Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » MI kell ahhoz, hogy a busz menetidejét megváltoztassák? Előfordult már valakivel h rossz volt a busz menetrendje? fórum

MI kell ahhoz, hogy a busz menetidejét megváltoztassák? Előfordult már valakivel h rossz volt a busz menetrendje? (tudásbázis kérdés)


11. gummimmaci (válaszként erre: 10. - Szafaripók)
2013. máj. 8. 10:28

Az a délutános műszak... és igen, most h mondod, lehet tényleg a 8- 16 os munkarendhez igazítják... :( jajj. nah mindegy. megpróbálom, hátha... :)


Ja. és nagyon köszi a választ :)

2013. máj. 8. 10:22

Hát, járatszámot nagyon ritkán emelnek, inkább azt tudjátok kérni, hogy a buszok menetrendjét igazítsák a normál munkaidőhöz, a többi, nap közbenit meg valami ésszerű szempontok szerint.

De ha jól sejtem, most is a 8-16os munkarendhez és az iskolakezdéshez van igazítva, a többség nem 11re megy melózni..:(

2013. máj. 8. 10:21
Reggel 8-kor van busz utána meg 12-után.... :( borzasztó. :(
2013. máj. 8. 10:20
pl. 11-re kellene mennem dolgozni és már 8:30-kor ott vagyok, mert nem jön busz... ez milyen már???
2013. máj. 8. 10:20
:(
6. gummimmaci (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2013. máj. 8. 10:19
konkrétan oda mennek.
2013. máj. 8. 10:16
Igaziból én úgy tudom az önkormáynzthoz kellene bemenni esetleg ők tudnák ezt elintézni. Viszont nekem sajnos az a tapasztalatom, hogy ez nem nagyon szokott működni. Legalább is nálunk ahol én lakom nem. Hiába akartuk, hogy több busz legyen a környező településekre sajnos nincsen.
2013. máj. 8. 10:15
Természetesen sokan vagyunk így. Amikor még dolgoztam, volt hogy 1 órát kellett várnom a buszra, mert elment az orrom előtt. Sok aláírást kellene gyűjteni ahhoz, hogy ezen változtatni lehessen.
3. szafaripók (válaszként erre: 2. - Gummimmaci)
2013. máj. 8. 10:15

Az adott vonalon lévő településről kell annyi aláírást összegyűjteni, amennyit csak tudsz. Általában utasszámlálás előzi meg, meg ilyesmi, de sokan kelletek hozzá.

Ezek a buszok csak átmenőforgalom a te településeden, vagy konkrétan oda mennek?

2013. máj. 8. 10:12

A helyzet az, hogy elég sokat kell várni a buszra miután végzek a munkahelyemen. (kb. másfél órát) és ha azt nézzük, akkor ez egy nap 3 óra kiesést jelent. Mit lehet ilyenkor tenni?


Volt már valaki másnak is hasonló problémája? A busz indulását meg tudták változtatni? Mi kellett hozzá? mennyi időbe telt? kérlek segítsetek, fontos lenne.


megjegyzem, kb 15 km lenne a busz út... ami fél órás utazást jelentene... de van úgy h három órán keresztül egyáltalán nincs busz... :(

2013. máj. 8. 10:10
MI kell ahhoz, hogy a busz menetidejét megváltoztassák? Előfordult már valakivel h rossz volt a busz menetrendje?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook