Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi egészségesebb/praktikusabb/jobb? Az esti, vagy a reggeli zuhanyzás? fórum

Mi egészségesebb/praktikusabb/jobb? Az esti, vagy a reggeli zuhanyzás? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 25. 11:35
az esti termeszetesen,hisz dolgozol,izzadsz es koszosan agyba mennel?
2010. ápr. 15. 21:07

hülye kérdés.

este pl nem tudnék lefeküdni az egész napos "út porától", h így fogalmazzak. tél vagy nyár tök mind1.

van aki így vagy aki úgy szereti vagy mindkettő időpontban tusol.

én mondjuk a hajnali kelés miatt nem zuhanyzom fél 4kor azért...

2009. márc. 9. 14:56

Mindkettő fontos szerintem, de mindenképp az esti a legfontosabb, mert akkor az egész nap kosza rajtad van, abban befeküdni az ágyba...

Én reggel is tusolok, mert éjjelente annyi hülyeséget összeálmodok, hogy totál nedves lesz az egész testem, így jobbnak érzem, ha letusolok. És persze a reggeli tusolástól pillanatokon belül fölébredek. És jobb illatosan, frissen kezdeni a napot. Fogat is mosok, akkor miért ne tusolnék reggel is? :P

14. emagdi
2009. márc. 9. 14:41

szerintem az esti zuhanyozás fontos, az ember mégse feküdjön be koszosan az ágyba!

reggel szerintem elég csak mosakodni a rizikósabb területeken:))

13. Miss Angel (válaszként erre: 11. - Ritamoto)
2009. márc. 9. 14:36

Egyetértek,képtelen lennék tusolás nélkül lefeküdni.

Én is fontosabbnak tartom,de nálam megvan a "nyomós ok",amiért jobban oda kell figyelnem a higiéniámra.

2009. márc. 9. 14:34
én sem tudok ugy elmenni otthonrol hogy nem zuhanyzok
2009. márc. 9. 14:33

A férjem esküszik a reggelire, én meg az estire.Nem tudok úgy lefeküdni, hogy ne zuhanyozzak.De ő meg vallja, hogy reggel nem tud elmenni otthonről "büdösen", mert éjjel izzadunk.Szerintem napközben sokkal több kosszal érinkezünk, mint éjjel.Aki nagyon izzadós, annak indokolt a reggeli (is).

A napi kettőt én soknak tartom, kivéve, ha van rá nyomós ok.

10. Belle Morte (válaszként erre: 9. - Judit0625)
2009. márc. 9. 14:31

Kisebb korunkban nálunk is volt ilyen, de egy 3éves gyerek nem izzad le annyira meg lesz koszos szerintem.


Amúgy: én reggel is meg este is zuhanyozok. Nekem ez kell valahogy a reggelitől melegszem fel, és indul jól a napom. :)

9. judit0625 (válaszként erre: 2. - 6ee0ffb012)
2009. márc. 9. 14:28
Miért????Éjszaka koszos leszel??? Viccet félre téve: este biztosan nem feküdnék le mosakodás nélkül!!DE: bizony volt már olyan, hogy valahol voltunk, és a fiam /3 éves most/ elaludt az autóban. Akkor sem ébredt fel, amikor betettük az ágyába, és szégyen vagy nem, de nem volt szívem felébreszteni. Ruhástól "piszkosan" aludt....
2009. márc. 9. 14:28
Így van. Este mindenképpen, hogy ne vigyük a mocskot az ágyba, amit napközben összeszedtünk. Elvégre az ember ruhát vált naponta, de ágyneműt nem. A reggeli pedig jó ha van idő, de mindenképpen igénybe veszem, ha forró éjszakánk volt, vagy izzasztót álmodtam.
7. Gine
2009. márc. 9. 14:27

Sziasztok!:)


Én este lefürcsizek,mert ellazít,reggel meg rohanás van,így csak zuhanyzom!

2009. márc. 9. 14:26
Állítólag pihentetőbb az alvás ha előtte zuhanyozol. Ugyanis már az is ellazít.
2009. márc. 9. 14:23
Este mindenképpen érdemes, aztán ha az ember leizzad éjszaka, célszerű reggel is...
2009. márc. 9. 14:23
Én személy szerint este biztosan zuhanyzom.Nem tudnék lefeküdni úgy hogy elmarad.
2009. márc. 9. 14:23
mindketto szerintem,én reggel este zuhizom
2009. márc. 9. 14:23
Mindkettő. Egyik a másik nélkül vajhmi keveset ér.Szvsz.
2009. márc. 9. 14:22
Mi egészségesebb/praktikusabb/jobb? Az esti, vagy a reggeli zuhanyzás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook