Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi az a racklett? fórum

Mi az a racklett? (tudásbázis kérdés)


2008. márc. 19. 20:08
NAGYON JÓ ÁRAMOS GRILLSÜTŐ
2008. márc. 17. 22:35
Apró szemü krumplit héjában megfőzöd a sajtot megolvasztod a raklette sütőben és a befüszerezett kettévágott krumplira öntöd.A sütő tetején süthetsz húst ,zöldséget. Ez egy Svájci eredetü étel nagyon finom több féle savanyúságot kínálnak mellé.
10. Ancika (válaszként erre: 9. - 4912cc9864)
2007. júl. 18. 23:52
van raclette-grillem kölcsönadom ha kell :))))
2007. júl. 18. 20:27
köszi a segítséget
2007. júl. 9. 16:44
Sajt, a szolonnasütés helyett.
2007. júl. 9. 16:35
Tenyleg nagyon finom csak egy a baj vele hogy utana az egesz lakas büzlik,ezert inkabb a szabadban szoktuk sütni.
2007. júl. 9. 15:36
A racklett svájci eredetű étel. Olvasztott sajtból készül, ennél megvágott, egész sajtot tesznek a tűz fölé, úgy olvasztják meg, és a lecsepegő sajtot fogyasztják.
2007. júl. 9. 15:23
Francia eredetű. Ott mindennap használják szinte. A barátnőm nyaralt franciaországban és onnan hozta az ötletet 6 éve , mivel nem ismertük, de itthon is már lehetett vásárolni raclett sütőt. Nagyon szeretjük mivel árammal működik télen a lakásban a nyár ízeit lehet élvezni! De az igazi nyáron egy üveg bor mellett sütögetni. Mire mindenki jóllakik kb 2óra a vacsi mert lassacskán sülnek rajta az ételek igazi beszélgetős partit lehet csinálni. Mindenkinek ajánlom nagyon jó és nem is túl drága Kb 8000 ft.
2007. júl. 9. 15:13
szia!ez egy svájci kaja, olvasztott sajtos!nagyon fini, én szeretem!Elkészítésének lényege, hogy egész, szeletbe vágott sajtot tesznek a tűz fölé, vagy egy grillsütőhöz hasonló úgynevezett raclett-sütőbe és az így megolvadt, lecsepegő sajtot fogyasztják. Gyakran esznek hozzá burgonyát, vagy savanyú hagymát.
2007. júl. 9. 15:13

Egy sajt.

Amúgy meg egy sütő, amivel meg lehet sütni a sajtot kis tálkákban a sütő földszintjén, az emeleten (a tetején) pedig kolbikat + zöldségeket lehet sütögetni.

Elektronyos.

És nagyon fini a sajt megsütve. Bár az eredeti nagyon drága ezért pizza sajtot szoktunk használni.

2007. júl. 9. 15:12
az egy grill sütő, ahogy én tudom!
2007. júl. 9. 15:09
Mi az a RACKLETT? valamilyen kajával kapcsolatos, csak nem tudom, hogy mi az... valaki tudja?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook