Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi az első gyerekkori emléked? És a legelső álom amire emlékszel? fórum

Mi az első gyerekkori emléked? És a legelső álom amire emlékszel? (beszélgetős fórum)

1 2
2010. aug. 30. 20:32

Én arra emlékszem hogy anyukám ölében fekszem és a kezemben egy kakaóval teli cumisüveg van és közben a régi híradó kezdődik.

Álomra sajna nem emlékszem.De zuhanós repülős álmom Nekem is sokszor van.Meg olyan amiben kiesnek a fogaim...:)

2010. aug. 30. 20:31
Rengeteg gyerekkori emlékem van. Hihetetlen, hogy némelyikre úgy emlékszem, mintha pár hete történt volna.
2010. aug. 30. 20:29
Emlékszek olyan álmomra hogy zuhanok érzékeltem hogy nem lett bajom és megnyugodtam.Emlékszek arra amikor oltásra vittek és nagyon sírtam anyukám a karján tartott.
2010. aug. 30. 20:29

első álom-fogalmam sincs..


Az első emlékem az, hogy nagyon kicsi voltam, egy fiú kötöszködött a nővéremmel, persze poénkodtak de én akkor azt hittem bántja a tesóm (szavakkal), oda mentem és bokán rúgtam... :D

2010. aug. 30. 20:29

Álom: Borus idő volt, anyukámmal mentünk oviba. A buszmegállónál valaki megkopogtatja a vállam, de nem mertem hátra nézni.

emlék több is van, nem emlékszem melyik volt az első (mumpszos vagyok, betört a fejem :S)

2010. aug. 30. 20:27

Az első gyermekkori emlékem... sok van... jó lenne tudni, hogy melyik az első. Szerencsére az első 3 évemből is jó sok minden megmaradt! :D


Még vannak kiságyas emlékeim is. :)


A legelső álom??? A kizárt, hogy tudom, melyik volt az első. Na meg hogy emlékszem e, az is kérdéses. :D

2010. aug. 30. 20:27
CSak álomra emlékszem: egy dombra felmentem és ott volt egy tündér és kaptam egy tündér babát, ilyen papírdobozban, mint a Barbiek vannak. És volt hozzá gyöngyházszínű, csillagvégű varázspálca, ami igaziból is működött...
2010. aug. 30. 20:26

A legelső emlékem, hogy elestem és vérzett a térdem.

Az első álmom, amire emlékszem, hogy a szomszéd kutyák kergetnek.

Egyik sem túl kellemes... :D De mindkettő előfordult párszor. :)

2010. aug. 30. 20:24
...?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook