Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi az a mindbites? fórum

Mi az a mindbites? (tudásbázis kérdés)

2011. nov. 4. 16:43

ém egy szoval se látom odairva h" nem megy a gépem" neharagudjatok :) és ugytudtam ez egy segítő oldal, nem kritizáló :) ha meg kétszer elolvasod és nem kritizálsz ott az URL is.. (mivel nem minden ilyen helyen lehet linket irni ezért nincs előtte www. nagycucc:D )



ui: a műegyetemista megállapítás meg nemjó "banyek":)

5. Hoxa
2011. nov. 4. 07:52
Háhá, dolgoztam helpdeskesként és mindenki úgy szokta kezdeni, hogy "nem megy a gépem", volt akinél kiderült, hogy a Wordben nem tud dupla sorközt állítani, de ő is így indított, hogy nem megy a gépem. :)))
4. 07c4794583 (válaszként erre: 3. - Pasew)
2011. nov. 3. 23:28
csak arra, hogy műszaki hiba leírásánál ilyen nem elhanyagolható tényekkel kezdi az ember, mint platform, pontos hibaleírás, nem ilyen "elromlott és most ezért nem megy" stílusban :)
2011. nov. 3. 23:12
nemértem mire célzol, lehet már túl kész vagyok ehhez, de közbe már megoldottam :D
2011. nov. 3. 23:07

mi az operációs rendszer, mi a böngésző és mi az URL?

műegyetemisták banyek :))))

2011. nov. 3. 23:00
Van egy weboldal- villamossagatn.hu ( kellene a szombati zh-m hoz) de nem akar betölteni az oldal... a mindbites-re hivatkozva, keresni akar valami olyan programot meg letölteni.. le is töltöttem már de a weboldal nem működik.. mi tévő legyek?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook