Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi jut eszedbe arról, ha ezt a szót hallod:barát...:) fórum

Mi jut eszedbe arról, ha ezt a szót hallod:barát...:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
84. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 83. - 06bfdda89d)
2010. nov. 18. 22:07
Na na! Nem olyan édes mindegy az! De mi-ér-t viszakoztál?! Na jó hát te érzed,tény,h sokszor érez valamit az ember nagyon határozottan,és hiába akarja az ellenkezőjét vagy hiába teszi akkor is legbelül érzi,h mit,hogyan kellene. Legalábbis nálam már többször volt ilyen,nem mondom,h olyan sokszor,de volt már. Na most ha ebböl érted amit ki akartam hozni ebböl...:-) Fúú a mai napom nekem is...érdekes volt...Ahh na mindegy,eldöntöttem,h nem foglalkozom vele.
83. 06bfdda89d (válaszként erre: 82. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 17. 23:09

Hát akkor piszok jól csináltad,mert a mai nap tömör,velős összegzése ez:

Huh...:D

De...Mégis visszakoztam...:S Most mán végképp nem tudom mi lesz a fenébe is...

Igazából rábíztam.Beszéltünk őszintén kettőnkről,arról is,ami ma történt.Majd eldönti.Nekem tényleg mindegy.

...Igazából...nekem édesmindegy már,piszkosul magam alatt vagyok...

82. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 80. - 06bfdda89d)
2010. nov. 17. 18:59
Na akkor minden nagyon biztató,és nagyon alakúl. Szoritok! Abban jó vagyok ám,meg támogatásban is.Jelen pillanatban is 3 embernek szoritok már:-)
2010. nov. 17. 16:55
kölcsönös bizalom
80. 06bfdda89d (válaszként erre: 79. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 16. 22:49

Megmondtam neki,de azt mondta,hogy tudja,hogy most demozom,-ők így hívják...:D (hát nálunk zh és ugrott a félévem,ha buktázom,szóval...nem annyira lightos...)Szóval tök rendes volt.Szegény már megint annyira feszülten érkezett...(a múltkor is,amikor összefutottunk tiszta ideg volt...)Beletelt már megint egy "pár" percembe,mire megdolgoztam,de ma hatalmas puszit kaptam érte...:D (a múltkor meg az az öröm az arcán mindent elmondott,jobban,mint ahogy ő próbálkozott szavakkal...)

Jaj,de ma a frászt is rámhozta.Délelőtt csörög a telcsim,látom ő az...Jaj,mondom,most lemondja,sebaj,nagy levegő,megértés...De nem...Csak a helyszínt módosította,mondtam neki,ahogy neki jó.Persze nekem is könnyebb volt ott talizni,meg ő kifejezetten rámgondolt pont ezért.Tök rendes...:) Aztán persze,ahogy a múltkor is,úgy ma is csak kibökte,hogy mi bántotta,pedig azt nem is kérdeztem.De aztán sok szót nem akart rá vesztegetni(hát,ami fáj,az ugye fáj és arról férfiaknál jobb nem beszélni mentalitás vagyon...ami persze a nők szerint ostoba mentalitás vagyon,amit ők nem akarnak megérteni,na szóval ezt a részét te is ismered....D)

Ami még marha jó volt,hogy együtt tanultunk.Nagyon nagy élmény volt,nekem is kész siker.Jól összeraktuk a tudományt,befoltoztuk egymás hiányosságait a téren,nagyon kellemes időtöltés volt.Ő ezzel készült egy vizsgájára,meg én is erre a "demo"-ra.Közben eldicsekedett velem egy harmadévesnek is... Na ez honnan robbant ki belőle nem tudom,csak lestem,hogy mi ez a PR :DDD,dehát őt csak befogtuk röptében egy kis biokémiára igazából,ha már épp arrajárt és hallgatózott,kuncogott,meg jól belekotyogott...:D Á,rohadt jó volt...:DDD

Meglássuk...;)

79. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 78. - 06bfdda89d)
2010. nov. 16. 21:48
Na ha most nyúzza magát,mond meg kerek perec,h látod,h most elfoglalt és te ráérsz késöbb is amikor már több ideje lesz. Persze azért éreztesd vele,h fontosnak tartod,h talizzatok.Örülni fog ,h ennyire figyelmes és megértő vagy. Főleg mert nagyon tetszel neki! Igen az meg tényleg tök jó,h pörögsz nagyon,álltalában azt szeretik az emberek.Én csak úgy normálisan pörgök.
78. 06bfdda89d (válaszként erre: 77. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 15. 23:40

:) ;)


Nem tudom...:( Nagyon elfoglalt,iszonyúan nyúzza magát és ezen én nem nagyon tudok neki segíteni.De a múltkor a sulitól a buszig kísért.Annyira jó volt...:D És ő ajánlotta fel...:D Én az ilyet annyira szeretem!Holnap vinnék neki valamit,mert adni is nagyon szeretek,de ötletem sincs...:(

És képzeld,annyira tetszett neki,hogy...nem is tudom mi,de szóvá tette,hogy...nem tudom,valami volt a kisugárzásommal:D,de ezt már más is mondta.Én örülök ennek,sokan mondták már,biztos így van.Az emberek általában szeretik,hogy 200-on pörgök,mert magammal viszem őket...:D Persze van,aki nem szereti...hát...úgy kell neki!:DDD

Kár,hogy ennyire leterhelt...:(


Email?Ja...Nekem,a gógyim miatt volt jó.Küldtem neki egy dalt,fönt van a profilomon(jajj,nem az Enyásat!!!,a másik az!!!:D),meg egy jókívánságot.És: örült neki!:D Nem erre számítottam,azt hittem,majd megharagszik érte...:( Vagy hogy utálni fogja...De nem!És ez nagyon meglepett,meg tök örültem is neki...:D

77. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 69. - 06bfdda89d)
2010. nov. 15. 21:55
Szia! Ne félj!!! Ugye a réges régi mondás: aki nem mer,az nem is nyer. Szépeket irt az e-mailben? Jaj,de izgi! :-D Véleményem szerint jó lesz ez. Látod milyen ari,h összeszedett neked egy csómó sulis cuccot. Szerintem én öregebb vagyok mint te. Sóval hidj az idősebbnek!! :-DD!
76. 06bfdda89d (válaszként erre: 75. - Fegyver)
2010. nov. 13. 17:06
Aha!
2010. nov. 13. 16:56
Akarod?:)
74. 06bfdda89d (válaszként erre: 73. - Fegyver)
2010. nov. 13. 16:53

:DDD

Mesélsz?;)

2010. nov. 13. 16:49
Hidegrázás:(((
2010. nov. 13. 16:22

Na jól van,most már te jössz...:DDD

Mesélj!!!

71. 06bfdda89d (válaszként erre: 70. - 06bfdda89d)
2010. nov. 13. 16:22
Ja,mert küldtem neki emailt.De utólag megbántam,mert megijedtem,hogy ellenszenves lesz,szóval totál begörcsöltem.De olyan reakciót kaptam,amit nem is reméltem...:) Na.Ez a sztorija.:)))
70. 06bfdda89d (válaszként erre: 69. - 06bfdda89d)
2010. nov. 13. 16:18
Mi talizunk jövőhéten pl.De...az ő ötlete.Viszont nagyon kellemesen meglepett vele.Jó érzés volt.Én biztos nem kértem volna tőle,erre egész egyszerűen képtelen vagyok,annyira szorongok ilyesmitől.Klassz,mi?Igazából ma egész nap azon agyaltam,hogy inkább le is mondom,csak...Írt emailt és az nagyon bátorító volt,lehet mégiscsak kidugom a nózim.Persze lehet,hogy meggondolja magát és lemondja,úgyhogy örülni sem merek.De ha összejött,majd megírom,hogy örülök!!!:))))
69. 06bfdda89d (válaszként erre: 68. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 13. 09:25

"Egyébként az,h nem startolsz rá mert nem független azért csak csodálni tudlak."


Hát...pont ezen agyaltam tegnap,hogy mi is motivál sok esetben.Talán nem csak a vele való törődés,az hogy jót kívánok neki,de én magam is most nagyon bezárkóztam,érzem a korlátaim,amik a félelmemből fakadnak.Szóval most jó így nekem.Jobb,mint bárkivel jobban összebarizni.Azért nagyon nem is keresem őt.Sőt.Igazából olyan szinten lemondtam róla az első tali után,hogy még a számát is töröltem.Aztán őt a fejemből is.Egyszer csak felhívott,hogy talált egy rakás dolgot a számomra.Ilyen sulis cuccok.Meg hogy odaadná és hogy nagyon fogok nekik örülni.Tök jó fej,nem? :)Szóval visszamentettem a számát és most várok.De képtelen vagyok bármit is tenni azért,hogy megmaradjon a barátság.Szóval lehet el is veszítem őt azzal,hogy hagyom elfoglaltnak lenni.:( Nem tudom.Próbálok ezen nem rágódni,mert az azt jelentené,hogy túl fontos lett számomra és azt most nem akarom.Nem azt mondom,hogy nem lenne jó,sőt,csak...Félek.Hát ez most jó zavaros,mi?


Ti meg tök aranyosak vagytok.Szegény talán csak le volt terhelve és nem látott ki a kupac mögül.Olyan jó,hogy teljesen normálisan reagálta le.Sajnos nekem olyan barim volt,aki nem vette jól az ilyesmit,úgyhogy én szerintem továbbra sem beszélnék ilyen témában senkivel,inkább maradok magamnak,hát ahogy írtam is feljebb.Amúgy akkor hogyan és hányszor szoktatok talizni?És akkor mennyi időt töltötök együtt?

68. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 62. - 06bfdda89d)
2010. nov. 12. 23:26
Szia! Örülök,hogy taliztatok még ha csak összefutottatok is,és hogy jó volt vele dumálni.Egyébként az,h nem startolsz rá mert nem független azért csak csodálni tudlak. Kevés az az ilyen erős jellemü ember. Vagy csak az én ismeretségem "fura"? Nah mindegy,én alapvetően már semmin nem csodálkozom és semmin nem lepődök meg. Már "edzett"vagyok. Na nekem barátilag úgy alakult,h ugye beszéltem vele mielött elmentem,mire ő azt mondta,h ne értsem félre.És most úgy érzem mintha változott volna,mintha elgondolkozott volna. És ha igy van,akkor megint rá kell jönnöm,h a legtöbb esetben az öszinte beszéd ér a legtöbbet.(persze vannak estek amikor nem szabad őszintének lenni). És az az igazság,h valószinüleg azért esett rosszúl ez nekem mert most nagy szügségem van barátokra. Na jó megyek nem untatlak majd irj,h ,hogy alakúltak a dolgok,de ha nem alakúl akkor is irj! :-) Sya!
67. 06bfdda89d (válaszként erre: 66. - Ceea79692f)
2010. nov. 12. 10:10

Szia!:)

Ööö...nos igen...:)

Ha a 3 szót összekapcsoltan értelmezem,akkor ez jön ki:

pap,aki titokban drogozik...:P

Sztorid van hozzá,vagy csak egy kis asszociációs játék volt?:)

2010. nov. 12. 07:51
csuha,tutyi,kender,......
65. 06bfdda89d (válaszként erre: 64. - F303be5590)
2010. nov. 12. 07:49

Vegyész? :)))))


Na most komolyan: miért?

2010. nov. 12. 07:34
tömény sósav
2010. nov. 12. 00:36

Idézet:

"Sokan belépnek és távoznak az életünkből,de csak az igaz barátok hagynak nyomot a szívünkben..."

Szép.:)

62. 06bfdda89d (válaszként erre: 61. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 11. 23:29

Szia!Na,örülök,hogy fel tudtál jönni.Hát...nagyon jó fej és annyira aranyos,meg kedves.De tényleg.De nem startolok rá,én valahogy nem szeretem az ilyesmit.Szeretik egymást,szóval...Én meg így is boldog vagyok.Nem mondom,hogy nem szeretném többet látni,de annyira elfoglalt.Kedvelem őt,úgyhogy hagyom pihenni!:D Ma is taliztunk,de csak mert összefutottunk.Tök örültem neki.Beszélgettünk picit,de nagyon jó volt.Jó vele.:)

És veled mizu?Hogy alakultak a dolgaid barátilag?

61. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 59. - 06bfdda89d)
2010. nov. 10. 21:22
Na elöször is : kémia??????? Jajj,jaj,én tök hülye vagyok ehhez(is). :-) Na a másik,hogy irod,hogy nem tudsz bizni. Miért? Lehet,hogy már irtad csak elfelejtettem :-( bocsi,ird meg megint lééégysziiii, és ha nem titok a korodra is kiváncsi lennék,bár irod,h kicsit felháborodtál,amiért mnegkérdezte. De irhatod privibe is nyugodtan. Amúgy meg,hogy 1 hónapja van valakije...hát mi az az 1 hónap? Haha,semmi. Szóval ha te is akarod,nyugodtan léphetsz szerintem.Mert hát irod,hogy nem jó az egyedüllét. Bizony nem jó.De az is igaz,h nem lehet eröltetni.És ha tényleg olyan szuper a pasi!!! Na majd irj,pussz!
60. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 59. - 06bfdda89d)
2010. nov. 10. 21:09
Szia! Nem tudtam válaszolni mert nem voltam itthon,de már újra vagyok.
59. 06bfdda89d (válaszként erre: 58. - 0f332c4ec9)
2010. okt. 22. 15:01

Hű ebből most nem sok minden jött le...:)


Hát...egyenlőre barát.De már az elején közölte,hogy járna velem,csak épp 1hónapja van valakije.De én igazából nem is bánom.

Én a tankönyveimbe vagyok szerelmes.Azok,meg a 4 fal még sose hagyott cserben.(na nem ám tőlem tanulsz!!!)Most például kaptam egy rakás kémiatesztet és azóta le se kattantam róla.Persze muszáj fájdalmas búcsút vennem tőlük egy kis időre,mert jövőhéten meg zh-m van másból.Amiben ez az illető igen szuper.Még tanított is a sulijában,vagy mit csinálnak azok,akik ezek lesznek(demonstrátor,vagy mi a csuda,nem igazán értem mi az,lehet megkérdezem tőle).Szóval tök nyerő...:D Állati.

Ennek ellenére szuperul kihátráltam a kapcsiból.Asszem nem tudok bízni.Vagy mit tudom én."Azóta" mindenhonnan csak kihátrálok és nem érdekel senki sem.Mert a múltkor is többször nem tettem meg,amikor úgy éreztem ideje,aztán mi lett.Eldöntöttem,ha bármit is érzek itt belül bárki kapcsán,hallgatni fogok rá.Minek erőszakolnám meg magam?Hogy úgy járjak,mint most?Inkább rövidúton lépek és ennyi.Annyi a lehetőségem tényleg,én meg sorra nem élek semmivel sem.Most kb. úgy vagyok,hogy még addig sem vagyok hajlandó elmenni,mint ezzel a legutóbbival,úgy kb.rövid úton hajtanám el őket.Ezt a legújabbat is majdnem csípőből elhajtottam...:)Úgy volt,hogy tanultam egy nagy és közös helyen.Ő meg odajött,mert meglátta az egyik könyvem és nagyon tetszett neki,vagy mi.Rákérdezett,hogy akkor én ennyied éves vagyok,ugye?Na az ilyenen nem is olyan rég még nevettem,most meg sík ideg lettem,hogy mi köze hozzá és ki ez,úgyhogy csak odavetettem neki,hogy nem.Aztán a következő lendülettel már meg is enyhültem és megkérdeztem tőle,hogy és ő?Na aztán bla-bla-bla.

Hú de röhögtem...tök hangosan beszélgettünk,mire odajött egy srác,hogy ránk szóljon.Erre,"szó bent szakad,hang fennakad",csak bámult...:DDD Na -mondom magamban- ez se tudja mit akar...Na most akkor leoszt,vagy bámul? Hú de röhögtem.Embert én még így leállni nem láttam...:DDDDDDDD

Szóval megy ez.Csak mondjuk ha még akarnám is...:P

Közben meg szenvedek mint a kutya az egyedülléttől...:( Nem tudom.Majd lesz valami.Vagy is valaki.Nem tudom.Hülye egy helyzet.

Na.Hát akkor majd írkálj!:)

58. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 57. - 06bfdda89d)
2010. okt. 22. 00:07
Szia bocs,csak most vettem észre,h irtál. Már barát jött vagy szerelem? Na velem is történt egy nagyon kemény dolog,de azt majd priviben leirom,h mi. Viszont most két hétre elutazok,és viszem a gépemet oda ,de nem tudom,h tudom-e ott használni,Szóval amit viszont most irok le és nem priviben,az az,h beszéltem a barátnőmmel. Mert az a kemény dolog amit majd elmesélek...támogatást vártam tőle és nem kaptam meg,(baráti támogatást természetesen)És mondtam neki,h ok én megértem,ha elege van,ha besokalt és innentől kezdve én nem mesélek magamról és mondtam neki,h ha hivom akkor nem magam miatt,hanem,h vele mi van.De azt mondta ne értsem félre. Csak hát az a gond,h én nem csak most éreztem már ezt hanem már hónapok óta igy érzem,de mindegy. Meg kellet mondanom még mielött elutazok.Na jó szia,majd irj te is,h akkor most barát vagy szerelem jött? :-D amúgy én is imádom a szuper könyveimet!Egyszer dumálhatnánk a könyvekről is nem? Szia! Pusy! Ahogy tudok leszek,de lehet csak két hét múlva.
57. 06bfdda89d (válaszként erre: 55. - 0f332c4ec9)
2010. okt. 18. 15:38

Hah,hát képzeld hogy jártam!Már épp feladtam és eldönöttem,hogy mindenkit "kidobok",elegem van mindenkiből,nincs szükségem senkire a szuper könyveimen kívül és amúgy is hagyjon az egész világ békén és tök jó lesz nekem egyedül,mire megint jött valaki...:)

És...tudja mit akar...:D

Váo!

Természeletesen innen.A suliból...Hujj...

(jaj,de hülye vagyok...:D)

Nem baj.Boldog hülye vagyok.:DDD

Majd írok.Most csak ennyi...Na,ebből mi lesz,anyám...:D

Te pedig írjad meg,hogy mi volt,mi lett!!!

56. 06bfdda89d (válaszként erre: 55. - 0f332c4ec9)
2010. okt. 16. 07:59

Olyan jó ezt olvasni.Én is ugyanilyen vagyok.És senki nem képes nem önmagából kiindulni.Tehát valahol ugyanazt várjuk el a baráttól,amit mi is megtennénk neki.Ha a barátnőd alapból ilyen,akkor ez bármi lehet.Szóval akkor meg hatványozottabban igaz,hogy fel ne vedd,meg szakadj el bátran,stb.Ha észreveszi magát jó,ha nem,neked úgyis jó lesz.Én bánom,hogy nem tettem így.Az,akiről én beszéltem,azt az embert én nem is értem.Ha összerakom azt,hogy ő érdeklődött,meg azt,hogy az agyára mentem,akkor az egésznek semmi értelme,ne is keressem,mert nincs,ergo:csak szivatott egész végig.Hát nagyon szemét.Biztos jó volt neki.(ja tényleg,be is vallotta...Ok!)Hát...kinek mi okoz örömöt ugyebár...

Remélem jól jösz ki a helyzetből és tényleg ne engedd,hogy a bolondját járassák veled!Én most nagyon töröm a fejem,hogy belemenjek-e komolyabb ismerettségbe (lehetőség,mint a tenger...),de...elegem van abból,hogy majd az is véget ér,meg az is rossz lesz.Unalmas.Hű,most nagyon fásult cinikus vagyok...:O Azért ez se jó.Pont tegnap néztem egy filmet,amiben valaki azt mondta,hogy "csúnya egy világot élünk.Szép csak egy van benne:az igaz baráti hűség."Na,erről ennyit.Szóval ha sz*r az élet,máris egy pont,hogy pl.mitől is!:P

No mindegy.Feltétlen írj,ahogy ígérted is!!!:)

55. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 53. - 06bfdda89d)
2010. okt. 14. 19:57
Okés köszi a tanácsot,és megirom,h ha van valami,de azt is he nem. Egyébként irtad,h az illető elött nem tudtál elzárni semit mert mindig rákérdezett,h mi van. Na én meg azt vettem észre,h a barátnőmet egy ideje nem is érdekli,h mi van velem,vagy bárki mással. Mindig kicsit őnző volt és most is az,de nem olyan nagyon amit még nem lehet elviselni.És persze rengeteg jó tulajdonsága is volt/van melette. De újabban tényleg határozottan érdektelen,ezen is törtem a fejem,h vajon mitől,hogy esetleg besokalt-e valamitől(ne adj isten tőlem),de nem hiszem. Legalábbis én nem sokalnék be a barátnőimtől családtagjaimtól ha azoknak gondjaik vannak. Inkább végig hallgatnám 100x is ugyanazt és elmondanám 100x is ugyanazt a tanácsot...,de hát ez úgy látszik én vagyok. Na szia,majd irok,h mi van.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook