Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi használ aranyeres panaszokra? fórum

Mi használ aranyeres panaszokra? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. jún. 29. 11:49
Plerudin forte. Visszér krém,apámnak azt javasolta a luykturkász doki.
2014. jún. 29. 09:55

Fájdalomra is jó a disznózsír?

Az aloevera Lips mire jó?

346. odyke
2014. febr. 23. 06:12

Sziasztok!Saját tapasztalatom írom most le.

Az aranyerem fekvő helyzetben jött ki,szinte percről percre.Nagy fájdalmaim voltak,sem állni,sem ülni sem feküdni nem tudtam.Viszont eszembe jutott egy olvasmányom.A lényege!

Nyers burgonyát reszelj le egy kanálnyit,tedd rá folpackra,azt az aranyérre.Húzz rá szorosabb fehérneműt vagy rövidnacit,harisnyát!Én így aludtam,mert lefekvés előtt készítettem el magamnak,és a derekam alá tettem egy törölközőt,mert a krumpli leve bizony itt-ott kifolyhat.Másnap reggel a meglepetéstől ujjongtam.

Nagyon szépen összehúzódott a megnyúlt bőr és sokkal kevésbé volt fájdalmas.

Ezt a módszert minden este elkészítettem és így aludtam,egy hét alatt a diónyi aranyerem hűlt helye volt.NINCS TÖBBÉ FÁJDALOM!!!RESZELT KRUMPLIT AZ ARANYÉRRE!!!

Mindenkinek kitartást és jobbulást kivánok,remélem sokat tudtam segíteni!!! :))

2013. júl. 11. 19:47

Sziasztok. Tegnap, hajnali 2 kor arra ébredtem,hogy a hasam szúr vagy feszül vagy nem is tudom.. éreztem,hogy wc-re kell menni ez hajnali 2-kor volt..aztán 4-kor végül 6-kor mielőtt elindultam volna dolgozni..akkor kb 11-ig bírtam akkor ismét..onnantól bírtam ismét egy jó ideig, végül fél 5-ig kénytelen voltam vissza tartani ismét..fél 5-ig. Úgy gondoltam,hogy egy sima hasmenés.. nem is értettem mitől, talán a sajtos kifli meg a téli szalámi nem tudom, azt ette előző este.


Aztán ma reggel éreztem,hogy valami van ott nézegettem a tükörbe reggel,hát nem volt minden a megszokott nekem is ott volt egy a kinyúlás vagy akármi, arra gondoltam a hasmenés miatt meg a erőlködéstől ez meg az.. és majd esetleg idővel elmúlik. Hát ma kissé megnehezítette a napomat, szinte egész nap úgy járkáltam,hogy a seggemet szét feszítettem :D :D meg viszketett és most is meg piros..bekentem nem olyan rég valami aloe verás körömvirág krémmel :D . Most arra lennék kíváncsi,hogy ez arany ér?? Mert én arra gondoltam csak a hasmenéstől van ez és majd elmúlik. Ha nem megyek el orvoshoz,akkor max mi történhet? Tudom ezt itthon kezelgetni valahogy mivel kenjek rá? Már olvastam itt annyi mindent nem is tudom,hogy mi lenne a jó meg mi nem. Remélem hamar kapok valami választ.

344. Krinyo424 (válaszként erre: 340. - Sossana)
2013. máj. 27. 13:55
A krioterépia az jéghideget jelent. :) Ezt a cuccot le kell fagyasztani a mélyhűtőben, utána pedig kétféle módon lehet alkalmazni külső, vagy belső aranyér esetén, pontosan 8 percig. A hideg eszköz szó szerint jegel, fagyaszt, ezzel fájdalomcsillapít és gyógyít. Gyógyszerek és mellékhatások nélkül. Valóban működik, érdemes kipróbálni.
343. aranyer
2013. máj. 12. 18:14

Szeretnem mindenkivel megosztani az en szemelyes proktologiai vizsgalatom (26 vagyok kulonben), mert tudom, hogy sokan felnek elmenni, es evekig probaljak otthon kezelgetni kisebb nagyobb bajaikat, amik lehet hogy eppen nem is azok aminek veljuk. Igy jartam en, aki 4 ev toprenges es a melyben megbujo stressz utan kellet meg tudnom, hogy nincs is aranyerem. :) Mar 4 eve egy bornyulvany feleseget vettem eszre, es talan felevente egyszer ketszer veres volt a wcpapirom.Aztan be is meseltem magamnak, hogy biztos aranyer, de lehet hogy valami rosszabb. Aztan egy hete egy reggel, azt hittem elajulok a fajdalomtol a wc-n, renegteg ver jott ki es verdarabkak, na akkor azt mondtam, mostmar menni kell. Ulni se tudtam ugy fajt.

Roviden csak annyit, hogy FULIG ERO SZAJJAL JOTTEM KI AZ ORVOSTOL VEGBELTUKROZES UTAN. Ennyi az egesz, mert nem fajt egyaltalan, pedig be is volt gyulladva, es nem hazudok, mert en olyan voltam regebb hogy mar a tu latvanyatol elajultam. Meg kellemetlennek se neveznem, annyira megkonnyebultem, hogy 1 napig vigyorogtam, a sok eves stressz vegre lement a vallamrol. Ne feljetek, es menjetek el orvoshoz, mert mindennel tobbet er, hogy megnyugodhattok, es kaptok olyan gyogyszert ami tenleg arra valo.

nekem vegulis csunya vegbelrepedesem volt, egyszeri szekrekedes miatt kaptam, adott ra kupot es paraffin olajat. Es azt mondta nincs semmilyen aranyerem, es rakszurest is vegzett.

Vizsgalat : elobb megnezte, majd bekente vmi erzestelenitovel, majd ujjal, es utana a muszerrel tukrozott meg. Nyugodtan elengedtem magam, es kerdezgette mindig hogy faje, kedves volt. Es ennyi volt. Szerintem fejben dol el minden, ha tudatosan elengeded magad, nem erzel semmit. Az orvos elore el akarta halasztani a tukrozest, a gyulladas miatt, mert lehet hogy fajna, mondta, de en mondtam erzek valamit, de nem fajdalmat, es akkor azt mondta, na ez igen, akkor megcsinaljuk. Es megcsinaltuk.:) Es mostmar jol vagyok koszonom..:)

2013. ápr. 22. 06:31

a hemorid kenőcs és reparon kúp..


nekem szülés után jött ki..először nem is volt olyan vészes,de 1 másfél éve elkezdett rosszabodni..elsőnek úgy volt hogy amikor wcztem,szó szerint alig mertem kinyomni mert olyan szinten fájt..aztán elkezdett vérezni..most meg ott tartok hogy viszket és néha vérzik..voltam dokinál,azt mondta felejtsem el az erős ételeket..meg azt mondta hogy szerencsére nem belső hanem külső aranyerem van

341. 044d76a529 (válaszként erre: 340. - Sossana)
2013. ápr. 21. 15:06
Lehet,hogy nem jön vissza,Googlizd ki nagyon jónak tűnik!
340. Sossana (válaszként erre: 339. - Kate80)
2013. ápr. 21. 14:49

Köszönöm szépen!!

De mi az a KRIOTERÁPIÁS ESZKÖZ?Ne haragudj de még nem hallottam róla.Örülök hogy neked bevált:)

339. Kate80 (válaszként erre: 338. - Sossana)
2013. ápr. 8. 22:16

A Hemor-Rite-ot ajánlom, ez egy krioterápiás eszköz, azzonal csillapítja a fájdalmat és ha rendszeresen használod nem újul ki az aranyered.

Nekem ez vált be.

338. Sossana
2013. márc. 15. 14:00
Köszönöm hogy írtatok.De hétfőig elég kevés idő van.De hátha sikerül rendbejönni...
337. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 336. - 7a23ed9179)
2013. márc. 14. 14:23
Pontos neve? Napok óta nagyon szenvedek,most az agyon reklámozott kenőcsöt,meg a kúpot használom,de a kúptól azt hittem,hogy falra mászok.Az ülő fürdő segít,de nem oldja a gondomat.
2013. márc. 14. 14:11
Nekem a Kék Lukács Kenőcs jött be nagyon! Azt hiszem, sajnos már nem kapni, de van kimondottan aranyérre is krémjük, az is jó!
2013. márc. 14. 13:39
Aurobin kenőcs nagyon jó,de csak receptre adják
334. Sossana
2013. márc. 14. 12:32

Sziasztok!

Nekem évek óta van aranyerem.Elsőnek mikor kijött fogalmam sem volt mivel állok szembe,mert nekem úgy kezdődött hogy folyamatos ingereim voltak hogy WC-znem kell.Szó szerint rettenetes volt,aztán a férjem bevitt a kórházba a sebészetre és ott mondták meg hogy aranyerem van.Aztán kaptam időpontot béltükrözésre,ott kiderült hogy külső-belső aranyerem van.Van 3 göböm és egy hosszanti haránt repedésem.A főorvos nem javasolta a műtétet,azt mondta teljes életmódváltás,rendszeres testmozgás,napi 2-3 liter folydék,olyan ételek fogyasztása ami rostban gazdag,mellette szigorú ülőfürdő,kúp és kenőcs.Naggyából egy hónap telt el mire a vérzés,fájdalom stb ,már nem volt annyira intenzív.Én nem szültem,nálam a stressz okozza.Azóta is megvan és néha de általában menstruáció előtt vagy után mindig jelentkezik vérzik is.A műtétet továbbra sem javasolják mert ha nem tudom az életmódomat úgy élni hogy mindíg nyugodt legyek és úgy étkezni is,hiába a műtét,a széklet ha kemény lesz ugyncsak előjöhet.A munkám 8 órába számítógp előtt ülök,hát gondolhatjátok milyen szuper mikor az embernek a legrosszabb az ülés ebben a helyzetben.Az én családomban szinte mindenkinek van aranyere,nem tudom hogy ez örökölhető-e.Egyet tudok,tegnap előtt óta megint vérzik WC-zés után,kínlódok vele,én nagyon puffadok is a kúptól,és hétfőre mire kezdődik a munka valahogy rendbe kellene hozni magam.

Reparon kúpot használok,és Sperti kenőcsöm van itthon,de idáig nem nagyon használ.Ha valakinek van egy tippje hogy hétfőig mivel kupálhatnám ki magam az legyenszives írja már meg.Köszönöm.S mindenkinek jobbulást!

333. Peppi (válaszként erre: 330. - Buberta)
2012. nov. 28. 07:03

Propoliszos krémet adtam rá egy férfi rokonomnak, az elmúlt napokban 2-szer hívott, hogy de marha jó rá ez a krém, pedig 3 napja kapta. Én házilag készítettem, de kapható készen is, bár abban én nem bízok, az a tuti, amit én csinálok.

A propolisz nem olcsó, kilóját mi 11.000 ft-os áron vettük, na persze nem 1 kg-t, de az ismerősöd ismerősének biztos van méhész ismerőse:), hogy ne kelljen, csak 10-20 dkg-ot megvenned.

Én immunerősítőt készítettem belőle 96%-os alkohol felhasználásával (70%-ossá higítva) ezt isszuk, marha jó, a leülepedett propiból csináltam krémet, gyógyszertári krém volt az alapja, ezt pattikra használnám a lányomnál, ha hagyná, ezért is csináltam, de minden másra jó, nézz utána gugliban! Gyors eredményt, írj privit, ha segíthetek!

332. buberta
2012. szept. 4. 14:47
Köszönöm!
331. 298b15dfdd (válaszként erre: 330. - Buberta)
2012. szept. 4. 13:26

Beutaló kell a házidokitól a proktológiára.

A reparon nekem sem jött be.

330. buberta
2012. szept. 4. 09:07

Sziasztok!


Nekem már egy ideje van aranyerem (pedig csak 24 éves vagyok). Nincsenek mindig tünetei, amikor vannak, akkor szörnyen viszket, és mivel szétvakarom, ezért fáj a WC-zés...ha ez nincs, akkor nem feltétlenül szokott mindig fájni.

Próbáltam már reparon krémet, de nem nagyon vált be.

Az lenne a kérdésem, hogy Nektek mi használ(t), illetve hol tudok bejelentkezni és hová tudnék elmenni egy szakrendelésre, mert azért megnézetném (Budapesten élek.)

Köszönöm!

329. 298b15dfdd (válaszként erre: 328. - Vicus12)
2012. ápr. 5. 13:25
Köszi,az én patikusom megrendeli,ha nincs:)A kenőcs nem jó ,mert nekem,belső van:(
328. vicus12
2012. ápr. 5. 12:56
persze, én is csak ott veszem, rá kell előtte kérdezni pl. telefonon, hogy árulnak-e homeopátiás szereket, de lehet, hogy rendelni kell. Én alma és gyöngy patikában vettem eddig, de szerintem egyre több patikában árulják, kezd elterjedni, nem véletlenül... ha a collinsoniához -ami székletlazításra jó önmagában- veszel még Aesculus 5 ch-t is, akkor a drasztikusabb aranyeret is visszahúzza, de előfordul, hogy több hét is eltelik, mire esetleg a javulást észleled. Én ezt a szülés után kezdtem el szedni, szó szerint éreztem, ahogy húzódik vissza. Ezek a golyócskák csak akkor hatékonyak, ha víz kivételével minden evés-ivás előtt vagy után 20-30 perccel veszed be.
327. 298b15dfdd (válaszként erre: 326. - Vicus12)
2012. ápr. 4. 08:15
Lehet gyógyszertárban is kapni?
326. vicus12
2012. ápr. 4. 08:11
sziasztok! nekem több mint 10 éve van aranyerem,szerencsére még nem vérzett, de nekem csak homeopátiás golyócskák segítettek, sajnos azonban esztétikailag nem sikerült még eltűntetnem. A lényeg, hogy tisztán kell tartani, minden nagywc után és meglazítani a székletet. Ha időnként előjön, collinsonia canadensis 9ch golyócskában napi 2*5 szemet veszek be. Lehet tanácsot kérni homeopátiás orvostól: [link]
2012. ápr. 2. 20:52
Igyál esténként egy csésze mályvateát,nem olyan rossz és egyáltalán nem agresszív!:)
2012. ápr. 2. 20:42

Nem szeretném műtetni magam.

Anyukámnak is van aranyere, neki már műteni kéne, de évek óta halogatja.

323. 298b15dfdd (válaszként erre: 322. - 2d27fa35de)
2012. ápr. 2. 19:48
Jól van,de azért vigyázz vele,mert rettenetes a műtét.:(
2012. ápr. 2. 19:46
Jó rá...azt írják benne,h csökkenti a vérzést.
321. 298b15dfdd (válaszként erre: 320. - 2d27fa35de)
2012. ápr. 2. 19:10
Oké,de jó vérző aranyérre is a kenőcs?
2012. ápr. 2. 19:02
Nagy wc után vérzett, de utána elállt. AZóta nem volt vele smemi, csak fáj picit. Azért vártam estig, mert mennem kellett dolgozni és munka előtt nem akartam bekenni. mert ha csíp vagy vmi, akkor le tudjam mosni.
319. Böbe071 (válaszként erre: 315. - 2d27fa35de)
2012. ápr. 2. 17:51
ha csak 1x az nem nagy bibi nekem is volt igy.. igaz rá egy hétre arany ér is szoptatás alatt
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook