Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi az a fényterápia és mire jó? fórum

Mi az a fényterápia és mire jó? (tudásbázis kérdés)


12. 6194d1fc5d (válaszként erre: 11. - Bca03421e0)
2008. dec. 7. 17:41
Igen tudom, hogy drága. De nagyon sok féle lehetőség van a megvételéhez. És nem muszáj ilyen nagyot venni. Elég a kicsi, kézi is. Az is tökéletesen rendbe hozza a térded...pl.
11. bca03421e0 (válaszként erre: 10. - 6194d1fc5d)
2008. nov. 28. 08:14
Köszi szépen.És menni fogok mert eléggé odavan a térdem.Gondolkoztunk rajta hogy veszünk is egyet de nagyon drága.További szép napot
10. 6194d1fc5d (válaszként erre: 9. - Bca03421e0)
2008. nov. 27. 20:19
Hidd el, jót tesz a térdednek. Nekem úgy be volt gyulladva, hogy nem bírtam járni. Nekem val bioptron lámpám, így megtehettem, hogy annyit lámpáztam amennyt csak akartam. Nem túlzok ha azt mondom járom nap alatt eljutottam odáig, hogy már le tudtam menni a lépcsőn. Ne hagyd ki a lehetőséget!
9. bca03421e0 (válaszként erre: 8. - Verne57)
2008. nov. 27. 14:19
Szia Hát tényleg nem olcsó.Voltam a bemutaton és ott nagyon sok érdekesség elhangzott.Az ára pedig a kicsinek 365-ezer a nagynak pedig 560 ezer.Egy lámpa van csak hozzá.Mindegyiknek a kombinációja van benne.Én most elsején fogom elkezdeni a fényterápiát.20 alkalmat nyertem.A bemutaton kezelték a térdemet vele és hát nem tudom milyen lesz a végeredmény de akkor ott olyan fura érzés volt a lábamnak.További szép napot
2008. nov. 26. 19:01
A fényterápiás készülékkel 64 -égy féle betegséget lehet kezelni.És nagyon sok betegséget meg is gyógyít .De csak a BÍOPTRON készülék a legjobb ne sajnálja a pénz senki igaz nem olcsó.
2008. nov. 24. 17:48
Sziasztok.Nagyon szépen köszönöm mindenkinek ezt a sok informáciot.Hát mostmár tényleg nagyon kiváncsi vagyok milyen is.Mert nyertem egy 20-ezer forint értékü fényterápia kezelést.Holnap kell menjek majd jelentkezni.Mégegyszer köszönöm.További szép estét mindenkinek
2008. nov. 24. 16:39
Bioptron lámpát mi is használjuk. Minden szín más nyavajára jó, segíti a gyógyulást. Mi pl műtéti heg gyógyulását segítettünk vele, de jó pajzsmirigy túlműködésre, megfázásra....
2008. nov. 24. 16:33
Én a Bioptron lámpát ismerem (nekem is van). Polarizált fénnyel működik. Az alap lecséjét különböző szinekkel lehet cserélni. Minden színnek meg van adva az egészségre gyakorolt hatása. Bármilyen betegségre használható. Leírást mindig adnak hozzá, hiszen betegséget gyógyítani veszélyes dolog. Szigorúan be kell taratni az előírásokat.
2008. nov. 24. 16:25
2008. nov. 24. 16:24

Állítólag nagyon sok mindenre jó, de én csak egyet tudok biztosan.

Télen a depresszióra hajlamos személyeknek szokták javasolni, mivel a fényterápia a napfényhez hasonlóan "boldogsághormont" termel. De utána nézhetek, hogy mire jó még. :)

2008. nov. 24. 16:24

Érdemes alaposan utána olvasni, több száz oldalt tesz ki a fényterápia jótékony hatása,

gondolj pl, a napfényre.


Minden fénytartománynak más-más rezgésértéke, tartománya van.


A gyulladásos területet pl, a kék, nyugtató színnel kell kezelni.


Ha nyamvadtak vagyunk, akkor a piros szín az, ami vitalizál bennünket, stb

2008. nov. 24. 16:17
Tud nekem valaki segiteni, hogy mi az a fény terápia és mire jó???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook