Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi baja lehet a páromnak? fórum

Mi baja lehet a páromnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
76. honeywald (válaszként erre: 75. - Ancsika13)
2012. okt. 26. 04:23
de hatásos! ;)
75. Ancsika13 (válaszként erre: 74. - Honeywald)
2012. okt. 25. 23:51
ritka érzéketlen vagy ;)
2012. okt. 25. 02:43
hurrá
2012. okt. 24. 18:26
Már nem küzdök.ennyi.vége.
72. honeywald (válaszként erre: 70. - Ancsika13)
2012. okt. 24. 01:26

miért küzdesz? nem éri meg! könyörgöm másfél honap után olyanokon görcsölsz amiért másfél év után sem kell egy komoly kapcsolatban, ha ott minden működik.


itt nincs kölcsönös tisztelet. itt nincs szerelem. ez a csávó örül,h lelép és egyedül akar lenni.

ez a csávó nem szeret téged!!!! te pedig megalázkodsz neki még ezek után?

bármit teszel, ha irsz neki vagy "küzdesz" érte, mindig csak rosszul érzed magad, nem azt érzed h nyugodt vagy mert jót tettél....hanem azt h most ezt tuti kellett volna? stb....

ne legyél már ennyire mazochista!!!!

2012. okt. 24. 01:23

Ancsika!

Szerintem a lehető legjobb dolog volt a szakítás!

hidd el nekem, h ha valaki szeret, azt érezni fogod és a kisujjad sem kell mozdítanod pláne az első másfél hónap után...sőt!

én is azthittem h ilyen nincs, mert valljuk be, egy nő életében az igazi nagy szerelem ami oda-vissza is működik, átlag 1x max 2x fordul elő....

tudod ancsika, én ezt élem most is már 4hónapja.....és miből érzed h ez tutira működik és tényleg nem csak kihasznál?

hogy NŐNEK érzed magad mellette, akárki is az.

nem ez a fuvaros csávó lesz a gyerekeid apja.

töröld! egy hónap mulva csak röhögni fogsz ezen az egészen és sajnálod az elvesztegetett időt!

nem hivott, mást hivott, hazavitt, hiába havercsaj vagy mittomén ki....amig ment érte és várt a csajra rádcsöröghetett volna....

no komment.

most már boldog leszel. inkább egyedül, mintsem valaki miatt szenvedni konkrétan. na nem!

ennél te is jobban szereted magad szerintem, mintsem tökremenj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

70. Ancsika13 (válaszként erre: 69. - 695f722640)
2012. okt. 24. 00:39

Nos lehet,hogy nem.de attól még küzdhetek érte nem?

Elvégre szeretem.Aztán ha nem nyerem meg a "harcot" akkor nem nyerem meg,de akkor is elmondhatom,hogy én mindent megtettem és nem az lesz,hogy magam hibáztatom,hogy miért nem csináltam semmit.

Igen tényleg nem nekem kellene küzdeni,de egyszer élünk.

Most éppen így látom a dolgokat,aztán lehet reggel mikor felkelek végleg besokallok és azt mondom majd: Valóban kell ez nekem?

De ezen ráérek akkor gondolkodni,ha eljön ez a szitu.

Addig is kérlek ne légy ilyen támadó.

69. 695f722640 (válaszként erre: 68. - Ancsika13)
2012. okt. 23. 18:53

Képzelem.

Szerintem nem ez a boldogsághoz vezetö út...amiröl itt olvashatunk.:(

68. Ancsika13 (válaszként erre: 67. - 695f722640)
2012. okt. 23. 17:49
Képzeld éppen azon vagyok,hogy boldog lehessek...
2012. okt. 23. 09:27

Na ez jellemzö.!

Szalmaláng kapcsolat.semmi alap az együttalváson kivül.Fellobban és unalomba fulladva elhamvad.

Sose fogjátok megtudni milyen az idötállo, lángoló szerelem.

Akartok ti boldogok lenni egyáltalán? ....Tudjátok mi az?

66. Ancsika13 (válaszként erre: 64. - 8ef78160df)
2012. okt. 22. 23:55
Mátészalka mellett.
65. Ancsika13 (válaszként erre: 63. - 45b4ec3330)
2012. okt. 22. 23:54

nem futok semmilyen szekér után.itt nem az van,hogy tetszik egy fiú és nem kellek neki.hanem a páromról vagyis ahogy elnézem a volt páromról...

Szerintem az nem futás,ha megpróbálom megbeszélni,megmenteni a kapcsolatot.Még akkor is ha nincs értelme.

64. 8ef78160df (válaszként erre: 61. - Ancsika13)
2012. okt. 22. 23:23
Merre laksz?
2012. okt. 22. 21:31
Nem olvastam el az összes hozzászólást de amennyit elolvastam abból is simán látszik, hogy jobb lenne ha békén hagynád! "Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel!" Ha akar tőled még valamit úgyis keres és lesz rád ideje.
2012. okt. 22. 21:16

Jah az kimaradt hogy megkérdeztem tőle,hogy és mi lesz ha nem kell menni?

Azt mondja,hogy akkor minden marad úgy ahogy van.Együtt maradunk és a többi...

Nah ezen már én is csak nevetni tudtam...

61. Ancsika13 (válaszként erre: 59. - 8ef78160df)
2012. okt. 22. 21:12

Barátok dolgoznak.Egész nap itthon ülök egyedül és csak jár az agyam.Péntek óta egy falatot nem ettem.Imádok enni de most egyszerűen nincs kedvem..

Igen jobb most mint évek múlva csak hát ugye most a legerősebb az érzelem. :(

60. Ancsika13 (válaszként erre: 58. - D812831663)
2012. okt. 22. 21:10

Ugye megvolt a botrány pénteken.csúnyán váltunk el.szombaton írtam neki,hogy beszéljük meg.semmi válasz rá.vasárnap kikísértem a legjobb barátomat a vonathoz és amikor jöttem haza láttam petit a városban.odamentem hozzá,mondom beszélhetünk?kiszállt a kocsiból és ennyit mondott:hallgatlak.elmondtam pár szóban a véleményemet a péntekről,pár dologra reagált is.aztán kérdezte,hogy most akkor mit várok?mondom,hogy eldöntsd mit is akarsz.azt mondja nem tudja,majd holnap (ma) kiderül.ma eldől,hogy kell e mennie Hortobágyra.Ha kell akkor 3hetente tud hazajönni.És mondom,ha mész akkor dobsz?Azt mondja hogy még is mit csináljon?Mondom szeretsz te engem?AZt mondja igen.Monodm ha szeretnél akkor ez nem okozna problémát,hanem adnál egy esélyt ennek az egésznek.fél év nem a világ vége,telefon és internet mellett pláne nem...

Erre jött azzal,hogy én nem értem meg őt.És hogy neki mennie kell még rendezni a dolgát,mondom oké.se puszi,se pá otthagytam.Hazajöttem,majd egy fél óra múlva elmentem sétálni.És az én kedves párom még ugyanott állt a kocsival,mint akkor amikor mondta,hogy mennie kell.Nem mentem el mellette,ahogy tudtam próbáltam kerülni.De mivel csapott pár kört a városban így látott.két órán keresztül sétáltam és ő még akkor is bent volt.

Azt mondta ma kiderül mi lesz velünk.Hát nem hívott ma egész nap.

Bár nem mondtuk ki,de ennek itt sajnos vége.

Mondtam neki,hogy az elején is tudta azt,hogy valószínű hogy mennie kell és megbeszéltük az elején,hogy nem hülyítjük egymást.Válasz erre,de akkor nem votl biztos hortobágy...Nem mondtam erre semmit.Már erre nem lehet.

Szóval ennyi van.

59. 8ef78160df (válaszként erre: 57. - Ancsika13)
2012. okt. 22. 19:50
Ne búsulj! Akinek nem kellesz, az után nem érdemes futni. Foglald le magad új dolgokkal, járj el barátokkal, ne hagyj magadnak időt gondolkozni!!! Remélem minél hamarabb kilábalsz a szomorúságból, jobb ennyi idő után, mint évek múlva. Kitartás!
58. d812831663 (válaszként erre: 57. - Ancsika13)
2012. okt. 22. 17:55

Sajnálom :(

Mi történt?

2012. okt. 22. 13:01
szakítottunk.... :(
56. 8ef78160df (válaszként erre: 55. - Ancsika13)
2012. okt. 21. 16:40
Ennél jobban ne alázkodj meg! Ha nem hív, akkor nem hív...
55. Ancsika13 (válaszként erre: 54. - D812831663)
2012. okt. 21. 13:09

Én mindenképpen meg szeretném beszélni ezt az egészet,ha vége,ha nem.Ennyivel tartozunk egymásnak úgy gondolom.

De én már megtettem az első lépést és fogalmam sincs meddig várjak,mikor írjak,mikor hívjam?

54. d812831663 (válaszként erre: 53. - Ancsika13)
2012. okt. 21. 00:32
Bár tudnék neked mondani valami bíztatót, de sajnos nem tudok.. :( Mint már írtam, azt gondolom, hogy ennek a kapcsoltanak vége. Ha békén hagyod, akkor eltűnik szépen csendben, ha nem akkor megmondja neked hogy vége. Bár jós nem vagyok, de erre tippelek...
53. Ancsika13 (válaszként erre: 52. - D812831663)
2012. okt. 20. 23:37

Egy órája írtam neki,hogy szeretném megbeszélni a történteket és ne legyen elutasító.Jöjjön be vagy ha nem is jön legalább hívjon fel.Persze semmi reakció.

De nem is vagyok meglepve nagyon összevesztünk és kell egy kis idő,hogy lehiggadjunk.Én megtettem az első lépést és várok,bár nem tudom meddig várjak.

52. d812831663 (válaszként erre: 51. - Ancsika13)
2012. okt. 20. 23:18
Legalább lehiggadtok...
2012. okt. 20. 21:41
Nem beszéltünk én nem keresem ő nem keres engem.
50. d812831663 (válaszként erre: 49. - Ancsika13)
2012. okt. 20. 20:52
Hát sajnálom hogy így alaklult, azóta már biztosan beszéltetek.. véleményem szerint ennek a kapcsolatnak vége.. Jobb neked is így..
2012. okt. 20. 13:34

A tegnap igen érdekesen alakult...

Hívott tegnap,hogy menjek vele fuvarozni.Örültem neki nagyon és persze mentem.Mikor hazahozott kiszálltam az autóból és mondtam neki,hogy majd hívjon.Mondta,hogy ha nem alszik el akkor hív.Nem hívott.Elmentem a legjobb barátommal bulizni.Jövünk hazafelé és látom,hogy az én párom a lakásomtól 500 méterre ül a kocsiban egy másik nővel.Barátok én ezt tudom,azt is tudom,hogy a főnöke mondta,hogy legyen bekapcsolva mert ő is bulizni volt és bizony haza kell majd hozni.Hazahozta.És nem engem hívott fel,hogy itt van,hanem azt a csajt.

Hát én csináltam egy óriási jelenetet.Majdnem összeverekedtünk a csajjal.Úgy kellett minket szétszedni.És én vagyok a szar.Mondom figyelj csak alig találkozunk és te most is azzal a csajjal vagy nekem ez hogy esik?belegondolsz?

Válasz: mert neki hogy esik az,hogy részegen jövök haza és ő ezt látja.hogy nézzek már magamra hogy nézek ki.Óriási veszekedés volt,azon csodálkozom,hogy nem hívtak ránk rendőrt.

Tudom,hogy nem így kellett volna elrendezni,hanem higgadtan.De olyan ember vagyok akit az érzelmei vezérelnek.

Nem tudom mit tegyek.Írjak neki egy bocsánatkérő sms-t vagy hagyjam és duzzogjak...

2012. okt. 19. 22:48

Egyébként azon gondolkodom, hogy nem adta-e oda könnyen és hamar a testét a fószernak?


Mert azt szokták mondani, hogy ha valami könnyen megszerezhető, akkor annak az értéke is kicsi. Minél nehezebben érhető el valami, arra viszont vigyáznak.

Meg az sem jó, ha egy kapcsolat már egyből egy összeköltözéssel indul, mert így hamar megunják egymást. Nem edződnek meg az érzelmek.

47. 7796ae808e (válaszként erre: 39. - 447396604e)
2012. okt. 19. 22:44
Már amelyik
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook