Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi is voltunk gyerekek, avagy nosztalgiázzunk... Írd le, hogy milyen csínytevéseket követtél el! fórum

Mi is voltunk gyerekek, avagy nosztalgiázzunk... Írd le, hogy milyen csínytevéseket követtél el! (beszélgetős fórum)


30. dff946eb50 (válaszként erre: 13. - Korteforma)
2012. nov. 1. 20:15
így utólag már én is röhögök rajta, akkor fájt a lelkem nagyon :)
2012. nov. 1. 18:29

Jobbnál jobb történetek vannak.


Tesóm barátja a minap mesélte hogy ő egyszer nagyon sok csípős paprikát tett az ünnepi vacsorába, amikor az egész család közel s távolról összegyűlt karácsonyra.

Leültek enni finoman, az illat mennyei volt, aztán az első falat után jött a döbbenet s meglepetés. Állítólag ennél az esetnél amit 3 napra vettek üdítőket, az összes elfogyott fél órán belül.

Senki nem gyanakodott a kisgyerekre ő meg mint aki ártatlan, sírt hogy éhes... mamája meg szegény nem tudta ki lehet mert senki nem volt tudomása szerint előtte a lakásban...

28. acuko (válaszként erre: 27. - 7796ae808e)
2012. nov. 1. 18:02
Még szerencse! :)
27. 7796ae808e (válaszként erre: 21. - Acuko)
2012. nov. 1. 17:59
Ilyeneket azért már nem csinálok:))
2012. nov. 1. 17:48
Hát én nagyon disznó dolgot csináltam.Úgy 12 éves lehettem és játszottunk a szomszédban lakó két kisebb gyerekkel.Amikor nem figyeltek szóltam a tesómnak,hogy szedjük szét a nápolyikat és kenjük be friss tehénszarral.Be is kentem jól összeragasztottam és megkináltam a haver csajszikat.Ennyi idős fejjel hálát adok a Jóistennek,hogy nem ettek belőle.
2012. nov. 1. 17:46
még hirtelen az jutott az eszembe, hogy a szomszéd gyereket tologattuk kocsival, olyan 3 éveske lehetett és valahogy kocsistól együtt véletlenül befordítottam a sáncba :-)
2012. nov. 1. 17:44
* Ha reggel ugyanazzal a járattal mentek a barátaim, amelyikkel én...
2012. nov. 1. 17:44
L´pgtunk a suliból egy páran, és elmentünk az egyikünk orvosához, ugyebár aki nem a mi orvosunk volt, de mindenkinek adott aznapra igazolsát. A suliban meg azt hazudtuk, hogy a mi dokink aznap nem rendelt. Az osztályfőnök utánanázett és lett belőle 2-es magaviselet :-))))
22. 7796ae808e (válaszként erre: 19. - B399a09e0e)
2012. nov. 1. 17:42
Volt párszor lógás nekem is, amikor középsuliba jártam. Ha reggel ugyanazzal a járattal mentek, amelyikkel én, akkor általában lógás volt a vége. Beültünk mozizni a duna plázába, volt, hogy bemásztunk a fővárosi állatkertbe, kerítésen keresztül:D Átdobtam a tásám, és mondtam a többieknek, hogy most már nincs vissza út, át kell mászni. Röhögtünk a gorillákon, idegesítettük az ablak előtt. Aztán föl állt, és olyat rávágott nekifutásból az ablakra, hogy majd össze sz.rtuk magunkat, menekültünk, nehogy kiszabaduljon:)
21. acuko (válaszként erre: 20. - 7796ae808e)
2012. nov. 1. 17:37
Na, nem véletlenül vagy te kis Csibész! :) Most is az vagy.. :)
2012. nov. 1. 17:32

12 évesen telefon fülkéket törtem föl, és az 5 forintosokból mindig petárdát vettem a trafikkosnál, közeledett a szilveszter.

Valahogy anyám fülébe jutott az a hír, hogy telefonfülkéket törtem föl, úgy megvert mikor haza értem, hogy ketté tört a fakanál:)

2012. nov. 1. 16:26

Mikor nem volt kedvünk végig maradni a középsuliban, ellógtunk, és a Szajol fele jövő vonat helyett Ceglédre elmentünk. Túl korán hazaérni kicsit furi lett volna a szülők előtt.


Végigjártuk a videotékát, pár boltot, fagyiztunk egyet és a hazajövő vonatra felszálltunk. Akkor volt gáz, mikor apu pont azzal a vonattal jött haza munkából, mert ő meg Cegléden dolgozott akkor. Hogy is csináljuk hogy ne legyen lebukás...

2012. nov. 1. 12:50
nem megyek haza ezt akartam írni:))
2012. nov. 1. 12:49
Fater frissen kékre festett ladáját műanyag gereblyével össze vissza karcoltam, és kiabáltam, hogy a sárga szín szebb volt.
2012. nov. 1. 12:49
Tetőre mi is másztunk olyan jó volt magasba lenni de volt mikor csokit loptunk a boltból:DD de nem azért mert nem volt rá pénz csak olyan izgi volt de sose buktunk le volt olyan mikor 14 évesen elszöktem úgy gondoltam nem megyek ha volt is belőle balhé otthon ezekre olyan jó vissza emlékezni:))))
2012. nov. 1. 12:46
3-4 évesen betettem a slag végét a nappaliba az erkélyajtón keresztül, és kinyitottam a csapot:) 5 centi víz állt a nappaliba.
2012. nov. 1. 12:40

Amíg a nevelőapám velünk élt, elég jó gyerek voltam. Amikor elhagyott bennünket, belém költözött az ördög.

A szomszéd nénit bosszantottuk a szomszéd fiúkkal. Tehénszart tettünk a kapuja elé, döglött békát a kilincsére, szétrúgtuk a szénaboglyáját.

Tetőre, fára, pocsolyába másztam. Felmásztam a zúzmarával borított tetőre, és csúszkáltam lefelé; az volt a szerencsém, hogy mindig meg tudtam állni a szélén. Bele se merek gondolni, mi lett volna, ha leesek.

Tüzeket gyújtottunk a fiúkkal, spray-s dobozokat robbantottunk benne, kijártunk a szeméttelepre a szemétben játszani (ááá, pfuj!).

Üvegbe gyűjtöttünk békákat, pukkadásig tömtük a befőttes üvegeket ebihallal.

Behordtam a hatalmas tücsköket, pókokat a házba, "terráriumot" készítettem nekik.

Kóbor kutyákat "gyűjtöttem", és párat haza is vittem közülük. Ifjúkoromban pedig minden elképzelhető felületre rajzolni kezdtem: tenyérlenyomatok, portrék, fantáziarajzok, feliratok díszítettek mindent (ajtót, falat, csempét).

Jó Anyukám nagyon jól tolerálta mindezt, köszönöm Neki! ♥


Hirtelen ennyi jutott az eszembe. :)

13. korteforma (válaszként erre: 8. - Dff946eb50)
2012. nov. 1. 12:20
Ez jó :D :D
12. 68bf453ef3 (válaszként erre: 11. - B399a09e0e)
2012. nov. 1. 11:29
:DDD ez tetszik:)))))
11. b399a09e0e (válaszként erre: 9. - 68bf453ef3)
2012. nov. 1. 11:17

Mi is voltunk egyszer kb 8-9 évesen mamáék szőlőjében dinnyét lopni. A gazda mikor észrevette, az volt a büntetés hogy az összeset meg kellett ennünk ott helyben, el nem vihettük. Különösebb nem lett belőle.


Soha többet nem kellett dinnye...akkoriban

10. bd55e3f068 (válaszként erre: 5. - B81fcd1219)
2012. nov. 1. 09:47
Kezet rázhatunk :D
2012. nov. 1. 09:34
Mi meg 10 évesen szőlőkbe jártunk gyümölcsöt lopni és mikor meglátta a tulaj szaladtunk ahogy csak tudtink:DDDD
2012. nov. 1. 09:22
14 voltam, amikor valami apróság miatt meg lettem büntetve, nem mehettem kosármeccsre. Komoly büntetés volt, a bajnoki döntő utolsó meccse volt. Előadtam otthon, hogy megyek segítek a tanulásban az új osztálytársamnak (máskor is mentem,ezért jó alibinek tűnt). CSak azt felejtettem el, hogy olyan meccsen, amit élőben közvetít a tv, nem szabad a második sorban ülni, kamerával szemben. Életem egyetlen pofonját kaptam érte otthon :)
2012. nov. 1. 09:04

Nekem párom kis pici településen volt gyerek.

Az apukája akkoriba még nagyon nehezen vett egy biciklit, hozzá egy dinamót világításnak rá.


Párom nagy "szerelő" és kísérletezgető gyerek volt (12 éves volt ekkor.

Egyik este megy haza apukája nem találta a dinamót, azt hitte hogy ellopták, mert reggelnem tűnt fel neki hogy nincs a bringán.

Hazaért, látja hogy valami hol világít, hol nem, nem tudta eltalálni mi lehet az.

Hát mikor kiment látja hogy ott a dinamója hozzáerősítve egy szélkerékhez. Ha forgott, akkor világított, ha nem, akkor nem.


Mikor az apukája ezt meglátta lett ám nagy "botrány" belőle.


Meg volt egy másik eset mikor a veréb lábára csillagszórót tettek és lesték hogy mit csinál a veréb a levegőbe.


A mai napig nevetve emlékszik vissza ezekre.

2012. nov. 1. 09:04

Hol is kezdjem...

Minden évben felgyújtottam egy bizonyos nádast, ez egyfajta rítus volt.


Egy telephelyről kilopkodtuk az összes teherautó kulcsát, majd beledobtuk egy aknába.


5 évesen elszöktem Harkányba, országos körözés stb.


Tovább is lenne, de a komolyabbakat nem osztom meg.:)

2012. nov. 1. 08:45
Gyereknek nem voltam rossz,viszont kamasznak annál inkább.:D
2012. nov. 1. 08:35
Hát én jó kislány voltam de rossz is minden hülyeségbe levittek a fiúk és ez volt benne a jó:)))
2012. nov. 1. 08:33

Én "jókislány" voltam. Kitűnő, példakép.

Szar ügy, de ez van.

2012. nov. 1. 08:32

Nem voltam soha rossz gyerek. Egyszer mégis, azt a mai napig emlegetjük a tesóm kislányának.

Az unokatesómmal bezártuk a nővéremet egy nagyon pici fiókszerűségbe. Végül is, ő préselte be magát, mert bújócskáztunk. Közben megjöttek a szüleim, jégkrémosztás volt. A nővérem néhány órát elgémberedve a fiókban töltött. Elfelejtettünk neki szólni, hogy már nem játszunk. :D

2012. nov. 1. 08:26
Meséljünk gyerekkorunkról hisz olyan jó egy kicsit nosztalgiázni:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook