Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi használható a zoknik összefogására mosáskor? fórum

Mi használható a zoknik összefogására mosáskor? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
19. skapi
2007. márc. 6. 21:37
Nekem is sokszor eltünik egy egy zokni.Igazad van, a mosóháló megoldás lehet.Eddig mosás után párorzam vizesen és is.
2007. márc. 6. 12:29
Én sem használok csipeszt. Bár a pici aprócska zokniait korábban mosó hálóba raktam- mert volt, hogy eltűnt.. aztán persze meglett egy másik ruciban bújt el:-)))
17. suani
2007. márc. 6. 11:54
Van állítólag hozzá speckó csipesz, de én nem használok. Már beletörődtem a fél órás párosításba.
2007. márc. 6. 11:43
Én sem használok semmit sem. Ha kiveszem a mosógépből, akkor pároztatom össze, még nedvesen és úgy teregetem ki őket párban, hogy mikor már megszáradtak, csak össze kelljen tekerni.
2007. febr. 24. 11:31

Én semmit se használok.

Mikor kiveszem a mosógépből, akkor pároztatom össze, még nedvesen (elmegy vele egy csomó idő) és úgy teregetem ki őket, párban, hogy mikor már megszáradtak, csak össze kelljen tekerni.

Puszi:)

2007. febr. 24. 08:26

Erre semmi szükség,vegyél egyforma zoknikat.

Ha teregetsz úgyis előkerül a párja,felesleges összefogni,minden +munka a szabadidődből megy el.Még jobb,ha van akkora gyereked,gyerekeid akire a teregetést rábízhatod.

Nálam úgy működik ha Linda tereget,Zita beszedi,és fordítva..A fiam még csak 4 éves,de Ő sem fogja elkerülni a sorsát..))

Nem dolgoztatom őket,de ilyen apróságokat kicsi koruk óta szívesen megcsinálnak,nekem pedig ez is nagy segítség.

Biztos nem állnék neki csipeszelgetni,vagy hálóba pakolászni...erre nekem egyszerűen nincs időm,és teljesen időpazarolásnak érzem:)

13. anitus
2007. febr. 19. 21:35
én mindent simán gépben mosok, azzal a különbséggel hogy színes-fekete-s fehér külön vannak. s mindenhez a megfelelő mosószert és más anyagokat (pl színes ruhákhoz színvédő anyagot) használok. nekem bevált.
2007. febr. 19. 20:25
Ezekról a cspeszekről, hálóról én is hallottam, de nem használok semmi ilyen félét, pedig biztos egyszerübb lenne. Nondjuk én nem jövök ki a sodromból :-), ha párositanom kell.
11. Nita.
2007. febr. 19. 19:59
Én elöször beáztatok minden alsonemüt,pláne az illatos zoknikat,és ugy rakom a sötét adaghoz,mert ha nem áztatom be,akkor veszit az öblitö az illatából!!!
10. Nita.
2007. febr. 19. 19:57

A multkor eltünt egy zokni,gondoltam,majd meglesz a következö mosásnál...

Hát nem találjátok ki,hol volt?

Kb rá egy hétre elövettem egy szabadidönacit és a zsebében volt egy zokni???

Jo mi?

Eldugta a mumus!

2007. febr. 19. 18:19
Nem rossz ötlet az a zokni csipesz vagy a mosó háló mert néha nekem is az agyamra megy a párosítgatás :D
2007. febr. 19. 16:47
Nálunk néha a mosógép tüntet el egy- egy zoknit, aztán a következő mosásnál előkerül. Pedig elvileg nem jöhet ki a mosódobból. Múlt hét óta zoknimosó hálóba rakom őket, így már nem tünnek el!:-))
7. eva1229 (válaszként erre: 6. - Kft)
2007. febr. 19. 15:47
Speciális csipeszt, vagy sima hagyományost, amit a terigetéshez is használunk.
6. kft
2007. febr. 19. 15:26
csipeszt
5. e71af41436 (válaszként erre: 2. - Eva1229)
2007. febr. 19. 15:21

engem meg az érdekeln,hogy hova tünnek a zoknipárok? :D

ez a zokni nekünk is mumus :)

2007. febr. 19. 14:03
Én erről még sosem hallottam, pedig nem rossz ötlet, ez a pársoítós játék néha nem hiányzik.
2007. febr. 19. 13:54

lehet kapni erre külön csipeszt műanyagból (zoknicsipesz), legutóbb valamelyik ruhakatalógusos cégnél láttam (otto vagy ilyesmi), de biztos lehet kapni pl hipermarketekben is.

én még nem próbáltam, én manuálisan párosítom a zoknikat mosás után:)

2007. febr. 19. 13:34
Elsősorban az érdeklne, használtok-e valamit a Zoknik mosásakor, ami összefogja és azután nem kell párosítani.
2007. febr. 19. 13:33
Mit hogyan mostok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook