Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi alapján szimpatikus nektek valaki például itt a fórumokon? fórum

Mi alapján szimpatikus nektek valaki például itt a fórumokon? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 5. 10:15

Én első sorban mindig a témát nézem, soha nem érdekel kiírja ki, stb., de vannak esetek, amikor már a címből tudom ki indította, így lehet úgy állok a témához, mert kedvelem az illetőt vagy mert nem kedvelem.

Sosem az alapján kedvelek valakit, hogy egyetért e velem vagy sem. Ez nekem nem számít. Lehet ebben a fórumban mindenkit utálok, de egy másikba nagy barátok leszünk. Épp emiatt nem is értem, amikor sokan ha meglátják a nevemet, rögtön odanyomnak egy utállak, nem értek egyet veled, buta vagy, ostoba vagy, stb. jelzőt, pedig lehet abban a témában pont egyetértenénk.

Különösebben senkit nem szeretek itt és nem is utálok senkit. Én nem tudok így kiismerni embereket.

Jeleket küldök azoknak, akiket mégiscsak kedvelek, mert ugyan az a problémánk s az összeköt minket akkor is, ha más témában nem értünk egyet. Ha kapok jelet, akkor én is küldök, mert indult itt egy fórum és kiderült, hogy aki küld az mindenképp vár is jelet, bár ezt nem értem, de ha ez kell a boldogságukhoz én nem vagyok ellene.


Engem csak akkor zavar a helyesírás, rövidítés, ha valaki épp a felfogó képességemet vonja kétségbe, közben meg fogalma sincs, hogy milyen ly-vel kell írni a szavakat.

Itt valóban nem értik a humort és semmit sem szinte. A hozzászólásokat rendszeresen félreértelmezik. Régen próbáltam megmagyarázni, küzdeni ellenük, mert azt gondoltam, hogy segítek nekik, de manapság már nem. Igaz, egyre kevesebb időt töltök itt sokak örömére:)

19. 9678a02221 (válaszként erre: 16. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 5. 10:12

Ez elmondhato a te hozzaszolasaidra Zs..Mikor pl egy valoszinu depresszios lanynak aki pszichologus utan erdeklodott a kapalast ajanlottad pszichologus helyett.

Szerinted hany embernel vagta ki a biztositekot?

2013. máj. 5. 10:02
Az ilyen "írásbeliséget" ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor kimegy valaki az utcára mosdatlanul, kócosan, piszkos, gyûrött ruhában, félretaposott papucsban. Mint egy hajléktalan.
17. 25800e2d09 (válaszként erre: 10. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 5. 09:47
nem tom mi a bajod azzal h rövidítést használ vki. nem vok hajlandó kiírni minden szót jó? no meg központozni minek meg írásjeleket írni.. XD
2013. máj. 5. 09:46

Néztem én is elôzôleg az adatlapot.

Amikor változtatásra kényszerültem, azóta ez nem "mérték".

A stílus, mondanivaló, tartalom az elsôdleges.

Vannak dolgok, melyek "kivágják a biztosítékot."

2013. máj. 5. 09:43
A nickje alapján.:D
14. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - 325d3a7c83)
2013. máj. 5. 09:31
Szia!Nyilván a hozzászólásai alapján.Abból általában egy idő után levehető ,hogy milyen az emberünk:)Sok mindenki szimpi lehet,főleg ha megfelelő humorral tudja kezeli a dolgokat.Negatív jeleket nem küldök.Ha valakit ,butának ,primitívnek ítélek meg ,akkor ahhoz nem szólok. Tulajdonképpen kikerülöm.Bár van az a helyzet;)A valóságban dettó, ,csak jelek nélkül:)
13. Regin_a (válaszként erre: 10. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 5. 09:30

csupa rövidítés, szleng."



Waaa, utálom, különösen felnőtt embertöl

12. Regin_a (válaszként erre: 1. - 325d3a7c83)
2013. máj. 5. 09:29

Legyen humora, akármilyen száraz is, vegye a lapot.

Legtöbb embernek ezen a fórumon nincs. Egy "beszólásra" azonnal felkapják a vizet


Nem sokat jelent milyen az adatlapja, mélységekben nem privizek, más közös támát, kérdéseket, megbeszélem akárkivel.


Ha közös támában jelet küld, viszonzom, ha ismeretlen max. megkérdezem miért.

Nem régen vagyok itt, nem unszi senki

2013. máj. 5. 09:23

Lehet egy hozzaszolas ami "jelet erdemel" es akkor mar maglatjuk az adatlapot is, ami "szemelyi igazolvanykep" nelkul is lehet beszedes, de ha nem, akkor is, mondjuk egy adott hsz alapjan kuldunk jeleket.


Nekem is szoktak ismeretlenek de ilyenkor a naploim olvasoira tippelek es viszonzom:)

2013. máj. 5. 09:22

Fogalmazás, helyesírás, szóhasználat, tartalom; ahol se nagybetû, se pont, se vesszô, akibôl csak úgy dôl a szó; csupa rövidítés, szleng.

Szeretek rejtvényt fejteni, de nem így - olvasás közben.

9. forrest2010 (válaszként erre: 5. - 325d3a7c83)
2013. máj. 5. 09:22
Mi, néhányan egy másik fórumról jöttünk ide , vannak dolgok , amit másként látunk , nem egyforma a véleményünk , ettől függetlenül évek óta egészen jól elbeszélgetünk , pedig nem ismerjük egymást , csak a neten keresztül .
2013. máj. 5. 09:19

Én nem éppen szimpátia alapján , vagyis inkább , nem csak szimpátia alapján küldök jelet , volt , aki kifejezetten 1 féle jelet kért , én azóta is küldök neki , ha ezzel örömet szerzek neki , miért ne ? Egy másik emberkének , azért küldtem jelet , mert már régóta fenn volt a hoxán , és csak 3 jele volt , küldtem neki , hátha örül .

A többiekkel régóta beszélgetünk , régebbről , mint mióta itt jelen vagyunk .

Azután + beleolvasok itt-ott , előfordul , h valaki szimpatikus a véleménye alapján .

2013. máj. 5. 09:19
Általában véve a kicsit polgárpukkasztó habitust kedvelem. Valamint nem tudom meghatározni de szimpatikus egy bizonyos kissé nyers, de őszinte ám érezhetően humoros stílus. Valószínű az ember elsősorban a magához hasonlót fogja kedvelni. Ha valakivel nem értek egyet azért esélyt megadom hogy kifejtse a véleményét, nem feltétlenül veszem negatívan. Ha viszont rögtön támad, akkor ne csodálkozzon hogy kést állítok a torkába..
2013. máj. 5. 09:17
Sajnos keveset tudok lenni a gép előtt,de amikor leszek szívesen olvasnám vissza az ezzel kapcsolatos véleményeteket!:)
5. 325d3a7c83 (válaszként erre: 4. - Forrest2010)
2013. máj. 5. 09:16

Igen,de ha megfigyeljük általában azt díjazzuk,aki ugyanazt vallja,mint mi.Aki esetleg másképp gondolja,azzal már megy a vita,meg a bemutatás.

Volt-e valaki olyan,aki azzal beszélgetett sokat és lett jóba,aki más elveket vallott,mint ő?

2013. máj. 5. 09:14
A hozzászólása , hozzáállása , véleménye alapján , mi más lehetne ismeretlenül ?
3. 325d3a7c83 (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2013. máj. 5. 09:14
Igen, bevallom az vagyok:) Hogy a név választás számít-e, a képek,vagy a témák,amikben az illető hozzászólt.Vagy az,ahogyan hozzászól.A jelküldés is érdekelne:) Én sokszor kaptam már úgy szívecske jelet,hogy soha egyszer nem beszéltem az illetővel.Szóval nem tudom mi alapján szeretett engem:)
2. 342402de6d (válaszként erre: 1. - 325d3a7c83)
2013. máj. 5. 09:11
Kis kíváncsi:)
2013. máj. 5. 09:10
Sziasztok! Az érdekelne,hogy ki milyen szempontok alapján "ítéli meg" beszélgetőpartnerét.Mindenkiben kialakult már bizonyos kép XY-ról.Mi alapján külditek a szimpatikus vagy nekem -kifejező jelet,vagy a negatív töltéssel rendelkező jelet valakinek.Ki mit néz a másikban,amiért esetleg privát cseveg vele rendszeresen,vagy nagyívben kerüli? És ugyanez a való életben is érdekelne.Köszönöm a válaszotokat:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook