Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi az az eszköz, amit a mellre lehet tenni, és amivel a baba a kiegészítő tápszert szopi közben a tejjel együtt kapja meg? fórum

Mi az az eszköz, amit a mellre lehet tenni, és amivel a baba a kiegészítő tápszert szopi közben a tejjel együtt kapja meg? (tudásbázis kérdés)


2007. júl. 4. 17:00
Minden úgy van, ahogyan előttem írták, viszont használtan is lehet venni, akár a neten (pl. teszvesz), és akkor olcsóbb. Anno én is úgy vettem, igaz, nekem nem segített... ha nincs tej, akkor nincs tej :-(
2006. máj. 8. 15:41
Az előbb nem pontosan írtam a nevét,SNS/Szoptanít néven tud utánanézni akit érdekel, de úgy tudom a III. kerületben is lehet kapni egy szoptatási szakboltban.
2006. máj. 8. 15:35
A neve szoptanitani, egy nyakba akasztható tartályból és egy szilikon csőből áll, melyet a mellbimbóhoz kell ragsztani. Úgy tudom van egy vékonyabb és egy vasatgabb cső is a baba igényei szerint. Mivel a szoptatás serkenti a tejtermelést, inger a mellnek, ha nincs elég teje a mamának, ettől várhatóan beindul. Az ára 10.000 körül van, de inkább fölötte.
2006. máj. 8. 14:46
Igen, en hallottam valami hasonlorol, bar azt 'szoptanit'-nak hivtak es koraszulott babaknak keszult akik nem voltak eleg nagyok/erosek, hogy a mellbimbot bekapjak.
1. Hoxa
2006. máj. 8. 14:40
Hallottatok arról az eszközről, amit a mellre lehet tenni, és amivel a baba a kiegészítő tápszert szopi közben a tejjel együtt kapja meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook