Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi erről a véleményetek? fórum

Mi erről a véleményetek? (beszélgetős fórum)


1 2
57. 67ba0d2361 (válaszként erre: 54. - 44b92f93e3)
2012. aug. 12. 20:26
mesélj!!! :P :DDD
56. 388b941089 (válaszként erre: 53. - 67ba0d2361)
2012. aug. 12. 20:26
Ekkora baromságot....
55. 44b92f93e3 (válaszként erre: 54. - 44b92f93e3)
2012. aug. 12. 20:21
magammal!! jaj miket írok:)
2012. aug. 12. 20:21
Szerintem meg tök jó, bár én csak magamban tapasztalom.
53. 67ba0d2361 (válaszként erre: 52. - 388b941089)
2012. aug. 12. 20:19
ugye???? :DD
52. 388b941089 (válaszként erre: 1. - 67ba0d2361)
2012. aug. 12. 20:15
Jesszusmária... ez beteg....:D
51. 537e413e9f (válaszként erre: 49. - Be749d73f9)
2012. aug. 12. 19:04

Akkor gratula!!!!!!:-))


Még egy apróság, ami egy férfit le tud venni a lábáról!:-))) Egy váratlan csók, egy váratlan simogatás, vagy egyszerűen odabújsz hozzá! ( Most nem a szexre gondolok. ) Egy belső boldogságot okoz. Ha szeret, akkor egy melegség fogja eltőlteni, ami fantasztikus érzés!


Én amikor megyek az utcán és ránézek egy párra, ezeket szoktam észrevenni...és sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon kevés boldog embert látok!:-((

50. 537e413e9f (válaszként erre: 43. - 67ba0d2361)
2012. aug. 12. 18:57

Még egy apróság!


Amikor játszadozásról beszélek, akkor igazából arról van szó, hogy játszadozik a férfival, magyarán kipróbálja a nő a testét, hogy neki mi és hogyan jó. Ide persze partner kell és ez pont akkor működik, ha már huzamosabb ideje együtt vagytok. Nagyon sok olyan pont van, amit lehet, hogy még nem is használtál. ( Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor legelőször lementem a kondiba! Látszólag nagyon egyszerű és könnyű gyakorlatot sem tudtam elvégezni...és miért? Mivel a hétköznapokban azt az adott gyakorlatilag nem is használtam...aztán idővel megmozdult az is . )


Szerintem nyugodtan irányíthat a nő is...pont ezért!:-)))


Ez sajnos úgy nem működik, ha valakinek csak két három hetente van lehetősége, hogy egyáltalán a másikhoz hozzáférjen. Ehhez is idő kell!

49. be749d73f9 (válaszként erre: 48. - 537e413e9f)
2012. aug. 12. 18:49

Ahogy mondod! Nem szabad, h egy házasság vagy párkapcsolat alapja a szex legyen, ennél mélyebb alapokon kell nyugodnia. De ha ebben gondok vannak, akkor sajnos egyenes út vezet az elhidegülés felé.

Akármennyire is szereti az ember a párját, ilyen formában is szüksége van a szeretetének a kinyilvánítására.

Persze, ha már érezzük, hogy baj van, akkor sincs minden veszve, de sokkal nehezebb innen visszahozni a varázst, az érdeklődést, mint folyamatosan, nap, mint nap tenni érte.

Nekem/nekünk úgy néz ki, talán sikerült!!! :)

48. 537e413e9f (válaszként erre: 46. - 4244093cd0)
2012. aug. 12. 18:36

Egy dolgot azért pontosítsunk! Ha nincs jó szex egy házasságban, akkor az hálálra van ítélve. Minden ember természtes vágya ez és ha nem kapja meg otthon, akkor csak idő kérdése, hogy mikor csalják meg.....azonban ez nem minden, mivel a szex önmagában nem tarja össze az embereket.


Én legalább olyan fontosnak tartom azt is hogy tudjak beszélgetni, de ne csak a hétköznapi dolgokról, ami velük, vagy gyerekkel mi történik, legyen valami közös az érdeklődési körükbe, amit mindketten szeretnek.


Ez azért fontos, mivel máskülönben dög unalmassá válik egy házasság, ha nincs közös témájuk, amiről beszélni is tudnak....vagy bármi, amit vagy közösen végeznek. Ezt fontosnak tartom, mivel a szürke hétköznapok, ettől lesznek szépek. lehet egy nő bármennyire gondoskodó vagy odaadó, de hincs közös program, aminek mindketten örülnek, akkor ez kapcsolat is kiürül sajnos, annak ellenére, hogy látszólag nincs semmi gond!


Ekkor kezdődik a következő állapot, hogy valamelyik megkeresi azt társaságot, ahol van érdeklődés, ha pedig ott van olyan másik nemű is, aki szintén érdeklődik utána, akkor már csak idő kérdése, hogy mikor találnak egymásra.


Itt is az a gond, hogy ameddig az ember fiatal ennek nem tulajdonit jelentőséget, csak évek múlva döbben rá erre...és elkezd gondolkodni! A másik szórakoztatóbb számomra, a másikkal nagyon jókat beszélgetek....stb, akkor már csak pillanat és hely kérdése, hogy mikor esnek egymáasnak!...én ezért sem hiszek a női férfi barátságban!

47. 4244093cd0 (válaszként erre: 46. - 4244093cd0)
2012. aug. 12. 16:56

Nem is azt mondom ,"HOGY LEGYEN AZ"***első ,és legfontosabb dolog,de


Kimaradt:))

46. 4244093cd0 (válaszként erre: 44. - 537e413e9f)
2012. aug. 12. 16:51

Hát igen:))

Egy jó házasságban a szeretet összes skáláját betudják járni a felek anélkül,hogy megsínylené a kapcsolatukat ez az érzelmi ingadozás.Egy idő után nem mindig áll első helyen a nemiség,és a kielégülés,vagy a szex.Nem is azt mondom első ,és legfontosabb dolog,de hosszútávon a testiség elhanyagolása eltompíthatja az érzéseket.

Ha nincs testiség,hiába a jó házasság,akkor csak jó barátok ,jó társai egymásnak ,de nem "szeretők".

Pedig a férfi nőt akar,a nő pedig férfit,hisz ezért házasodnak össze.

Szóval jók ezek a különböző technikák,mert a jó szexel együtt érzelmileg is felfrissülnek tőle a felek,szerintem.

Amúgy is jó dolog játszani,és a felnőtteknek sem árt néha ...:))))

45. 4244093cd0 (válaszként erre: 42. - Fisica)
2012. aug. 12. 16:35
Nem biztos ,hogy hülyének néz,csak még nem tapasztalta meg a különbséget.:))
44. 537e413e9f (válaszként erre: 41. - 4244093cd0)
2012. aug. 12. 15:37

Természetesen ez így van! Sőt azt mondom, hogy az is nagyon ritka, hogy két ember ugyanolyan szinten képes szeretni egymást. Ennek az érzésnek is vannak különböző mélységei, de ha ettől eltekintünk, az is igaz, hogy egy jól működő házasságban is vannak hullámzások. Van amikor az egyik nagyon mélyen van, mivel lehet hogy problémája van a munkájával, vagy feleségével, amiről nem mer beszélni...vagy bármi más okból. . Aztán egy idő után ez a szerelem átmegy szeretetté, attól még semmi probléma, mivel szerintem ez is természtes! A szeretet az ami életünk végéig el tud kísérni és nagyon jó érzés.


Ha pedig ez megvan, akkor ágyban is tudnak nagyon jól működni! Most fogalmaznék pontosabban, amikor szeretet van, akkor lehet igazán jól hasznosítani ezeket dolgokat, mivel akkor férfi felül tud emelkedni a saját egoizmusán, továbbá a lila felhőt se engedi, hogy olyan gyorsan elborítsa az agyát és a nő lesz a fontosabb nem pedig ő maga!


Azt is mesélték nők, hogy a tesztoszterontól duzzadó férfiakban csalódtak a legtöbbet! Rájuk sajnos jellemző, de persze nem mindenkire, hogy hatalmas egoizmusuk van, így ők magasan lefütyülik a nőket...sajnos az egyik közeli hozzátartozóm is ilyen, tehát küzvetlenül is tudom!

43. 67ba0d2361 (válaszként erre: 39. - 537e413e9f)
2012. aug. 12. 13:38

Éééééééén????

Teljes mértékben!!!! ;))

42. Fisica (válaszként erre: 38. - 4244093cd0)
2012. aug. 12. 13:34
pontosan erre gondoltam..csak leírni egy olyannak aki eleve "hülyének" néz mert nekem nem az a nézetem mint neki...felesleges. De teljesen jól megfogalmaztad:)
41. 4244093cd0 (válaszként erre: 40. - 537e413e9f)
2012. aug. 12. 12:25

Szerintem nincs olyan házasság,ahol a felek mindig ugyanazon a szinten "égnek" egymás iránt.10 év,húsz év,harminc év alatt alatt bőven akadnak passzívabb időszakok,amikor csak úgy megszokásból szeretkezik az ember.Szerintem ez elkerülhetetlen.Én úgy gondolom nem kell erőltetni ,próbálkozni ,mert az sem az igazi.

Persze ha az igények elcsúsznak,akkor ebből problémák adódhatnak.:))


Nekem tetszik ez a "technika",pontosan azért,mert vissza vezethet egymáshoz két embert.:))

2012. aug. 12. 12:06

Látod ezzel maximálisan egyet értek!:-))


"A kielégüléshez nem elég a testi orgazmus, ahhoz több kell Az érzékek, az érzelmek, a játékosság, a lelkek valódi összekapcsolódása . . . ami ebből születik, na az a kielégülés :)))"


...és ha valakiben még tíz év múlva is megvan ez az érzés, akkor ő ezt mindig meg fogja kapni. Tehát ha a pár valamilyen téren nem hidgült el, akkor szex örökre renbe marad! Nálunk nem divat, de inkább én azt mondom, hogy együtt menjenek el egy pszichológushoz és fog segíteni ezen!


A legtöbb baj ebből fakad, hogy ilyenkor úgy gondolkodnak, hogy keresnek egy másikat és majd ővele! Igen működik ez is de csak nagyon rövid ideig, ha nincs mögötte érzés...és utána kezdődik minden előlről, sőt szerintem rosszabb lesz, mivel ha valaki bármit is érez a másik iránt, akkor ott lesz benne a megcsaltam érzés.

2012. aug. 12. 11:58

..és kielégültél tőle???:-))


( Remélem nem sértődtél meg, mivel csak viccnek szántam és arra gontam, hogy kielégítő volt a válasz???:-))

38. 4244093cd0 (válaszként erre: 22. - 608da4fae6)
2012. aug. 12. 11:58

Én érteni vélem (javíts majd ki ha tévedek),hogy mire gondol ,és egyet is értek vele.

Egy rutinszerű szeretkezés,és orgazmus,nem nyújt valódi kielégülést szerintem.Az majdnem olyan ,mint a maszturbálás,jó,jó,de nem az igazi.

A kielégüléshez nem elég a testi orgazmus,ahhoz több kell Az érzékek,az érzelmek,a játékosság,a lelkek valódi összekapcsolódása ...ami ebből születik,na az a kielégülés :)))

37. 67ba0d2361 (válaszként erre: 36. - 537e413e9f)
2012. aug. 12. 11:50
:))) Igen!! Köszönöm!!
2012. aug. 12. 11:41

Itt azért több kérdés is felmerült egyszerre, de megpróbálok válaszolni mindegyikre...a saját tapasztalatim alapján, és nem egy könyvben vagy cikkben olvasva!


Először, az első beírás egy kicsit félreérthető volt, mivel nem tudom, hogy férj végül megcsalta a feleséget vagy sem. Erről az a véleményem, hogy egyrészről elítélem, másik oldalról megértem, de én sohasem tettem! ( ha ez érdekel, akkor írok erről is! )


Ha egy férfi azt mondja, hogy még nem volt sohasem merevedési problémája, akkor ő vagy hazudik, vagy túl fiatal! Nekem is voltak, de ezek szerencsére nem tartósak és csak egy-egy alkalommal. Minden alkalommal pszichés eredetű volt, mint férfiak 90%-nál. A baj nagyon sokszor az, hogy a férfiak az gondolják ( legalábbis nagyon sokan ), hogy a nővel hetente sokszor kell szeretkezni, mivel ettől érzik magukat férfiaknak, azonban ez egy ördögi kör! Elvárják ezt önmaguktól, azonban csak a saját hiúságukból és egy idő után elkövetkezik az az állapot, hogy csak kötelesség lesz számukra, amit hibás elméjükbe beprogramoztak, és ekkor jön elő ez az esett, hogy számukra már teher a szex, de bevallani se merik maguknak így folytatják tovább. Ennek az lesz a következmény, hogy bármennyire is erőlködnek, ez egyre rosszabb lesz! Ha ez eljut egy olyan kóros szintre, hogy a férfi önbecsülése is megsérül, akkor lehet, hogy örökre impotens marad, de erről nem mer beszélni senkinek és mindketten szenvednek ettől.

Az jó megoldás, ha ilyenkor, inkább jóval ritkábban teszik, és amikor jön az érzés csak akkor kezdik, de az érzésnek jönnie kell!

Férfiak attól is impotensé válhatnak, ha a nőnek nincs orgazmusa, mivel akkor saját értékrendjük kerül bajba! „ Ő még erre sem képes!” Én mindig azt műveletem ( legalábbis amikor az agyamat rögtön nem borította el a lila felhő, csak a nőt láttam és semmi mást ), hogy megvártam míg a szerelmem, megkapja azt amit várt tőle és csak utána kapcsoltam ki az agyam. Lehet ezt kontrolálni csak gyakorolni kell, ez egyik ilyen például, hogy az intenzitást kell csökkenteni szeretkezés közben, vagy játszani a másikkal, vagy csak simogatni, vagy csókolgatni, ahol ő szereti. Ezt többször is el lehet végezni egy alkalommal csak gyakorolni kell. Az is jó ha például leállunk egy rövid időre egy-két kedves szóra és utána folytatjuk.


Abban nem hiszek, hogy ott van egy nő, akit most láttam először ( pontosabban első szex, de az érzelmek az egekben és férfi csak így meg tudja tenni ). Ez nem megy hisz már vártam rá egy ideje és azonnal meg szeretném kapni, tehát itt kontrolról beszélni nem lehet. Ha mégis sikerül, akkor semmi másért nem jöttek össze csak szex miatt! ( szerintem ) Ha már hosszabb a kapcsolat akkor tud működni és akkor lehet alkalmazni.

Nem tudom…válaszoltam?

35. 67ba0d2361 (válaszként erre: 34. - 537e413e9f)
2012. aug. 12. 08:42

Sajnos a tantráról nem sokat tudok... :/

ettől függetlenül, a mondandód közepével egyetértek!

Viszont, ha megnéznéd az 1.hsz-t és elmondanád a véleményed, megköszönném! :)

34. 537e413e9f (válaszként erre: 33. - Noarashi)
2012. aug. 12. 01:12

Bocs de a tantra egy írtó nagy baromság!!!!!!


Ha valaki szereti másikat és baromira kívánja, akkor ez nem működik!!


ja...ha csak kefélni akar, akkor működik jól, akkor lehet manipulálni, agyat kikapcsoljuk..mivel ezt lehet, hisz közönbös számunkra és akkor azt gondoljuk, hogy mi vagyunk az Isten!


Egy dolgot tudok aláírni...egy hosszú kapcsoltaban, amikor már megismertük a másikat és így szeretnénk örömet okozni neki! De egy kezdődő kapcsoltatban aki nekem ezt mondaja, akkor ő HAZUDIK!!!!..és várom a válaszokat!


Aki szereti a másikat ő nem tud kontrolálni...nekem ez véleményem!


Tehát tantrások hajrá!!!!!!..és nem kell lapítani!

2012. aug. 11. 12:23

Mi értelme visszafogni? Elfojtani?

A tantra sem arról szól szerintem legalábbis :)

2012. aug. 11. 11:44
Egy újabb hülyeség. Az egészséges embernek szüksége van az orgazmusra.
2012. aug. 11. 11:32
Semmi értelme.
30. 74f8c12b8e (válaszként erre: 29. - Fisica)
2012. aug. 11. 06:37

Ezzel én is így vagyok,már az orgazmus előtt is van egy erősen felfokozott,révült állapot,ami fantasztikus érzés,és néha azt sem tudom,hol tartok épp a folyamatban,mert szinte nem is vagyok magamnál,oylan kitágult a világ,a belsőm meg el van öntve melegséggel.


Nem hiszem,hogy a férfiaknál ez az ötlet köznségre fog találni,nekik sokkal egyszerűbben megvan az örömük,nem hiszem,hogy kevés kivétellel hajlandőak lennének erről az erős,direkt örömről ,a kilövésről lemondani.

Beszéltem egy sráccal,aki tantrázik,azt mondja,hogy több alkalommal visszatarja e,de mikor lő,akkor az oylan élmény,hogy azért megéri.

És igen,ő már megtanulta élvezni a szex többi örömét is,nemcsak az orgazmust:energikusnak és kiegyensúlyzottnak látszott.

29. Fisica
2012. aug. 11. 00:30

mit nem értesz ezen? te csak a "bumm" -ot élvezed a végén?! Én nem, és ha előtte jó akkor nem feltétlenül van szükség rá. Részletekbe nem megyek bele, mert minek neked úgysincs különbség.

Én meg úgy gondolom kielégülni orgazmus nélkül is lehet.

2012. aug. 11. 00:24

de azt mondod az orgazmu meg a kielégülés neked más.


ez érdekel,hogy mi a különbség?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook