Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a vélemyényetek az Angelsounds szívhangfigyelőről? fórum

Mi a vélemyényetek az Angelsounds szívhangfigyelőről? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 6. 18:09
Bocsi,h most válaszolok... Bizony meg,ma vagyok 13hetes 3napos,3baponta ráhalizok,de már érzem is a kis pupot,így már fél perc alatt megtalálom,számolom fél percig,beszorzom kettővel és kijön a tökéletes pulzusa...
17. CsillagTM (válaszként erre: 15. - Anyavagyok24)
2013. dec. 28. 22:59
látom, azóta meglett :) asszem nekem a 11-12. hét körül lett meg. illetve először összekevertem a saját érverésemmel, csodálkoztam is, h egyezik a sebesség :D de aztán meglett. nekem is egészen lent volt akkor még.
2013. dec. 23. 09:20
Nos,ha még jár itt valaki... Vagy ha valakit idevezetnek az infói... Leírom a tapasztalatomat... Tegnap előtt,,vagyis 10hetes 3naposan megtaláltam,5perc alatt,163at ver5 pici szíve percenként... aznap este is,egyből meglett,majdnem a szeméremcsontomnál,balra.. Majd másnap este is rákerestem,megint egyből meglett... Egyáltalán nem hasonlítható a sajátunkéhoz... Tegnap már nem zaklattam,ma se fogom,de amíg nem mozdul meg,3naponta behallgatózunk. Csak 1percre,míg megszámolom... Apa imádja,óránként is hallgatná :) Egyszóval AJÁNLOM!! aki megteheti,vegye meg...
15. Anyavagyok24 (válaszként erre: 14. - CsillagTM)
2013. dec. 18. 16:47
Mikortól hallottad? én azóta egyszer megtaláltam,aztán elcsúszott,azóta se találom...De mar nem próbálom,majd 3nap múlva
14. CsillagTM (válaszként erre: 1. - Anyavagyok24)
2013. dec. 18. 15:19
sztem nem káros a babára. én is hallgatóztam, mikor még nem éreztem a babamozgásokat, naponta-kétnaponta. ja és sima masszázsolajjal használtam.
13. Anyavagyok24 (válaszként erre: 9. - Veroniks22)
2013. dec. 18. 15:02
Nem parázok,mint már írtam is.... Tudom,muvel jár és hogy nem mindig lehet megtalálni...
12. Sacarnes (válaszként erre: 11. - Anyavagyok24)
2013. dec. 18. 15:01
próbáltam elég lent keresni, olyan 10 percet...aztán kicsit fejjebb húztam és ott volt :)
11. Anyavagyok24 (válaszként erre: 8. - Sacarnes)
2013. dec. 18. 15:00
Gratulálok a babóhoz! :) Először mennyi idő után találtad meg vele?
2013. dec. 18. 14:59
Nekem is volt, az elején hallgattunk bele a pocimba pár naponta csak a hang miatt... Szerettem hallgatni. De amikor elkezdett mocorogni, többet elő se vettük... Akkor már a mozgást néztük :)
9. veroniks22 (válaszként erre: 1. - Anyavagyok24)
2013. dec. 18. 14:58
Én 3 missed ab után sem költöttem ilyesmire (9-10. hét). Pont azért, mert mi van ha nem találom a szívhangot? Csak para, felesleges orvos, idegesség... Szerencsére 16. héttől éreztem a lányom mocorgását, 21-22. héttől Apát is boxolta, nem panaszkodom a kapcsolatukra. :-)
2013. dec. 18. 14:55

én is leginkább a sajátomat találtam, eléggé be kellett nyomni a hasamat,hogy megtaláljam. sokszor nem is találtam,mert első fali a lepényem,inkább a bal oldaon találtam, jobb oldalon (ahol a lepény van) csak olyan sivatagi szélzúgás volt :D


Picurkánk másfél héttel nagyobb,mint kellene lennie, ma vagyunk 36 hetesek, makk egészségesnek mutatja az UH, így nem hiszem,hogy bármi baja lenne tőle.

7. Anyavagyok24 (válaszként erre: 5. - Sacarnes)
2013. dec. 18. 14:51
Nekem is kettő volt :( Naponta kétnaponta mondjuk elégnek találnáp...Vagyis apa,mert ő jobban aggódik,mint én ...
6. Anyavagyok24 (válaszként erre: 3. - Sacarnes)
2013. dec. 18. 14:50
Köszönöm a választ,a stria elleni krémen nagyon nevettem... :D Én tusfürdővel csináltamolvastam,az is jó..A saját áramlásomat hallottam vele :D Szerintem is korán vagyok :D Hetente próbálkozom majd... Csak attól tartok,a hosszas keresgéléstől is baja lehet,csak nem tudom mi...Nem kockáztatok... Várunk..
5. Sacarnes (válaszként erre: 3. - Sacarnes)
2013. dec. 18. 14:46
volt 2 vetélésem, azért hallgattam annyit...
4. Anyavagyok24 (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2013. dec. 18. 14:46
Nem aggódom! Vagyis csak egészségesen,így két vetélés után.. Azért vettük,hogy apa is részese legyen a dolognak mégjobban,közelebb kerüljön a magzatához,mert ugye bennük később tudatosul teljesen... Ha aggódós lennék,már hívtam volna a dokimat,h nem hallom a szivét...De meg se fordult a fejemben... Azért köszi
2013. dec. 18. 14:46

én 13. héten találtam meg, mert nagyon lent kerestem....bal oldalon találtam meg, a szeméremcsontom fölött 1 ujjnyival kb.


zselé helyett stria elleni krémet használtam (mellékesen a krém a striákra semmit nem ért, de a géppel tökéletesen működött).


én naponta 2-3x hallgattam meg, míg megkerestem és kb. fél percet hallgattam,míg megnyugodtam. a végére megútálta szerintem, akkorákat rúgott bele,hogy csak na :D


aztán ahogy már mocorgott, nem használtam,csak azokon a napokon,amikor alig éreztem.

2013. dec. 18. 14:43
Én sose használtam egyik terhességemnél se,ennyire nem szabadna túl aggódnod ezt az állapotot..jàrj rendszeresen dokihoz,vegeztesd el az összes genetikai vizsgalatot es nem lehet gond..
2013. dec. 18. 14:38
Tapasztalt felhasználók véleményét várom! Vettem ilyen kütyüt,10 hetes vagyok,próba szerencse..Próba volt,szerencse kevésbé.. :D Persze nem stresszelem magam,csak tippeket olvasnék,hol keressem,gondolom nagyon lent.. Ki mikor hallotta először,mit használt zselé helyett,stb...Mennyit használhatom,ami nem árt a babának? A lényeg,sehol nem tal(lom leírva,h mi baja lehet a babának,ha.valaki többször hallgatja? Azon kívül,hogy zavarja....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook