Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi jut eszedbe arról, ha ezt a szót hallod:barát...:) fórum

Mi jut eszedbe arról, ha ezt a szót hallod:barát...:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
114. 06bfdda89d (válaszként erre: 113. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 24. 22:29

Igen,elég jól kitart...Talán túl jól is.Nem tudom.Nem szólok neki,várok,megpróbálom újra az életet egyedül,hátha megy.Őt sem arra találták ki,hogy megmentsen...Bár...eléggé élvezi!(hú,de mennyire...):DDD

Ok.Meglátom még.Jó vele.Piszkosul.És nem csak AZ!!!

113. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 112. - 06bfdda89d)
2010. nov. 24. 21:27
Tehát sex és más semmi. Bocs ha túl szókimondó vagyok,de most mit finomkodjak? :-D. Az is jó,csak akkor van gáz ha az egyik fél többet remél ettől. Most mondjam,h én is voltam már ilyen helyzetben? És igen abszolut igazad van ez jobb mint a pia! De mig attól csak max másnapig vagy "felkavarva" addig ettöl....
112. 06bfdda89d (válaszként erre: 111. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 24. 21:19

Hát nem tudom...


Igazából...telitalálat volt.Ha valamit valahogy is elképzeltem valaha is valakivel...Az benne most megjelent...Na mindegy...:(


Szóval.Mielőtt bárminek is örülnék,megmondta,hogy szereti a barátnőjét.Az hogy lerohant engem,annak szerintem konkrétan szerény megjelenésem adhatott okot.Most ez itt nem a nagyképűsködés helye,inkább bánatos vagyok,mert igazából csak azt gondolom,hogy EGÉSZ EGYSZERŰEN NEM TUDOTT ELLENÁLLNI és mivel ő egy ABSZOLÚT FÉRFI(és piszkosul ért hozzá,hogy az legyen...),úgy viselkedett,ahogy szépen eltervezte.Elhívott sétálni és én még mindig csak ott tartottam,hogy egy tök jót beszélgetünk.És minthogy imád filozofálni,így is volt.Szakmai kérdések is voltak,de filozofáltunk is.Este volt...dunapart...és nekem még volt egy jó órám szabadság...Szóval beszélgettünk,azt nagyon szeretek.Aztán:kész.Egyszerűen átölelt szorosan és...az rohadt jól esett,mivel szegény lelkivilágom tele volt épp elviselhetetlen világfájdalommal(amikről azóta tud,mindent elmondtam neki).Egy ölelés ilyenkor jól jön...Csak épp tovább is vitte az egészet.Ilyen egyszerű.Megbeszéltük aztán,hogy oké,ezt így nem.(az én kérésem volt)De másnap már egy másik nap volt és nekem rohadtul hiányzott...és aznap is taliztunk és...megbeszéltünk valami egészen mást...De mivel a barátnőjét szereti,így azt gondolom győzhet a lelkiismeretfurdalása és azt én nem várom meg.Innentől kezdve inkább lépek,noha nem ebben maradtunk,de...jobb menni,minthogy ő küldjön el.Most még az emlék is kevés(bár elég intenzív...:PPP)hamarabb ki lehet feküdni.Pedig piszkosul hiányzik amit adott.Jobb,mint a drog,vagy az alkohol.Azt hiszem függőségbe kerültem...:S

111. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 110. - 06bfdda89d)
2010. nov. 24. 20:13
Klassz amikor....mikor? hahah! Én azt mondom ne legyen vissza tánci. Ez a pasi akar tőled valamit.Különben minek udvarolna,ráadásul úgy??? Különben meg nem vagy hülye. Nem mondom mi...Csak be vagy zsongva...,de ez olyan izgi! Ez olyan jó kis zsongás!
110. 06bfdda89d (válaszként erre: 109. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 23. 23:42
Nem tudom.Most megint kézifékes vagyok...:S Szerintem most nem fogom keresni őt.Pedig megbeszéltük,hogy a héten átrágom az idegrendszert és aztán konzultálunk.:) Áh...inkább visszatánci...Jajj,de hülye vagyok...Pedig annyira jó vele,annyit eszembejut,iszonyú hogy hogy tud udvarolni,na és milyen klassz amikor...Hu.Na jó...A fene...:S :( Most nagyon hülye vagyok,mi?Nem tudom...Mindig félek...:S
109. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 108. - 06bfdda89d)
2010. nov. 23. 22:17
Na akkor elöször is gratula az 5-höz! De ez a sok vizsga...jaj...nekem már igy is sok. Az meg nagyon is érthető,h többet nem akarsz"haldokolni" . Ki akar? Vagy ha mégis,hát az dinka,de az már más téma. Na,de barátnő? Alig pár hete. Az még nem kapcsolat.Ismerkedési fázisban vannak,de ha az úri ember kifelé(te feléd)tekinget már igy az elején...Ugyhogy ebből még akármi lehet! Ja és nem baj az ha nem sikerül lemondani dolgokról! Miért kellene? Miért neked kellene?
108. 06bfdda89d (válaszként erre: 107. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 23. 11:46

Hogy neki az lesz-e,azt nem tudom.Nem tudom igazán pontosan az ő státuszát,hogy a múlt féléve hogy került ide,de talán neki is vizsgaidőszak,mint nekem.Plusz neki szakdoli,amitől lassan megőrül...:(

Nekem pl. élettan kollokviumom van a két ünnep között.Hát nem aranyos...:) :SSS


Meg még januárban is vár 2 szakmai vizsgám is.Meg egy rakás decemberben...(jajj)Egyen már túl vagyok a múlt héten,de pszt. ez csalás...:DDD (who cares...:DDD)És gratulálhatsz,mert 5-ös lett!:D Ja.Jó szaki leszek...:D (na,most nagy az arcom...:)))) De igazából azt vettem észre,hogy muszáj magasra tenni a lécet,amit nyílván nem ér el az ember(hacsak nem mégis,aztán maga is csodálkozik,hogy hogy történt...)különben nagyon alulteljesíthetünk.


Hát...nagyon nagyon kedvelem őt...Csak ne felejtsd el,hogy neki barátnője van.Szóval ő valahol állandó lemondás kell legyen.Ha túlságosan megkedvelem és egy nap feltámad a lelkiismerete amiatt,hogy hú de mit művelgetünk(hát...nem sikerült lemondani dolgokról...:P,de:pszt!),akkor nekem akár kalap-kabát is lehet és nem szeretnék haldokolni...Egyszer is elég volt...:(

Ez sajna benne van a pakliban.

107. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 105. - 06bfdda89d)
2010. nov. 23. 09:27
Jaja,jön a kari...kis pihi,lazitás...hmmm. Bár nekem a kariról pont nem a lazitás jut eszembe...hangsúlyozom: nekem. Neki biztos az lesz. Meg neked is!
2010. nov. 22. 23:49
Jajj,úgy bele volt bújva a könyveibe...Ő persze tiszta ideg az időhiánytól,meg a sok dologtól,de...annyira jól áll neki,amikor elmélyülten bújja a tudományt...:DDD
105. 06bfdda89d (válaszként erre: 104. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 22. 23:43
Hát...ma is taliztunk.Vagyis hát véletlen.Tök nagy volt,úgy örültem.Csak szegény iszonyú leterhelt,meg most nekem is hajtás van,úgyhogy nem sokat tudtunk beszélni.A héten nem is nagyon ér rá...:( Na,majd a ha a hajtásnak vége,mi?:D Jó vele.:)
104. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 103. - 06bfdda89d)
2010. nov. 22. 23:02
Ugye? Jól gondoltam én. Mi újság?
103. 06bfdda89d (válaszként erre: 102. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 20. 20:06

NE IS REMÉNYKEDJ!!!OLYAN NINCS!!!


:DDDD


;)

102. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 101. - 06bfdda89d)
2010. nov. 20. 19:41
Ja jó,de nem tudom mennyit kellene sütnöm,h egyszer az életben elég legyen. :-))
101. 06bfdda89d (válaszként erre: 100. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 20. 07:09

:)))))

Az a jó!

:)))))

2010. nov. 19. 23:26
húúú jó későn értél haza! Most esett le. Én ma meg annyi palacsintát sütöttem! Húúú,de mostanra alig maradt belőle...
99. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 98. - 06bfdda89d)
2010. nov. 19. 23:07
Fúúú nem tudom hol lehet majd vissza nézni,de biztos vissza lehet valahol.
98. 06bfdda89d (válaszként erre: 97. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 19. 22:56

:DDD


Hát én a mai megáról lemaradtam.Visszanézhető valahol?Suliban voltam és ilyen későn értem haza.Ja,szeretek vele tanulni.Nagyon rendes,látszik,hogy demonstrátor volt.Nagyon jó vele.Ha zh előtt nem ültünk volna össze és nem beszélgettünk volna az anyagról,vagy másnap nem csináltuk volna meg az egyik tesztjét,akkor nem lettem volna biztos a tudásomban.Így úgy mehettem el zh-zni,hogy tudtam: én tudom,rajtam nem múlik.Ha egy orvosoknak szánt tesztet csumára meg tudtam oldani,és az enyémet elbukom,az nem engem fog minősíteni...Nem buktam el,de rosszabb lett,mint a dokis lett volna,és ez ugyancsak nem engem minősít,mit szivatnak minket???Elmondtam a többieknek,hogy mindenki legalább egy 4-esre meg tudta volna írni azt,teljesen fel voltak háborodva,mert sokakat nálunk meghúztak,pedig tanulunk,mint állat.Tanuljuk az apróbötűst,aztán az se elég...Felháborító nagyon!Na mindegy,most jól kipanaszkodtam magam...Na de mi a lényeg: a stressz nem jó a memóriámnak...:) Sokat számított a segítsége a sikerben.Nagyon rendes és nagyon nagy élmény vele lenni.Néha azért tesz egy kitérőt,aztán átölel,ami meg a lelkivilágomnak tesz jót.Ő annyira pöpec...:) Zh napján előtte pár órával totál begörcsöltem,úgyhogy gyors összehoztam vele egy talit.5 percet beszélgettünk csak,többre nem volt ideje,várta az intenzív,őt meg ott szivatják...Én meg annyira,de annyira felnézek rá...:))) de az is sokat számított.Totál lenyugodtam és semmi gondom nem volt.És ezt nálam elérni,már ez teljesítmény.Erre eddig még senki nem volt képes.És ez nagyon nagy dolog.:)Azt hiszem igazi barát...:)

97. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 95. - 06bfdda89d)
2010. nov. 19. 22:34
De is!!! :-DDD! De ez nem baj,sőt!! Neurológus? Te jó ég,akkor tényleg nagyon tudhat ez a pasi! Na kiváncsi leszek,h milyen lesz a közös tanulás.Biztos nagyon jó lesz. De irigyellek,persze jó értelemben,pont az elöbb jutott eszembe egy nagy szerelmem(A nagy szerelmem).Nézem a megasztárt és amit a Miklósa Erika-Kökény Attila énekelt egyszer azt hallgattuk a rakparton...hmmm,de szép volt!Csak fogtuk egymás kezét és hallgattuk. Na jó nem ömlengek tovább. És igenis! Igyekszem többet aludni különben tényleg látszani fog a korom,azt meg nem szeretném.
96. 06bfdda89d (válaszként erre: 94. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 19. 08:48
Ja.És tessék többet aludni!!!:)
95. 06bfdda89d (válaszként erre: 94. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 19. 08:47

Ok.Pusz!:)


Bár most kicsit sűrűn taliztunk,tegnap is pl,de...most jön a "mindenki rohan a maga dolgára" eset.Bár...Jövőhétre már bejelentkezett,ami azért klassz,mert idegrendszert kell tanulnom és az telibe bumm a profiljába vág,szóval azért nem semmi élmény lesz első kézből tanulni róla,nagyon vágja is,persze,luxus lenne szakmailag nem ezt tennie egy neurológus-jelöltnek...:D (jóég...mit össze áradozok róla,még a végén gyanúba keveredek...:DDD) Nem is!!!:)

2010. nov. 19. 00:05
Na asszem olvasok még picit a könyvemből és alcsi. De a francba,h nem tudom betartani amit elterveztem már hónapok óta! Azt,h hamarabb fekszem esténként. Nem,nem zavarsz! :-) Én vagyok ilyen"izé"csak. Nah mindegy elöbb-útóbb majd jelez a szervezetem,h ez igy nagyon nem jó. Jó éjt és irj még,h mi van,vagy lesz vagy akármi. Pussz.
2010. nov. 19. 00:00
Köszi a jelet. Én különben(milyen furi mi..haha)csodálom az orvosokat. Jó hát sokan igy vagyun k ezzel.
92. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 91. - 06bfdda89d)
2010. nov. 18. 23:54
Biztos,bár én annyira nem értek ehhez.
91. 06bfdda89d (válaszként erre: 90. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 18. 23:41
Hát nem.Totál ki van bukva egyébként,de egyszerűen nem tudna mást csinálni,itt érzi magát otthonosan,vagy hogy mondják,csak hát...Sok minden miatt nagyon nehéz.
90. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 89. - 06bfdda89d)
2010. nov. 18. 23:26
Szegény,biztos nem lehet könnyü.
89. 06bfdda89d (válaszként erre: 88. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 18. 23:25
Ja-ja.:)Ügyi nagyon,csak már most halomra idegesíti magát...:)
88. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 87. - 06bfdda89d)
2010. nov. 18. 23:24
Szóval doki,vagy valami olyasmi.
87. 06bfdda89d (válaszként erre: 86. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 18. 23:21
Á,dehogy!Ez tényleg szakmai dolog.Nagy eltökéltséget hordoz magában valóban,de a tudományimádóknak iszonyat "fogda" - nehéz ellenállni és sok kompromisszumra tesz hajlandóvá.Ez a "-Tovább is van,mondjam még? -Mondjad!" fennforgásos esete...:D Szóval ha azt mondanánk,hogy mától nem vagyunk barátok,ez akkor is megmaradna,legfeljebb csak azt mondaná,hogy az x éves ff-nak mi baja lett és mi segített,azt már nem,hogy ő maga,mint doki, ezt hogy is élte meg,amely érdekfeszítő információért azért nagy kár lenne igazság szerint...:DDD
86. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 85. - 06bfdda89d)
2010. nov. 18. 23:15
Áhh nem mesélem inkább el,meg hát itt sokan is látják. Más téma: milyen suliba jársz? És milyenbe ő? Fúú biztos valami kemény fejtágitósba ami az ilyen "magamfajtáknak" magas! Na jó azért nem irom magamat le teljesen. Csak hát egyszerü vagyok mint egy vonal. Na,de vissza kanyarodok,szóval akkor most barátok...há,hát...azért "elszállás" nélkül,azért azt csak érzed,h az,h nagyon határozott szándéka van veled az azért jelent valamit.
85. 06bfdda89d (válaszként erre: 84. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 18. 22:50

Hát most abban maradtunk,hogy barátok leszünk.Azt mondta,hogy nagyon határozott szándéka velem nem megszakítani a kapcsolatot.Mondjuk mielőtt még "elszállnék",ez pusztán szakmai alapon.Kapós tanulmányaim vannak,a dokik többségi %-a csöpög utána,meg imádja,nem is értem miért nem okítják még ezt is nekik...:DDD Na jó,nem gonoszkodom,tiszta szívás a sulija így is...Legalábbis amiket mesélt...Szegény.Ma tételesen felsorolta,hogy melyik évben mivel szívatnak,hát...Na mindegy.Szakmailag amúgy nagyon építő a társasága,ma pl. egy könnyen jött jó jegyet jelentett számomra.Vica verse,mert ő meg totál ki van hegyezve az én tanulmányaimra.Tökász!(ez az igazi anyagkicserélődés!!!:D)

Ő meg már lassan túl is van a suliján,idén diplomaosztó aztán szevasz!(jajj,de irigylem!!!)


Te meg ne hallgass,tessék és mesélj!!!Iszonyat kíváncsivá tettél:na mi is volt?;)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook