Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi kell ahhoz, hogy egy vendégség jól sikerüljön? fórum

Mi kell ahhoz, hogy egy vendégség jól sikerüljön? (beszélgetős fórum)


2020. dec. 27. 13:50
Viselkedj természetesen,minden oké lesz.
2020. dec. 26. 22:02

Szerintem nem kell túl agyalni!


Lesz ebéd, gondolom kávé, ital és beszélgetés.


Majd kiderül, hogy a fiúk is jól kijönnek e egymással;)


Nálunk is volt több ilyen próbálkozás és szerencsére mind nagyon jól sikerült. Mondjuk az én férjem sokat beszél, nagyon jó a humora, széles az érdeklődési köre, így sosem számított, hogy kivel ismerkedünk meg, mert ő mindenkivel tud/tudott beszélgetni.


Olyan is többször előfordult, hogy én ismerkedtem a férjem ismerőseivel, és ilyen esetekben sem volt gond;)


Ne izgulj! Viselkedj úgy, mintha nem először találkoznátok;) Ha elakad a beszélgetés, akkor majd te és kolléganő dobjatok be valami témát.


Mindent bele!


Majd írd meg milyen volt!

2020. dec. 26. 21:40

Szerintem is fontos, hogy téma, téma.

Lehetőleg kerülni hogy a munkahelyi dolgokat beszéljétek meg, amikhez a fiúk nem tudnak hozzászólni. Vagy szerencsésebb esetben a fiúk is találnak maguknat közös témát, autók, motorok, barkácsolás, stb.

Ha nem ismered a "politikai orientációjukat", azt kerülném tuti.


Szerintem ha rögtön ebéd után menni akarnak, az már árulkodó lehet, ha egészen sokáig elmaradnak, akkor valószínű, hogy jól érzik magukat veletek.

5. levarosbukta (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2020. dec. 26. 21:18
Hát én ezt tuti nem mondanám. Meg miért is kellene izgulni egy ilyen vendégség miatt? Ha kölcsönös a szimpátia mindenkinek mindenfelé nagy baj nem lehet.
4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 26. 20:55
Én próbálnám már az elején oldani a hangulatot (mert biztosan a másik fél is izgul). Elmondanám, hogy nagyon izgulok, hogy jól kijöjjünk egymással. Te a magad részéről igyekeztél kitenni magadért az étellel, és reméled, hogy jól fog sikerülni ez a kis összejövetel.
2020. dec. 26. 20:50

Téma,téma,téma,amiben mindenki részt vehet.

Kibeszélni,jövendőlni,te hogy szoktad...

Elképzelésem szerint ha kíváncsi a házigazda(többet kérdez mint oszt),akkor jobb érzéssel távozik a vendég.

Persze ezek csak gondolatok.

2. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 26. 20:41
Az, hogy ne görcsöljön a háziasszony. Egyébként én is ilyen vagyok, tehát nem hívok, csak régi barátokat, rokonokat.
2020. dec. 26. 20:30

Át hívtam holnap ebédre egy kollèganőmet és párját. Párját nem ismerem, és ő sem az enyémet.

Már most stresszelek hogy minden jól sikerüljön szerintetek a finom ételen kívül mi kell egy jól sikerült meghíváshoz? Hogy ne legyen erőltetett és jól érezzék magukat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook