebb költözünk ritkábban hozza majd a gyerekét is. Részemről le van tudva a dolog.

Köszönöm a véleményeket.

69. brandy85 (válaszként erre: 62. - Csillagszem38)
2023. ápr. 20. 20:16
Hülyén fogalmaztam,nem a gyerekeinek kívántam,sőt neki sem,csak nagyon nem bírom az ilyet...
68. aszparagusz (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 20. 13:47

Igazad van.

Azért én elgondolkoznék, hogy a megfelelő férfi mellett élek-e.

2023. ápr. 20. 12:51
Igazad van. De ez az ő döntése volt mármint a páromé. Én nem fogom feladni az életem a gyereke miatt ha tetszik neki ha nem
2023. ápr. 20. 08:14
Az rendben van, hogy megunta a feleségét. De attól, mert elhagyta a gyereke anyját, a gyereket nem hagyhatja el. Ha az előzőekben úgy vélte, hogy a nő nem képes ellátni a gyereket, akkor nem hagyhatja ott neki, tudván, hogy a saját gyereke nem kapja meg a megfelelő törődést.
65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Greeneyed)
2023. ápr. 20. 07:48

Amíg együtt éltek addig a párom látta el a gyereket amellett hogy dolgozott, míg a neje otthon volt nem dolgozott, veszekedett vele, a gyerekkel is folyton. Megunta, belefáradt és megértem

Azóta nem téma ez, nem szólok inkább

64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - Aszparagusz)
2023. ápr. 20. 07:40

Enyém a lakás és csak a párom.

Én nem akarom, hogy magukhoz vegyük, mindketten dolgozunk és nem engedhetjük meg hogy otthon maradjunk akár részmunkaidőben is.

63. Greeneyed (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 09:54

Én még mindig nem értem, hogy a párod hol van ebben a történetben. Mit tesz ő a gyerekért?

Te is a gyerek anyjára fogod az összes rosszat, holott apja is van.

62. Csillagszem38 (válaszként erre: 60. - Brandy85)
2023. ápr. 18. 08:22
Ezt azért ne kivand a gyerekeinek!
61. aszparagusz (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 17. 10:13

A párod a férjed is vagy csak úgy együtt vagytok?

A te lakásodban laktok?

Mert, ha nem a férjed és az ingatlan is csak a tiéd, akkor jogosan szabhatsz feltételeket.

Felmerült egyáltalán, hogy magatokhoz vegyétek a gyereket?

60. brandy85 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 16. 22:17
Ne legyél biztos abba,hogy nem fogja fel!Remélem a párod is így utálja a gyerekeidet! Szemét vagy!!!!
59. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 16. 13:25

Gondolom,ha a sajátod pisilne be nem lenne gond és nem pelenkáznád.

Undorító,ahogy viselkedsz.

Gondolom jó ok most ez arra,hogy leépítsd.

Meg apuka is érdekes,hogy ezt hagyja.

Amúgy ő is elvihetné,ha zavarná,sőt kötelessége.

Inkább azzal foglalkozz, neki miért nincs ennyi esze.

Nagyon sajnálom ezt a gyereket.

2023. ápr. 16. 13:00
Tipikus gonosz mostoha feelingem van veled kapcsolatban.
2023. ápr. 16. 10:36
Szted a gyerek nem érzi, hogy utalod? Mèg ha szerinted total fogyatékos is. Nem a gyereken kéne levezetni, hogy utalod az anyját. Nagyon gáz vagy!
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Charlize)
2023. ápr. 16. 07:08
Ne haragudj de én senkinek nem kívánok semmi rosszat. Szoktam nem egyszer mit vettem észre mi a gond a gyerekkel, vita, lecseszést kaptam cserébe. Isten nem ver bottal, őket veri nem engem. Nekem is van sérült gyerekem hála gyógyszerrel teljesen makk egészséges (ha nem szedné ha nem vittem volna kivizsgálni stb nagyon nagy gond lenne vele) szerinted nem zavar hogy más szaruk a gyerekére?? De innentől nem zavar, én foglalkozom a gyerekemmel és fogok is. De nem veszem a nyakamba azt amit a más gyerekének a szüleinek kellene.
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Charlize)
2023. ápr. 16. 07:05
Nem is érti amit mond neki az ember, ha kérdezzük nem fogja fel. Ti dolgotok mit gondoltok. Az anyját utálom de azt tény hogy nagyon. És miután le lettem tolva hogy ne szóljak bele ezért ne várja senki hogy tündibündi legyek. Amúgy itthon nem vagyok ilyen most sem egyszerűen nem érdekel. Nem bunkozom.
54. Charlize (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 15. 22:06

Hánynom kell tőled. 🤮🤮🤮

Remélem igaz a mondás, hogy “isten nem ver bottal”!

53. Charlize (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 15. 22:04

Utálod a gyereket, minden mondatodból ordít, még abból is, amiben az ellenkezőjét állítod.


Nekem megszakad a szívem a kicsiért.

Nem buta a gyerek, csak még soha senki sem magyarázta el a társasjáték lényegét. Miért nem teszed meg te? Kedvesen, türelemmel!

Szegény biztos rettenetesen érzi magát a társaságodban, érzi belőled a feszültséget, hidd el! Egy gonosz ember vagy! 🤮

2023. ápr. 15. 21:54
Mi lenne,ha segítenél neki?Süt belőled a gyermek iránti gyűlölet.Mit szólnál,ha a párod így állna hozzá a te szuperül nevelt gyermekeidhez?
2023. ápr. 15. 18:45
Hát azért elég csúnyán beszélsz róla.
50. nilem023 (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 15. 16:47

Gondolom, hogy nem lehet egyszerű hogy te látod a problémát ők meg ha látják is homokba dugják a fejüket. Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni. Kénytelen vagy elfogadni a helyzetet a párod miatt.

Elég szomorú, hogy a szülők így fogjak fel a dolgokat és nem szeretnének segíteni a gyerekükön.

Mégis ezek ellenére, hogy te próbálnál segíteni hogy kapjanak észhez a szülők is azt érzem nem szereted a gyereket. Ahogy írsz róla ez totál lejön.

49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Nilem023)
2023. ápr. 15. 15:31

Nem a gyerekre vagyok dühös, hanem a szüleire és arra hogy én vagyok a rossz ha mondom miket veszek észre a gyereken.

Jól telik a hétvége amúgy. Mondjuk a kisgyerek nem tud a kpzps játékban részt venni mert (sajnos) nincs annyi esze, semmit sem ért belőle pedig ritka primitív társas.

48. Csillagszem38 (válaszként erre: 41. - Brandy85)
2023. ápr. 15. 09:30
Jajj 😭
47. nilem023 (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 15. 09:14

Van benned harag és gyűlölet nem kevés. Gondolom másnak nem tudod ezeket a dolgokat elmondani ezért írod itt.

Nem lehet könnyű a te helyzetet sem de szegény gyereknek sem egyszerű hogy érzi rajtad abszolút nem bírod.

Persze nem vagyok a helyedben nem tudom milyen ez….

Remélem problémamentes hétvégétek lesz.

2023. ápr. 15. 09:05
Még azért azt úgy magamban eldöntöttem ha netán azt akarja vegyük magunkhoz és nem fogom hagyni. Nem tudnék mellette dolgozni járni például. Én azért nem adom fel az életem az ő gyereke miatt. Van anyja, nevelje az fel, aztán hogy hogyan az az ő dolguk. Én ezt a gyereket nem fogadom magam mellé soha.
2023. ápr. 15. 06:15

Meg kaptam a oéromtol minap hogy mindig a gyerekkel piszkálom. Ezt mondtam neki: Mondom én legalább észre veszem a gondokat. De ha az anyja szarik rá és senkit sem érdekel akkor innentől engem miért érdekeljen.


Szóval innentől letojom. Ha mást nem érdekel engem sem, nem az én gyerekem. Ha nem viszik szakemberhez ez van. A gyereket sajnálom csak. De nem fogok ez miatt veszekedni.

Ma is hozza hétvégére. Azt mondtam ma is, ha bepisil megy rá a pelenka és ennyi.

2023. ápr. 10. 20:54

Nem vagyok orvos, de a leírtak alapján ezek közül bármelyik lehet a gyerek problémája: [link]


A beszéd részt illetően. Egy logopédussal talán megérné konzultálni. A bepisilésről sajnos ötletem sincs.

43. brandy85 (válaszként erre: 42. - Ryu)
2023. ápr. 10. 20:26
Nem bunkóságból írtam csak azért,mert sajnos vagy nem sajnos tapasztaljuk nap,mint nap! Imádom őket és nem cserélném egészségesre őket semmiért a világon! 🙂
42. Ryu (válaszként erre: 41. - Brandy85)
2023. ápr. 2. 18:43
Szintén 3 gyermek, nálunk a 2 nagy érintett, szintén adhd, iskolai képességek kevert zavara, kevert specifikuság, beszédértési zavar.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook