Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi lehet a baj a UPC szolgáltatással? fórum

Mi lehet a baj a UPC szolgáltatással? (tudásbázis kérdés)


6. siss27 (válaszként erre: 1. - 389e2578f6)
2013. jún. 2. 15:51
Hívd fel mobilról az ügyfélszolgálatot és jelentsd be a hibát.Ha szerencséd van hamar(abb) felveszik a telót,ha nincs,próbáld többször.
2013. jún. 2. 11:44
Én pár éve mielőtt lemondtam a UPC-t, volt ilyen, és kiderült, hogy nem a modemmel volt a baj, hanem vírus került a gépbe, és miután a gépet újra telepítette az informatikus, a modemmel sem volt semmi baj... lehet, hogy a gépben van a bibi..
2013. jún. 2. 11:20

Szerintem is hívd fel a szolgáltatót, az ilyen készülékek sajnos gyakran elromlanak. Néhány perc alatt meg tudja csinálni. :)

Nekünk anno a tv-s dobozka romlott el (most nem jut eszembe a neve), mondta is a szerelő, hogy gyakori az ilyen, kicserélt benne valamit és ennyi. :)

2013. jún. 2. 10:58
nem a telefon készülékkel van a baj, hanem a modemnél nem világít a vonal.
2013. jún. 2. 10:55
Reseteld le a modemet..Vagy áramtalanítsd az egészet kb öt percre ..Ha így se akkor szólj a szolgáltatódnak..Lehet küldenek frissítést a modemedre..Ha az se, akkor dobd ki a telefont..:))
2013. jún. 2. 10:51
Tegnap minden ok nélkül"elszállt" az internet és mivel a telefonunk is onnan megy nincs telefon se. A számítógép kérte az UPC szerződésen lévő kódot megadtuk, most internet ugyan van, de telefon nincs és nem is világít a modemen,hogy lenne vonal. Mit tegyünk? Mi lehet a baj? Ki van fizetve a számla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook