Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi is az a műköröm? fórum

Mi is az a műköröm? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mi is az a műköröm?

1 2 3 4 5 6 7
167. 1eb84e4bad (válaszként erre: 166. - Marcsi0205)
2009. márc. 24. 23:33
Én a DM-ben kapható Fingr's nevűt használom, ecsetes.
2009. márc. 24. 17:45

Sziasztok.

A kérdésem az lenne, hogy melyik ragasztó a legjobb tipp ragsztáshoz? már a 4 fajtánál tartok és egyik sem valami jó.:(( segítsetek! köszönöm!

2009. márc. 23. 21:15
Sziasztok! Nekem is mindig sok gondom volt a kormeimmel. Mindig letortek, volt, h akar napi rendszeresseggel is, meg akkor is, ha mindig rovidek voltak. Na meg a kormom retegenkent feljott...katasztrofa..Mukorommel sokkal szebb szerintem a kezem, s nincs veluk semmi gond. Nekem epitett zseles. En is csak ajanlani tudom a hozzam hasonloknak :)
2009. febr. 5. 04:36

Sziasztok!

Én azért csináltattam műkörmöt, mert rágtam a sajátom. Ha rávettem magam, hogy megnövesszem, akkor pedig annyira gyenge volt, hogy egyből beszakadt, és ismét kis csutakok lettek, aztán ismét kezdődött a rágás. Szinte alig volt olyan időszak az életemben, amikor nem volt tövig rágva a körmöm. Aztán tavaly tavasszal rávettem magam, és felrakattam először. Nagyon fura volt, de látván, hogy mennyivel szebb így a kezem, nagyon örültem neki.

Ugyan, folyton alálevegősödött, levált, stb, de kitartóan jártam szinte hetente rendberakatni. (erős kézfertőtlenítőkkel dolgozok, és rengeteget mosogatok, ezt a strapát nem bírta)

Min. 1/2 éven át szinte folyamtosan voltak műkörmeim. Aztán bejelentették, hogy október-november hónapban ellenőrzés várható az osztályunkon (eü-ben pedig ugye elviekben nem lehet műkörme senkinek), ezért nem rakattam újra.

Azóta nem jutott eszembe (kopp-kopp), hogy lerágjam, miután lenőtt az a rész, amit a műköröm rész fedett, a friss körmöm szép, és erős lett! A vége, ami eddig ha kicsit sikerült is megnövesztenem áttetsző, mint a papír, olyan hajlékony volt, most fehér, és behajlíthatatlanul erős! Olyan, mintha francia manikűröm lenne, annyira fehér, pedig csak körömerősítővel kenem le, hogy fényes legyen. Nincs szükségem újra műkörömre, a célom elértem!

Ha valaki szintén olyan mániákus körömrágó, mint én voltam, merem ajánlani! Biztos segíteni fog!

163. Tidike (válaszként erre: 158. - A714b8cd10)
2009. febr. 3. 13:49

Szia!

Nézted már a www.nails.hu oldalt?

Ott rengeteg műkörömépítőnek a munkája van fent. Azok közül nagyon sokat lementettem a gépemre. Sztem ott sokféle mintát lehet találni és nagyon szépek.

162. Tidike
2009. jan. 30. 08:59

Sziasztok!


Aki körömmintákat keres annak ajánlom a www.nails.hu oldalt. Itt rengeteg körömminta van. Én nagyon sokat lementettem a gépemre.

2009. jan. 22. 16:14
Van esetleg valaki, akin jelentkezett allergia a műkörömre?
160. Tidike
2009. jan. 19. 14:28
Én is keresgettem körömmintákat a Google-n, de szerintem vannak egyszerűbbek is ami szép. Egy párat lementettem és majd megmutatom a manikűrösömnek aki csinálja a körmöm.
159. Tidike
2009. jan. 19. 13:59
Nekem már több, mint 2 éve zselés körmöm van, de szerencsére semmi gond vele. Nagyon bevált és szeretem.
2009. jan. 16. 10:37
Köszi a googles tippet de már 50milliószor megnéztem és semmi újjak nincsenek csak a nagyon mintásak ami meg tetszik azt már megcsináltattam!
157. Tidike
2009. jan. 14. 11:40

Sziasztok!

Nekem nagyon vacak az eredeti körmöm. Hiába vágtam picire még az is beszakadt, kettévált. Nem tudtam vele mit kezdeni. A húgom több, mint fél évig beszélt rá arra, hogy csináltassak zselés körmöt magamnak. Nem bántam meg. Azóta is nagyon szeretem. Nemrég váltottam körmöst, aki sokkal szebben és tartósabbra csinálja, mint aki előzőleg volt.

156. 1eb84e4bad (válaszként erre: 155. - A714b8cd10)
2009. jan. 13. 22:29
szia! csak írd be a google-ba hogy műköröm, és keresd csak a képeket. Több milliót fog kidobni...
2009. jan. 13. 22:12

Sziasztok!!


Nekem köröm minták kellenének akár saját körömről is fényképek!Nézgélek a neten de nem találok megfelelő mintát!Valentin napos kénne de jöhet bármilyen!Nekem porcelán körmöm van ami most csillámló ezüst és fekete, fele fele!Szilveszteri fillinges lett mert az ezüst domináns!!:D


Nagyon szépen köszönöm és aki küld millió köszönet érte!


cím:nanny16@windowslive.com

Ne éljen vissza senki vele mármint a cimemmel én se élek vissza azokéval akik küldenek képet!!

154. Henie (válaszként erre: 153. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 4. 17:51

akkor nekem ez kimaradt..:))

na én azokat a tipeket ragasztgattam "kiskoromban" tövig...:D:D

153. 1eb84e4bad (válaszként erre: 152. - Henie)
2009. jan. 4. 15:28

Benne van a NAGY TANKÖNYVBEN :-))) meg mondták a tanfolyamon is anno :-)

Amúgy van olyan tpem most, aminek nincs kontaktussávja. Használ valaki ilyet? Vagy használható ugyanúgy, csak jobban össze kell reszelni?

152. Henie (válaszként erre: 151. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 3. 09:52
De amúgy honnan tudod ezt a tiltás dolgot? Sose hallottam róla..:)
151. 1eb84e4bad (válaszként erre: 150. - Henie)
2009. jan. 2. 21:28

A hsz-om nem is ellened irányult, félre ne értsd!

amúgy én is körmözöm:-)

150. Henie (válaszként erre: 149. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 2. 07:54
akkor nem is az volt a lényeg, hogy mi tilos meg mi nem.. ilyen alapon az is tilos lehetne, hogy szakma nélkül magadnak csináld, mert legalább akkora lehet a veszélye, mint a teljes körömágyad befedésének... Amúgy szerintem csak azért tilos, mert ahogy a felét szoktuk most csinálni, azt is nehét levegőmentesre ragasztani, a teljeset meg pláne. Nagyobb a fertőződés veszélye. Amúgy csak ötletet akartam adni, műkörmösként én sem ragasztok tövig tippet..... Nem is használok olyat se, amit lehetne..:)
149. 1eb84e4bad (válaszként erre: 148. - Henie)
2009. jan. 1. 17:10
Hát elvileg tilos úgy felragasztani, hogy a teljes körömágyat befedje. Magyarországon divat ez csak, mindenhol máshol már be van tiltva.
148. Henie
2009. jan. 1. 11:29
egy isőben én is csak tippeket ragasztgattam, és lehet olyat kapni a DM-be,ami rózsaszín dobozos és 10 méret van benne és azt teljesen a köröm tövéig lehet ragasztani. Nem kell reszelni meg semmi.. Ha levegőmentesen ragasztottam 2-3 hetet simán kibírt!
147. 1eb84e4bad (válaszként erre: 145. - Bea614)
2009. jan. 1. 10:58
úg y ahogy síria írja, le lehet őket reszelni hosszában is, nem csak keresztben. Én csak azt nem értem, ezek hogy maradnak fent zselé vagy porcelán nélkül? Vagy csak egy éjszakára szánod?
146. syria (válaszként erre: 145. - Bea614)
2008. dec. 31. 20:45
Úgy, hogy méretre reszeled őket.
145. bea614
2008. dec. 31. 17:33
Lenne egy kérdésem, lécci ne nézzetek hülyének, nagyon új vagyok ehhez a témához:D Szóval vettem ilyen öntapadós műkörmöt drogériában, de olyan a csomag, h 3-féle méretben 8-8 darab van, és nem értem, most akkor ezt hogy kellene elosztani a 10 ujjamra? Köszi előre is a választ:)
144. 1eb84e4bad (válaszként erre: 138. - Klimpírozi)
2008. dec. 18. 19:15
úgy tűnik, nem bírta a zselé az alatta levő porcelánt...
143. Szandika017 (válaszként erre: 142. - Syria)
2008. nov. 15. 10:04

syria!

Eggyet értek veled,szerinetm is ha szakszerűen,profin van felrakva az anyag (leht zsellé,porcelán) nincs semmi gond velük!Nekem porcelán körmöm van évek óta,volt zsellés is,de azt az én körmöm nem bírja,pedig azzal sokkal szebb, sokkal kreatívabb körmöket lehet építeni!Sok barátnőm panaszkodik,hogy letörik a zsellés körme és sok barátnőm meg teljesen megvan elégedve vele.Ezért nem minegy, hogy hogyan van felrakva,mennyi száradási időt hagy a körmös.

142. syria (válaszként erre: 138. - Klimpírozi)
2008. nov. 1. 16:40

Semmi baj a zselével, porcelánnal, ha szakszerűen dolgoznak velük.

Két hozzászólásomban is leírtam a tapasztalataim. A fórumot végigolvasva azzal egészíteném ki, hogy valóban az a profin elkészített műköröm, amit a tulajdonosa észre sem vesz, hogy rajta van. Egyrészt.

Másrészt mindig olyan formákat, díszítéseket választottam, amik természetesnek tűntek. A 17 év alatt, amióta műkörmöm van nem egyszer jókat mulattam.

Az elején a kezem látva sokan kérdezték: ez ugye nem műköröm. Büszkén rávágtam: persze, hogy nem műanyag (mert porcelán)! Vagy: ez a saját körmöd? Persze! (Hiszen kifizettem.)

Vagy egyszerűen kérdés nélkül megjegyezték: de szép körmeid vannak, látszik, hogy természetesek. Erre már nem is szóltam semmit, csak mosolyogtam magamban.

És mindez azért, mert profi szakemberrel dolgoztattam, amikor már nem volt türelmem, meg szemem magamnak csinálni.

2008. nov. 1. 07:52

Én a zselés műkörmöt próbáltam ki eslőre és ennél is maradok!

Mindig szép körmökre vágytam, de sajnos a saját körmöm nem volt annyira szép amikor megnövesztettem, mert igaz h erős volt, de nagyon tört.

A zseléssel semmi probléma, nem törik, pedig rendesen használatba van véve ;))

140. syria (válaszként erre: 139. - Krerika)
2008. szept. 1. 09:06
A 132-es hozzászólásomhoz még csak annyit: természetes, hogy a köröm egy kicsit legyengül, hiszen ahhoz, hogy az anyagot rendesen fel lehessen tenni, a köröm felszínéből le kell csiszolni. De ez nem gond, mert ha elmarad a műkörmözés, ahogy folyamatosan nő le a köröm, egyúttal vissza is nyeri eredeti állapotát. Egyedül a gombától, algától van ok félni, mert azoktól nem egyszerű megszabadulni. Nekem a 17 év alatt ilyen problémáim nem voltak.
139. Krerika
2008. aug. 30. 22:59
Nekem eddig csak zselés volt feltéve, elégedett vagyok vele. Nem törik, semmi gond. Csak majd, ha egyszer abbahagyom, attól tartok egy kicsit.
2008. aug. 30. 22:51

mi is az a műköröm, kérded...valami olyan förtelem - a zselésre gondolok - ami teljesen tönkreteszi az egyébként egészséges, ápolt körmöket is...az előzetesen porcelánnal fedett körmeim a manikűrösöm szülése miatt egy kizárólag zselével dolgozó nünüke kezébe kerültek, életem legrosszabb döntéseként...egy sima, elegáns francia manikűrrel próbálkoztunk, ami naponta ripityára törött, leszedni nem tudtam, 2 hónapja koptatom a zselét..a körmeim széthasadtak, nincs az a kalciumos kence, ami segítene jó darabig:(((

Zselére fel, lányok!!!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook