Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi az a Kombucha? fórum

Mi az a Kombucha? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
2008. szept. 24. 10:05
több fajta gyógynövényekböl összeállított lötty,apósom itta,de nemért semmit,csak a sok pénzt kiadta,hogy ezenis valaki meggazdagodjon!!!!!!!!!!!!
8. 6532c775dd (válaszként erre: 6. - Dwicky)
2008. szept. 2. 16:58
Na igen ez a savas lugos igazság engem is érdekeln. Valaki képben van ezzel kapcsolatban? :O
7. 54fa740756 (válaszként erre: 2. - Maum)
2008. aug. 18. 19:36

Szia maum!Mennyit ittál naponta és mikor? Nekem is van gombám, már bébim is, de én összevissza iszom, ezért semmilyen változást nem tapasztaltam :( Légyszi írd meg te hogy ittad!

Annyit tudok még, hogy külsőleg is jó, például a tea arcra, hajra, a régebbi gombát pedig ha mixerrel pépesíted, kitünő arcpakolás.

2008. aug. 18. 19:11
Sziasztok! Egyik oldalon olvastam, hogy ez a gomba jó a daganatosoknak, mert a daganatos szervezet lúgos, ez meg savasít, de én ezt pont fordítva tudom, mert most lúgosítunk, mert azt mondták, hogy a daganat a savas környezetben él meg, és a lúgosban nem. Most akkor mi az igazság? Tudna valaki segíteni ebben nekem? Nehogy még a végén rosszat csináljak...:-S
2007. dec. 4. 19:28

Sziasztok!

Én Tatabányai lakos vagyok. Tudna nekem valaki kombucha gombét adni?


Előre is köszönöm.


Üdv.: Marika

2007. szept. 22. 22:22

Tudna nekem segiteni valaki, hogy hol lehet beszerezni ezt a gombát!? Vagy valamilyen más fajta kiszerelése??


Előre is köszönöm.

Anita

2007. aug. 31. 08:43
Egy gomba /kinai/ Teát kell főzni 5l-es üvegbe tenniÉdesíteni És a lemosott gomba felső rétegét eltávolítva a teába tenni. Egy hét után iható, és a gombával minden alkalommal ugyanaz megismételhető. Oda lehet adni másoknak, ha nem kell.
2. maum
2007. aug. 18. 22:56
Én kaptam ezt a teát,5 héttel ezelőtt.Azóta nagyon sok változást vettem észre.kb.8 kg-mot adtam le a súlyomból,eltüntek az ekcámás panaszaim,sokkal frissebb vagyok,többet birok dolgozni.Amit legutóbb észrevettem,a majnem ősz hajszálaim tövénél ,megjelent az igazi hajszínem Van még fehér szin,de itt ott.Azóta újjászülettem,sok panaszom megszünt.
1. Ekka
2006. máj. 24. 19:10
A kombucha használata során eltelt több mint kétezer év alatt számos névvel illették. Az egyik legnépszerűbb név az „Isteni Tea” volt.

A kombucha legtöbb nevében szerepel a gomba szó, holott valójában nem is gomba.

A kombucha baktériumok, és speciális élesztőgomba-kultúra szimbiózisát jelenti.

A kombucha tea a tenyészet tápoldata, amelyben minden kombuchát felépítő alkotóelem megtalálható. Szervezet barát élő sejtek milliói élnek benne. Ezek az élő sejtek tartalmazzák a számunkra létfontosságú biokomplexeket.
Biokomplex az élő sejt legkisebb alapegysége: fehérje, víz, és szervetlen anyagon alkotják. A biokomplexek kooperatívan szinergista módon erősítik egymás hatását, csak általuk lehetnek tökéletesek a felszívódás, és a beépülés folyamatai. A vitaminok és ásványi anyagok tökéletes felszívódása csak a segítségükkel lehetséges. Ebben van a kombucha különlegessége.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook