Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi erről a véleményetek? Tényleg vége? fórum

Mi erről a véleményetek? Tényleg vége? (beszélgetős fórum)


25. michelle.r (válaszként erre: 21. - Asha)
2014. ápr. 12. 10:31

Elolvastam a két olvasható naplóbejegyzésedet - a fekete alapon piros betűkkel nem küzdök meg ;)


Ha jól értem, a három pasidból három mellett rémálom az életed :(. Nem csoda, hogy ilyen családi háttérrel ezt választod. Szükséged van valami külső segítségre, mert bár azt írod, minden fejben dől el, ami többé-kevésbé igaz is, mégis mindig ugyanabba a rémségbe lépsz bele.


Nagyon fiatal vagy még, kár lenne az egész életedet így leélni Legyél egy kicsit fontosabb magadnak!

24. kisj (válaszként erre: 19. - Asha)
2014. ápr. 12. 08:53

Elolvastam a naplóbeírásaidat.

Félelmetesen borzasztó:(

Ezek után nem értem a kérdéseidet.

Szörnyű, hogy állandóan bevállalod az áldozat szerepét.

2014. ápr. 12. 07:14
...egyébként gratulálok! Gyönyörű ez a baba! :) Pihenjetek és élvezzétek a tavaszt :)
22. 3da8f53e4a (válaszként erre: 16. - Asha)
2014. ápr. 12. 07:12

Sok élettársi kapcsolatban lévő pasi ezt már házasságnak tekinti az előző párjával eltöltött időszakokat. Ezen most miért vagy kiakadva?


...azt sem értem, hogy most neked tényleg az a fontos, hogy elvegyen vagy az, hogy boldogságban és békességben neveljétek fel ezt a kis csöppséget?? Ha már most ez a vita téma, mit csinálsz egy komolyabb problémával?

És hova mennél a gyes+családipótlékoddal?

Jegeld a témát és figyelj jobban az uradra.

21. asha
2014. ápr. 11. 21:10
hát ez is igaz. akkor kár még a szóért is.
20. simple (válaszként erre: 19. - Asha)
2014. ápr. 11. 21:02
Hát ha eddig ilyeneket hazudott, akkor most miért is lenne őszinte? Én úgy látom, hogy nem igazán számítasz neki... Tetteivel már bizonyíthatta volna, ha igazán szeretne.
19. asha
2014. ápr. 11. 20:59
a javulás miatt maradtam eddig vele, és mert szerettem. de ez volt az a pont amikor már elég. már azt sem tudom ki ez az ember. mostmár igazából csak annyi a kérdésem hogy megpróbáljak vele beszélni hogy legyen mostmár őszinte vagy felejtős..? illene szólnom amikor költözök?
18. asha (válaszként erre: 15. - Vacsa)
2014. ápr. 11. 20:55
köszönöm.
17. asha (válaszként erre: 14. - Vigyorex6)
2014. ápr. 11. 20:54
azt hittem ismerem. de ha egy ilyen dologról is hazudott hogy házas volt. hát nem is értem ez mire volt jó.
16. asha (válaszként erre: 12. - Simple)
2014. ápr. 11. 20:52
igen, a kérdésem kiírása után a párom engedélyével átnéztem az iratait akkor találtam egy feljelentést mert valamikor nem fizette a gyerektartást a nagyfia után, ott olvastam hogy az állítólagos neje azt nyilatkozta élettársi kapcsolatban éltek.. gyanús volt hát rákérdeztem, és a nő írta hogy nem voltak házasok. akkor sokkolódtam le. igen, 2012. augusztusában jöttünk össze. nem kis gondok voltak az biztos, de mindig javult valamit és a gyerek megszületése után nagyon sokat javult a helyzet. aztán tessék....
15. vacsa (válaszként erre: 1. - Asha)
2014. ápr. 11. 20:51
Beleolvastam a naplóidba... Borzalmas életed volt, van. Csak sok szerencsét kívánhatok...
14. Vigyorex6 (válaszként erre: 13. - Simple)
2014. ápr. 11. 20:50

Köszönöm! Azért volt érdekes kérdés számomra, mert úgy tűnik, hogy a fórumindító nem igen ismeri a párját. Ebből adódóan volt egy sejtésem, hogy nem egy régi kapcsolat, és gyorsan jöhetett a baba.


Kusza ez az egész.

13. simple (válaszként erre: 11. - Vigyorex6)
2014. ápr. 11. 20:34
2012. augusztusban jöttek össze, azt írta.
12. simple
2014. ápr. 11. 20:33
Pár napja még a válásáról szóló papírért akartatok utazni, merthogy házasodni készültök.... Te hogy hagyod magad? Átverni, becsapni stb.... Mikor terhes voltál, már akkor is, sőt ha jól olvastam azelőtt is voltak gondok köztetek! Nem értem akkor min csodálkozol.
2014. ápr. 11. 19:50
Mennyi ideje ismertétek egymást mielőtt megfogant a baba?
10. asha (válaszként erre: 9. - 82d45dcd14)
2014. ápr. 11. 19:45
persze! de azt mondta ő nem hazudott.. meg amit az előzőre írtam.:/
9. 82d45dcd14 (válaszként erre: 8. - Asha)
2014. ápr. 11. 19:44
Megkérdezted,hogy miért hazudott?
8. asha (válaszként erre: 7. - 82d45dcd14)
2014. ápr. 11. 19:38
nem volt házas. nem tudom én sem miért hazudta ezt. valami olyasmit mondott hogy hát de neki milyen sok papírja lett abból amikor szétmentek a "feleségével" meg hogy mindenhol úgy voltak feltüntetve hogy házastársak.. véletlenséggel a "felesége" volt férjének pont az volt a vezeték neve mint a páromnak, de nem ő általa volt a nő xy-né.. meg mondta is hogy nem voltak anyakönyvvezetőnél meg templomba sem.
2014. ápr. 11. 19:33

Most akkor házas volt vagy nem?

Ha nem,akkor miért hazudott?

Ez,mire volt jó?

2014. ápr. 11. 19:33
Már rég le kellett volna lépned..
5. asha
2014. ápr. 11. 19:32
az már nem aktuális, nem fogok semmi időpontot kérni :)
4. asha
2014. ápr. 11. 19:32
a hazugságok. azt hazudta házas volt aztán kiderült hogy nem. azt mondta feleségül akar venni közben jön azzal a szöveggel hogy papíron ő soha többet, majd megint azt mondja hogy ez rám nem vonatkozott hogy papíron többet soha. még ő van megsértődve hogy szólni mertem a hazudozásai miatt.
2014. ápr. 11. 19:31
Ezt a kérek időpontot,hátha beijed dumát felejtsd el!
2014. ápr. 11. 19:27
Én nem értem mi a bajod.
1. asha
2014. ápr. 11. 19:21

[link]


ezt a kérdést én írtam ki egy másik oldalra, akinek van ideje legyenszíves elolvasni, a kommentjeimet is.. a történet annyival változott hogy amióta megmondtam neki a magamét a hazugságai miatt azóta én hozzá sem szólok, ő ha hozzám szól akkor is csak kötekedik. megmondtam neki hogy amint megkapom a családit + gyest költözök. nem nagyon hatotta meg, vagy csak azért nem mert már nem először mondtam és tettem ezt. majd kiderül. azt tervezem hogy most már tényleg elhagyom. viszont szeretem, de nincs értelme. már együtt sem tudunk lenni mert hajnaltól éjfélig dolgozik állandóan, hétvégén is megy de nem olyan sokat mint hétköznap. szó nélkül terveztem hogy lelépek. ha hülye vagyok szóljatok.:) egyszerűen nem tudom mit mondhatnék még... beszéljek vele mielött elmegyek vagy teljesen felesleges?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook