Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi az amit az utolsó ultrahang alkalmával biztosan el kell mondjon az orvos, ami ha nem hangzik el arra fontos rákérdezni? fórum

Mi az amit az utolsó ultrahang alkalmával biztosan el kell mondjon az orvos, ami ha nem hangzik el arra fontos rákérdezni? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 29. 19:47

Lepény állapota, áramlás a köldökzsinórban és hol a zsinór.

Fekvése a babának.

2009. jan. 29. 19:03

Szerintem csak azt, hogy ugye milyen aranyos!!!!!!

Ne görcsölj, érezd, hogy minden rendben van, és akkor úgy is lesz.!

Az orvosi dolgokhoz úgysem értesz, hát válasz olyan orvost, akiben megbízol.

És a legfontosabb: aludj sokat előre, úgy három-négy hónapra...

2008. júl. 15. 12:18

Baba fekvése, beilleszkedett e már a feje, az aortában és a köldökzsinorban milyen az áramlás, méhlepényed állapota. Szerintem a súly ás cm elhanyagolható. Nekem mindig csak a fej és mellkas átmérőjét mondta meg, és lássunk csodát nem is tévedett ezzel kapcsolatban.

Én mindig megkérdetem a nemét is, hogy biztos kislány, mert akkor a honoráriuma a rózsaszin ruhatár. Na ezen jót nevetett minidg. Pedig én nem viccnek szántam!

2008. jún. 24. 09:06
Hát ez igazából rajtad is múlik,hiszen az orvost bármilyen helyzetben,de lehet kérdezni pl:hány cm hosszú,hány kg.Ne felejtsd el az utolsó találkozón megemlíteni,ha még nem kaptad meg az igazolást a 4 alkalomról stb.
2008. jún. 24. 08:56
Mi az amit az utolsó ultrahang alkalmával biztosan el kell mondjon az orvos, ami ha nem hangzik el arra fontos rákérdezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook