Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi jellemző a "bak" horoszkóppal rendelkező személyekre? fórum

Mi jellemző a "bak" horoszkóppal rendelkező személyekre? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
68. c1e9612cd3 (válaszként erre: 67. - 8264513f31)
2010. máj. 4. 02:59
:) viccet félretéva, ahol én ezt hallottam, ott kikeresték az adatokat. Mondjuk azt nem mondta a mesélő, hogy hány évre visszamenőleg...
67. 8264513f31 (válaszként erre: 66. - C1e9612cd3)
2010. máj. 3. 22:21
Hahahaaa. :))
66. c1e9612cd3 (válaszként erre: 65. - 8264513f31)
2010. máj. 3. 22:02
:) az lehet :)))))))))))))))))
2010. máj. 3. 21:53
Anyukámra biztos fognak emlékezni, mert sűrven fogják emlegetni, ha ezzel előállok. :)
64. c1e9612cd3 (válaszként erre: 69. - Kriszpy)
2010. máj. 3. 20:58
annó, amikor szülészeten voltam gyaxin, ott mondták a nővérek, h rengetegen kérték ki visszamenőleg aszcendens miatt a születés pontos adatait. Az viszont tény, h ha erre hivatkozván kéred, h keressék neked elő az archívumból az adatokat, nem biztos, h megteszik mindenütt.
63. 8264513f31 (válaszként erre: 62. - C1e9612cd3)
2010. ápr. 30. 08:46
Nap nem is elég? Oh, fogalmam nincs, mikor születtem percre pontosan. :)
62. c1e9612cd3 (válaszként erre: 61. - 8264513f31)
2010. ápr. 29. 23:41
ismerni kell a születés helyét, és az idejét percre pontosan. A neten is találsz olyan oldalakat, ahova beütöd ezeket az adatokat, és megkapod az aszcendenst.
2010. ápr. 29. 23:37
És azt honnan lehet tudni, valaki milyen aszcendensbe sorolható?
60. kingi7 (válaszként erre: 47. - Monyoci)
2010. ápr. 29. 20:54

Nem általánosítottam, csak cáfoltam 5-ből 5 ilyen volt, csak akkor keresett,ha kellett neki valami.

És mint írtam aszcendens függő

2010. ápr. 29. 20:42

nagyon őszinte

nagyon spórolós

anyagi biztonságra való hatalmas igény

agyafurt

stresszes

aggódós

58. c1e9612cd3 (válaszként erre: 42. - Vviki2)
2010. ápr. 29. 20:14

:)

hát, én oroszlán vagyok. Az oroszlán pedig szintén kissé uralkodó személyiség (igaz, én igencsak alkalmazkodó oroszlán vagyok, és az agyam sok esetben sugallja- helyesen- azt, h én alázkodjak meg, mert mégiscsak én vagyok a nő a kapcsolatban), ráadásul az oroszlános szeretik, ha a párjuk kényezteti őket, elhalmozzák őket, stb. Egy smucig pasi pedig ezt nem igazán adja meg (lsd. kólás sztori) :) Részemről nem kell nagy dolgokra gondolni elhalmozás terén, de talán 1-1 kóla beleférhetne :) De ez csak 1 a sok közül, ami megtörtént a 10 év alatt.

Egyszóval, 2 dudás 1 csárdában nem igazán fér meg valóban :))) Szép volt, jó volt, de elég volt :)

2010. ápr. 29. 12:16

Hehehe, csodálkozom, mennyi mindent írtok, és mennyire jellemző rám.


Valaki kérdezte a bak pasit, a bátyám az.

Fő jellemzői:

- bárkin áttapos a céljaiért

- soha nem mutatja az érzelmeit

- anyagias

- makacs és önző

- luxuspárti

- és persze mindig neki van igaza, ő az okos, írtó flegma típus, magyarul nagyképű

2010. ápr. 29. 08:54

Jó magam is bak vagyok, és olyan tulajdonságokat irok, amik alig hangzottak eddig el:


- megbizható

- hűséges, romantikus

- barátságos, kezdeményező

- félénk, néha zátkozott, nehezen nyiló

- őszinte


Nálam ezek játszanak szerepet :D

2010. ápr. 29. 08:39

Nekem a gyerekeim bakok. Nagyon kedves, szeretnivaló emberkék.

Bár az én véleményem igazán nem számít, mert én csak egy elfogult anya vagyok, s jó és rossz tulajdonságaikat egyaránt szeretem.

2010. ápr. 29. 08:39

Szaisztok!

Én is bak vagyok,de szerintem rám nemsok bak tulajdonság jellemző....én szórom a pénzt,amint van,elköltöm :)

Türelmetlen vagyok az igaz,és akaratos és ha valamit akarok akkor azt rögtön :)

De hűséges vagyok a páromhoz,kedveskedő szeretgető vagyok :)

Ja és nagyon sértődékeny..más fel se venné azokat a dolgokat,amiken képes vagyok pukkadni vagy sírni...

2010. ápr. 29. 08:36
Én is bak vagyok. Makacs, önfejű, zárkózott, nehezen megnyíló és gázolok:))) mindenen keresztül a cél érdekében. "Finis sanctificat media":)Ha a valami nem piros, akkor majd az lesz:))) De azért vannak jó tulajdonságaim is:)
2010. ápr. 29. 08:35

Tudják, hogy hova vannak leverve a cölöpök.

:-)))

@arban, bajban lehet őket követni.

51. giga455 (válaszként erre: 48. - 84882672dc)
2010. ápr. 29. 08:30

rám se minden jellemző belőle.


Pl. egyáltalán nem vagyok türelmes, és nincs önuralmam sem, elég lobbanékony vagyok (talán a bika aszcendens miatt), fukar sem vagyok, de valóban kerülöm a felesleges pazarlást.

50. giga455 (válaszként erre: 46. - Giga455)
2010. ápr. 29. 08:26

bocsánat az utolsó bekezdés már nem ide tartozik.

Nem vettem észre hogy ezt is betette :(

2010. ápr. 29. 08:26

erkölcs és a hangyaszorgalom élő szobra


ez meg nagyon igaz :)))))

48. 84882672dc (válaszként erre: 46. - Giga455)
2010. ápr. 29. 08:25

Nehezen teremt kapcsolatot és a fukarságig kötődik az anyagi világhoz.



ezen mindig kiakadok!!! én bak vagyok és a fentieknek a totális ellentéte igaz Rám....

47. monyoci (válaszként erre: 32. - Kingi7)
2010. ápr. 29. 08:21

ez butaság. nem általánosíthatsz.

a férjem is bika, oroszlán aszcendenssel, na ő minden csak nem érdek ember, sőt!

nála nem ismerek önzetlenebb embert! (minden elfogultság nélkül...)

2010. ápr. 29. 08:15

az asztroneten van személyre szabott horoszkóp, általánosságban ezt írja a bakról:

Rám eléggé jellemző :)


Természetében szaturnuszi vonások dominálnak, azaz céltudatos és nagyon kitartó. Egyenes, megbízható és türelmes, nagy önuralommal rendelkezik, erős akaratát legtöbbször anyagi célok felé irányítja. Az erkölcs és a hangyaszorgalom élő szobra, egyszerűség és puritánság Mindent a célszerűség és a megfoghatóság alapján kategorizál. Kerüli a felesleges pazarlást. Amit egyszer elhatározott, azt végre is hajtja. jellemzi. Elveihez ragaszkodik, ezért hűséges típus. Önbecsülése egészséges, sőt, néha az idegenek szemében ez már önhittségnek vagy sznobizmusnak tűnik. Kemény, barátságtalan álarca mögött nagyon is sebezhető lélek lakozik. Nehezen megközelíthető, és csak ritkán mutatja ki érzelmeit. Ez, persze, nem jelenti azt, hogy érzéketlen. Azért tart három lépés távolságot a világgal, hogy ne érhesse csalódás. Megjelenése, modora általában konzervatív, akárcsak az emberekhez való viszonya. Még a közvetlen családtagjaival szemben is él egyfajta gyanú a lelkében, mintha állandóan attól félne, hogy nem szeretik eléggé, és egyszer csak hűtlenül elhagyják. Mindent elkövet, hogy kényelmet és biztonságot teremtsen övéinek, az anyagi jólétért képes erején felüli áldozatokra is, ám a jólét az ön szemében csupán díszlet. Nincs az a magas jövedelem, ami mellett megengedne egy kis gondtalan költekezést.A Bak/Bak nő hűséges és megbízható feleség, de csak olyan férfi mellett érzi jól magát, aki nem igényli a rafinált női praktikákat, hanem elfogadja az egyszerű természetességet. A háttérből gondoskodik szeretteiről, és soha nem hánytorgatja fel azt az áldozatot, amit értük hoz. A Bak/Bak férfit önző célok vezérlik, amikor házasságot köt. A régi, patriarchális családfő szerepét tölti be, aki tiszteletet követel a gyerekektől, odaadást és szolgálatot a feleségtől, s úgy véli, mindez azon a címen jár, hogy ön a családfő. Ha a Nap diszharmonikus sugárzást kap, akkor pesszimizmusa felerősödik, keménysége akár kegyetlenségbe is átfordulhat. Környezetével és önmagával szemben egyaránt kíméletlen. Fél minden érzelemtől és csalódástól. Nehezen teremt kapcsolatot és a fukarságig kötődik az anyagi világhoz.


A Napjegy adja az alaptulajdonságainkat, valójában ez az égi ujjlenyomatunk. A Nap helyzete tárja fel a külvilág felé mutatott arcunkat. Ez az égitest irányítja tudatos megnyilvánulásainkat. Akinek a Napjegye és az ascendense nem azonos, annál a két jegy tulajdonságai keverednek. A Nap az akarattal, az életerővel, a lendülettel, az ambícióval és lényünk kívülről vezérelt, materiális világban megnyilvánuló részével van kapcsolatban. A Nap jelképezi a férfiasságot, a jang-energiát, az egót, vagyis a tudat „ébren lévő” oldalát uralja. Legfontosabb Nap-jellemvonások: a függetlenség, kreativitás, magabiztosság, lobbanékonyság, bátorság, optimizmus, nagylelkűség.

2010. ápr. 29. 08:07
Nekem volt egy bak pasim mindenkinek hitt mindent csak nekem nem hitt.Én hiába bizonyitottam neki felesleges volt.
2010. ápr. 29. 08:05
Hát én még nem vettem észre hogy bárkit elnyomtam volna,ez egyáltalán nem jellemző rám.
43. Mia87 (válaszként erre: 14. - Zarahell)
2010. ápr. 29. 08:04
Így van. :) Tigris vagyok, az ascendensem pedig skorpió.. Jól összejött :)
42. vviki2 (válaszként erre: 19. - C1e9612cd3)
2010. ápr. 29. 08:00

Nagyon szíven találtál..;-))))

Én párom is bak és az agyamra megy ezzel a skót felfogással... Hazahozza az alufóliát a szendvicséről...:-S Meg az ilyen kólás helyzetek is, mint amiket írtál...nálunk is voltak már ilyenek. Én viszont nem szeretném lecserélni, a sok surlódás ellenére jól kiegészítjük egymást...:-) Én ikrek vagyok.

2010. ápr. 29. 07:52

Szia az őszinte horoszkóp szerint:

Bak:


Céltudatos, kötelesség tudó, kitartó, fukar, pesszimista. Képtelen örülni a jónak inkább azt is elrontja, ha még is valami jó történne vele akkor is biztos hogy egy csomó rossz követné szinte várja a rosszat és ostobán dönt.

2010. ápr. 29. 07:44

A férejm bak:


nehéz egy eset, de hatalmas szíve van, érzékeny, odaadó..


de makacs, mártírkodik, és azt hiszi, mindig neki van igaza...


de imádom..:-)

2010. ápr. 29. 07:37
Én is Bak vagyok, makacs, nehezen megközelíthető, zárkozot, nehezen nyílik meg, céljai eléréséhez mindent bevet,
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook