Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi az oka, hogy ha megismerek valakit például egy bárban, akkor utána már elzárkózik? fórum

Mi az oka, hogy ha megismerek valakit például egy bárban, akkor utána már elzárkózik? (beszélgetős fórum)


13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Tulipán***)
2023. máj. 26. 14:18
Igen, igazad lehet. Egy kicsit elkeserítő, de ha nem hát nem :)
2023. máj. 26. 14:17
Ittunk valamennyit, de részeg volt egyikünk sem.
11. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 18:54
Részeg volt?
2023. máj. 25. 16:50
Egy bárban?-gondolom másnapra kijózanodott! (bocs, csak kicsit gonoszkodom )
2023. máj. 25. 11:37
Megismert
8. tulipán*** (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 25. 11:09

El tudom képzelni, hogy egy hullámhosszon vagytok de sokan nem akarnak haverkodni. A férfiak között alig van olyan aki haverkodni szeretne, mindegyik csak akkor akar a nővel bármilyen kapcsolatban lenni, ha "történik is valami". Azt hittem a nők benne vannak a haverkodásban de az általad leírtak alapján nem úgy néz ki. Úgy vettem észre, hogy az emberek inkább párkapcsolatot keresnek, nem barátkozni akarnak.

Próbálkozz folyamatosan. A nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb össze fog jönni ez-az.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Tulipán***)
2023. máj. 24. 17:46
Igen, srác vagyok. Én is ilyesmire gondoltam. Bár nem mindig akarok összejönni az illetővel, van, hogy mindketten egyértelművé tesszük, hogy csak haverkodni szeretnénk. Ilyenkor meg nem is kell bejönnöm neki, szerintem elég ehhez annyi, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Persze az is lehet, hogy ezt csak én érzem azt, hogy jól kijövünk, de akkor viszont nagyon hitelesen megjátsszák.
6. tulipán*** (válaszként erre: 5. - Tulipán***)
2023. máj. 24. 17:39
Ha esetleg srác vagy.
5. tulipán*** (válaszként erre: 4. - Birebora)
2023. máj. 24. 17:39
Igen, valószínűleg ez lehet. Több ffi ismerősöm is mondta, hogy voltak/vannak olyan csajok a szórakozóhelyen akikkel eltáncolgatnak/elszórakoznak az este folyamán de annyira nem tetszenek nekik, hogy aztán kapcsolatban maradjanak velük. Ez vica-verza így lehet, azaz a nők is valószínűleg így gondolkodnak.
2023. máj. 24. 17:20
Arra tudok gondolni, hogy akkor nem volt jobb nálad és eltöltötték veled az időt. De az is lehet, hogy van benned valami amiért nem akarnak közelebbről megismerni.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
2023. máj. 24. 17:17
Én is így gondolom, de mi lehet ennek az oka? Lehet, hogy tévesen gondolom, de magamból kiindulva, akivel egyszer jól érzem magam, azzal ha nem is feltétlenül akarok mindenáron barátkozni, de legalábbis nyitott vagyok rá, amennyiben úgy alakul. Ha meg kizárom ennek a lehetőségét is, akkor már alapból próbálom inkább elkerülni, vagy legalábbis nem túl közvetlen lenni.
2023. máj. 24. 17:09
Lehet, hogy ott a bárban pár mondat erejéig, egy fél estére jó vagy, de komolyan nem terveznek veled.
2023. máj. 24. 16:57
Gondolok itt például arra, hogy ott helyben tök barátságos, tök jól elvagyunk (legyen szó akár csak haveri de akár egyéb közeledésről), elérhetőséget cserélünk, majd ha írok, akkor 1 szavas válaszokat kapok, ha egyáltalán válaszol, újabb találkozás alól pedig kivágja magát. Ez miért lehet? Ennyire érzéketlenek lennének az emberek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook