Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi ez? Magyarázatot kérek, mert már elegem van legyen vége de hogyan? fórum

Mi ez? Magyarázatot kérek, mert már elegem van legyen vége de hogyan? (beszélgetős fórum)


24. Zizike babu (válaszként erre: 23. - Jadviga17)
2010. júl. 8. 22:07
Hát ez fasza. Akkor most megézem vagy nem vagymi az?nem értek én már semmit... Nem rád irányul ez most csak nyügös vagyok meg beteg. sajnálom.
2010. júl. 6. 20:38

Zizike!


Először is nem biztos, hogy te irányítod. Mármint lehet hogy fordítva működik. Hallottál az intuícióról ? Nem gúnyolódok, komolyan, mi van ha csak ráérzel dolgokra? Gondold végig elölről. Oké apukád felhív... mi van ha megérezted egy perccel előbb a szándékot. És ha azért is kívánsz mondjuk valakinek halált, mert a tudatalattid érzi, hogy meg fog halni?! Na jó lehet, hogy nem, lehet, hogy már előző életeidben kialakítottad ezt az erős teremtő képességet, csak most tudattalanul használod.


Sok sikert! :)

22. Zizike babu (válaszként erre: 20. - 04e95f637a)
2010. jún. 17. 13:46

jó hát azt hogy 9 éves lehettem saccra irtam de nem tutira irtam vagyis gondoltam am le vagyok ragadva keményen a 18 nál és mikor eszembe jut hogy mindjárt 22 leszek teljesen ki vagyok bukva hogy öregszek. köszi az észrevételt :D

Am én is probáltam jora forditani de nem ment a jo sose jön be csak az "átkok". és ez után inkább feladom és probálom inkább el tompitani. az imént barátnöméknek emlitettem apukámat hogy mennyire szeretem de sose hiv fel. erre épp hogy kimentünk cigizni és apu telon hivott. ez nem rossz, de irányitani képtelen vagyok, ha mégis tudom akkor mostanába arra gondolok hogy a párom akarjon végre babát, mert én nagyon szeretnék. Hátha sikerül a gondolatait kicsit befojásolnom.

Egyépként tegnap nem tüntem el csak páromhoz mentem. ma is este fogok haza érni de még mindig szivesen várom az ötleteket hogy egyek a képességek milyen lénynek számitanak engem? a barátnömék és anyám boszinak tartanak, de bájitalt meg gyertyás izéket meg ilyeneket nem csinálok. de lehet érdemes lenne megprobálom a baba ügybe erröl van valami jo tippetek? megemliteni nem merem mert hallani se akar a témárol :D

2010. jún. 16. 19:54
had fusson . teljesen mindegy hány éves.
2010. jún. 16. 19:49

jól lelépett a fórumnyitó!Amúgy meg nem akarok kukacoskodni,de az adatlapján,22 éves,ami azt jelenti,hogy igazából 21,mert hoxa öregít minket!


Jimmy 2001 ben halt meg,Ő azt írta,akkor volt 9 éves!

2010 et írunk,szóval,akkor a fórumindító most vagy 18...vagy...mindegy,csak eszembe jutott! :))))

19. 04e95f637a (válaszként erre: 18. - Firelight)
2010. jún. 16. 19:12

Igyekszem használni,jóra!Mint már írtam,sok jó bejött már eddig!:))


Mióta tudom,hogy működik a dolog,elég érdekes dolgok történnek velem :)))

18. firelight (válaszként erre: 16. - 04e95f637a)
2010. jún. 16. 19:05
meg kell tanulnotok irányítani az akaratotokat. az emberek 40%-nak van természet feletti ereje, de csak 4%-a tudja irányítani. pl.: médiumok. mint már írtam nagy kincs van a ti birtokotokban. tudni kell a javatokra fordítani nem pedig félni töle.
17. 04e95f637a (válaszként erre: 14. - Pemete)
2010. jún. 16. 18:58
Hidd el,lottózok én is!Kisebb pénzeket nyerek,(1000,2000,500,200 forintokat) :)
16. 04e95f637a (válaszként erre: 4. - Zizike babu)
2010. jún. 16. 18:57

Valóban nem lehet irányítani!Ha egyszer kigondolod a rosszat,meg is történik!Sokszor bánt engem is,mert megbánom,mikor megtörténik!

pl:a volt apósom,felidegesített telefonon,festéskor!Mikor leraktam,annyit mondtam dühösen,esne le a létráról!Eltelt vagy 15 perc,hívott a fia,hogy gyorsan menjek vele az ügyeletre,mert az apja,rosszul lépett le az asztalról,és eltörött a sarka!


A volt főnököm hónapokig nem fizetett ki,nagyon mérges voltam,mert hívtam,de nem lehetett elérni!Azt kívántam neki,tekeredjen a fára a kocsijával,meg a feleségével együtt!Elmentem a szülei házához,megvártam őket!Kis idő múlva,odaértek,de a felesége gipszben!Kórházból jöttek,a kocsit egy fa állította meg!Többet nem írok,erről,mert van még ezer eset!Én sem vagyok rossz ember,aki ismer az tudja,de van valami nálam is,és én is ki szeretném deríteni,mitől van ez?

15. firelight (válaszként erre: 1. - Zizike babu)
2010. jún. 16. 18:55
szia. A Te eseted nem egyedi. Kivételes ember vagy, csak arra kell oda figyelned hogy mit kívánsz. Nem is tudod elképzelni hogy a gondolataidnak mekkora ereje van. Ilyen képességekkel bármit elérhetsz az életben. Meg kell tanulnod hogyan fordítsd a magad javára.
14. pemete
2010. jún. 16. 18:49
Démon nekem is koncentrálj a jóra, sooook pénzre, más nem hiányzik:p
13. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Zizike babu)
2010. jún. 16. 18:46

basszus,ezt nem hiszem el!Én is ilyen vagyok!Egyik nap írtam pont qui76 nak,msn en,hogy mik történnek velem,egy ideje!Minden egytől egyig bejön,amire gondolok,és amit kimondok!Rengeteget tudnék mesélni erről én is!Hihetetlen!Fél éve,koncentrálok a jóra,és képzeld,minden jó bejön! :)

A rosszat,már ritkán mondom ki,de az is bejön! :((

Már kezdem megszokni!

12. pemete
2010. jún. 16. 18:39
Kontrolláld a hargodat. Ez az idő múlásával könnyebb ám.
11. Re87 (válaszként erre: 7. - Zizike babu)
2010. jún. 16. 17:01
Ha a konkrét számokat nem is tudod megmondani,gondolj arra,hogy szeretnéd nagyon megnyerni....
2010. jún. 16. 15:58
itt is vagyok
2010. jún. 16. 15:24
Az a baj hogy hirtelen haragu vagyok nagyon :( de most elmegyek fürdcsizni sietek vissza ne nagyon tünjetek el addig valaki azt találja ki hogy mi féle szörnyeteg vagyok. rossz ember nem lehetek mert van akit imádok és az életem értelme egy éve. neki soha nem tudnék ártani. de volt egy barátnöm akire egyszer mérges voltam és ö sirva könyörgött hogy ne "öljem meg" osztálytársam volt. és voltak hasonlo dolgok még sorolhatnám de a jo sose történik meg mindig csak a rossz meditálni meg képtelen vagyok mert teng bennem az energia és sose tudok kikapcsolni
2010. jún. 16. 15:20
A számokat meglátni a jövőben nem egészen ugyanaz, mint kívánni valamit, ami nem egészen konkrét, és ami utána teljesül.
2010. jún. 16. 15:19
Ha legalább a lotto 5-üst is igy megmondanám... :d
2010. jún. 16. 15:19

És nem próbáltad még irányítani?

Próbáld meg, csomó emberrel tehetnél jót, és akkor te is jól éreznéd magad! :)

2010. jún. 16. 15:19

Szia!

Szerintem is mindenképpen jókra próbálj gondolni, meditálhatnál is, vagy ilyesmi...Nekem meg gondolhatnád,h. találjak valami jó melót ;)))

valaki halálára semmiképpen sem...ha nagyon mérges vagy vkire, akkor gondolj olyanra,h. kapja vissza ha rosszakat tett, de halálra semmiképpen sem...:)

4. Zizike babu (válaszként erre: 2. - Pemete)
2010. jún. 16. 15:18
Még ha irányithato lenne... Ez ugy rám jön :(
2010. jún. 16. 15:17
Veled érdemes jóban lenni...
2010. jún. 16. 15:13

Használd ezt a képességet jó dolgokra szerintem, és akkor senki nem fog félni tőled, és neked sem lesz eleged belőle.

Mondjuk kívánd nekem, hogy helyreálljon az anyagi helyzetünk, kiváncsi vagyok így is működik-e! :)

2010. jún. 16. 15:09
Kezdeném az elejétöl. 4 éves voltam mikor a nagymamám meghalt a korházba soha semmi gond nem volt de mikor ott voltam nem szolt a riaszto hogy lefojt az infuzioja és ettöl halt meg. A következö mikor 9 éves voltam Zámbó Jimmy dáridoba énekelt és anyu mindig öt hallgatta kazettán. Nekem elegem volt mert már idegesitett, és azt kivántam hogy bárcsak meghalna mert ugy utálom. Az nap éjjel azt álmodtam hogy meghalt vagy nemtudom mert aludtam de anyu mondta hogy felültem az ágyba és kiabáltam hogy jimmy meghalt. másnap bemondták a rádioba hogy fejbelötte magát és meghalt. A következö eset amikor 9. es voltam, volt egy oföm aki mindig ordibált velünk. egyszer azt kivántam: "bárcsak meghalna ugy utálom". December 6. án ö volt a mikulás a suliba az nap furcsán kedve vot mindenkivel. Az nap délután mikor kopogtattam a tanáriba akkor halt meg a saját lánya és a saját szemünk láttára. azota volt olyan hogy a nagybátyámra kivátam ilyet és majdnem meghat de sirva könyörögtem nemtudom hova hogy ne és végül " megmenekült". De vannak olyanok hogy a párom mondta hogy utálja az orvosokat, és csak egy embernek engedné hogy vért vegyen töle mert benne bizik ugy... ti kire gondolnátok? segitek: az egyi fönöke. tegyük hozzá nem ismerem a fönökeit. Ez micsoda? mitöl van? Meg örülök töle. minden gondolatomra figyelnem kell mert megtörténnek. pl mikor megy a rádio és dudolok egy szmot és az a szám a következö, és ezt 5 számon keresztül játszom. Anyám fél tölem, és a párom is érzi hogy valami nem normális és ez alatt nem az agyamra gondol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook