Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi így vártuk a Karácsonyt fórum

Mi így vártuk a Karácsonyt (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mi így vártuk a Karácsonyt

2009. okt. 5. 10:47
Próbálkozom minden erőmmel keresni és igen,úgy érzem meg is találom a szeretetet.A lelki állapotunk nagyon is a körülöttünk levő szeretettől függ.Attól is hogy mennyi szeretetet adunk másoknak és attól is ,hogy mennyit kapunk másoktól.
2009. okt. 5. 09:20

Én is a másik cikked után olvastam ezt, potyogtak a könnyeim. Igazán sikerült megtalálnod a lényeget és a szeretetet az életben.

Nekünk ez lesz az első közös, kettesben töltött karácsonyunk a férjemmel. Nagyon várom:)

4. stechner (válaszként erre: 3. - Aevadori)
2009. szept. 28. 14:22

Aranyos vagy,köszönöm.Talán az embereknek túlontúl sok a problémájuk,ezáltal a jóval és széppel annyira nem foglalkoznak.A mi kis "csipet-csapatunkkal" már most örömmel tervezgetjük ,hogy mi lesz a következő Adventi ünnepség sorozat programja.

Már nem arról szól a világ , hogy a jó rád talál,bizony magunknak kell megkeresni és élni vele azért hogy a szürke mindennapjainkat tűrhetőbbé és persz szebbé tegyük.

2009. szept. 27. 11:06

A másik, most megjelent cikked tett kíváncsivá! Nem csalódtam! Igen, ez az igazi értelme a Karácsonynak: a Megváltó születése, a teljes ráhangolódás.

Örömmel tölt el, hogy léteznek még ilyen közösségek! És elszomorít, hogy kevés visszhangot váltott ki ez a szép írás az olvasókból.

2009. febr. 27. 17:57

Mi is nagyon vártuk a karácsonyt. Főleg azért, mert ez volt az első karácsony, amit már a párommal egy fedél alatt töltöttünk. Már november végén azon gondolkoztunk, hogy mi lesz a menű? kinek mit veszünk? anyuék mikor jöjjenek le hozzánk? hogy mikor hol legyünk? Öröm teli pillanatok voltak mikor együtt vásároltuk az ajándékokat és azt írtuk rá, hogy Gábortól és Vikitől. Mikor együtt készítettük a száraz és a krémes sütiket.

Remélem, hogy ezt jövőre is átélhetem.

2009. jan. 19. 17:03
Amikor a rohanó világban megbizonyosodhatunk arról, hogy mindenkinek szüksége van egy röpke megállásra... Amikor megbizonyosodhatunk arról, hogy néhány barát összetartása csodákra képes. Amikor megbizonyosodhatunk arról, hogy az emberek nem mindig maradnak közömbösek egymás iránt... Amikor megbizonyosodhatunk arról, hogy a Karácsony sokak lelkét megérinti... Amikor barátaimmal megpróbáltunk hagyományt teremteni...

Ugrás a teljes írásra: Mi így vártuk a Karácsonyt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook